Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Gdzie dobrej jakości dywaniki welurowe?

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
krzysieeq
Posty: 116
Rejestracja: 20 sty 2017 04:40
Auto: Accord CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Białystok

Re: Gdzie dobrej jakości dywaniki welurowe?

Post autor: krzysieeq »

I po robocie, dywaniki odebrane, według mnie pasują super, jedynie przy dzwigni otwierania bagażnika delikatnie mogły by być ostrzejsze kąty wycięcia ale nic sie nie podwija itp. i zawsze przy kolejnym zamówieniu można zwrócić na to uwagę i poprawił by to. Poniżej wklejam fotki dywanów, rozmawiałem z gościem że wrzucę zdjęcia i opis na forum, może ktoś również by chciał takowe. Co do napisów to pełna dowolność, tak samo jak i kolor weluru czy obszycia, wszystko z nim można uzgodnić jest bardo otwarty na propozycje, zachcianki itp.
Wykładzina to welur strzyżony grubość 9mm u mnie w kolorze grafitowym.
Cena dywaników na miejscu wyniosła mnie 85zł, przy wysyłce mówił że byłoby to 99zł. W przyszłości również będą dostępne wersje eco, czyli z cieńszego weluru za około 2dyszki taniej, ale kiedy to nie wiem tak tylko wspomniał o tym podczas rozmowy.

W razie ktoś był zainteresowany, kontakt do Pana Adama nr 693 472 113

Dywanik kierowcy:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dywanik pasażera:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dywanik tylny:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
melo1993
Posty: 99
Rejestracja: 18 lip 2017 22:58
Auto: Accord Coupe 99
silnik: 2.0

Re: Gdzie dobrej jakości dywaniki welurowe?

Post autor: melo1993 »

Heja,

ktoś się orientuje czy dalej można sobie zamówić u tego Pana Adama takie dywaniki jak ma Krzysiu ?
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Gdzie dobrej jakości dywaniki welurowe?

Post autor: Krzysiek15255 »

Jest podany telefon... dzwonisz przedstawiasz sytuację i piszesz później tu czy są nadal w produkcji. Raczej powinny być bo dla niego to zarobek.

Ludzie trochę pomyśleć zanim się napiszę posta. Tym bardziej, że numer podany.
ODPOWIEDZ