Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
macioo
Posty: 140
Rejestracja: 01 kwie 2015 13:41
Auto: CG4
silnik: 2.2 DOHC VTEC
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: macioo »

myślę, że to jest h22 w coupe

Dla przykładu V6 w manulu, myślę że wyraźnie widać jak skrzynia ogranicza osiągi.
https://www.youtube.com/watch?v=QjJ0HPrwPBI
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: Piter »

macioo pisze:myślę, że to jest h22 w coupe

Dla przykładu V6 w manulu, myślę że wyraźnie widać jak skrzynia ogranicza osiągi.
https://www.youtube.com/watch?v=QjJ0HPrwPBI

też tak sądzę - bardzo wysoko się kręci jak na V6.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: slepak »

CiviT pisze:Filmy z neta to ja znam, niech ktoś z forum wrzuci 100+



A w pierwszym poście pisałeś że mało filmików na YT :?
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
CiviT
Posty: 82
Rejestracja: 18 wrz 2014 19:53
Auto: Accord 99r
silnik: f23z5

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: CiviT »

Nikt nie ma filmu v6? tyle jest ich na forum i nikt nie ma :lol:
Awatar użytkownika
macioo
Posty: 140
Rejestracja: 01 kwie 2015 13:41
Auto: CG4
silnik: 2.2 DOHC VTEC
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: macioo »

Nie sądze aby były jakieś rozbieżności od tych z yt
d0kt0r
Posty: 14
Rejestracja: 05 kwie 2015 00:59
Auto: Civic EG6
silnik: D15Z6+
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: d0kt0r »

Wybacz ale co mamy biec teraz do auta i nagrywać jak jeździ V6? Znajdź kogoś w okolicy siebie, wsiądź z nim w auto i sprawdź na własnej skórze jeśli nie wystarczą Ci filmiki z YT. Zresztą jak dla mnie to te V6 bardziej nadają się na przejazdy w trasie w ciszy niż do ścigania się jak wszystkie inne Hondowskie wyżyłowane 4 cylindry, które trzeba kręcić i kręcić dla Nm.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: slepak »

CiviT pisze:Nikt nie ma filmu v6? tyle jest ich na forum i nikt nie ma :lol:



No popatrz nikt nie ma, albo inaczej, każdy inaczej użytkuję auto i nie zakłada specjalnie felg 16 cali bo na "17 się wolno rozpędza" :mrgreen: ,dziury w zderzaku do dolotu i inne bzdety żeby urywać jakieś setne sekundy w aucie które się do tego nie nadaje i swoje waży.

d0kt0r pisze:Wybacz ale co mamy biec teraz do auta i nagrywać jak jeździ V6? Znajdź kogoś w okolicy siebie, wsiądź z nim w auto i sprawdź na własnej skórze jeśli nie wystarczą Ci filmiki z YT. Zresztą jak dla mnie to te V6 bardziej nadają się na przejazdy w trasie w ciszy niż do ścigania się jak wszystkie inne Hondowskie wyżyłowane 4 cylindry, które trzeba kręcić i kręcić dla Nm.



Nie przetłumaczysz i jestem tego samego zdania. Kolega ma parcie na filmik auta forumowego, filmiki z YT nie starczają i są pewnie wszystkie zmanipulowane :mrgreen:
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: wysio »

Jakiś czas temu wlałem paliwo na dużej stacji Shell i mimo mojego sceptycznego podejścia, czuć było różnicę w przyspieszeniu. Silnik żwawiej się wkręcał na obroty, generując na mojej twarzy efekt wow! Niestety jakoś nigdy nie przyjdzie mi do głowy, żeby to nagrać. Koło mnie również jest stacja Shell, ale tutaj już różnicy nie widzę żadnej między tą, a paliwem które zawsze tankuje na Orlenie...
CiviT
Posty: 82
Rejestracja: 18 wrz 2014 19:53
Auto: Accord 99r
silnik: f23z5

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: CiviT »

Kolego slepak widzę ty jak zwykle masz jakiś problem i darzysz do zwady...
To co robię ze swoim autem to moja sprawa i nic ci do tego!
To że auto się do tego nie daje nie uważam bo to mógłbyś powiedzieć każdemu kto ma civica d13 d14 d15, accorda f18 itd a takich użytkowników jest pełno i wielu sobie modzi przy czym wiele z tych aut nie pojedzie po modach tak jak acc coupe w serii a jednak to robią bo to lubią więc takie gadanie że coupe jest za ciężkie żeby cokolwiek z tym robić jest głupie.

Wracając do tematu z tych filmików z neta wychodzi właśnie że 100-200 wypada dość słabo i w zasadzie jak f23 to jedzie, dlatego chciałem żeby ktoś zapodał filmik pokazujący że te 3.0 jednak jedzie lepiej ale widzę że nikt nie ma i nikt mieć nie będzie.
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Przyspieszenie 3.0 V6 filmik

Post autor: Trojan »

Chyba najłatwiej będzie jak podjedziesz na jakiegoś spota i się ustawisz z kimś kto ma V6 albo zlot jakiś ...
ODPOWIEDZ