Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

KA9 low budget by Bonio

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: slepak »

No właśnie trochę się dziwie że to nalewki, nie ma problemu z pływaniem auta na tych oponach? do tego nie mała masa auta.
Miałem w jednym aucie kpl nalewek nowych i nigdy więcej, tak poniżej 7 stopni spoko nawet, ale jak tylko cieplej to miałem wrażenie że całe auto pływa jak by wszystkie tuleje miały mega luz.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: Bonio »

slepak nie odpowiem Ci na to pytanie, rozmiar opon fabryczny, auto waży teraz ok 1800 własnej, ja jeżdzę raczej spokojnie ale w łukach i tak dosyć szybko i narazie nic nie zauważyłem niepokojącego (to są zimowe nalewki), auto jest komfortowe i tak czy siak to trochę pływa, w zawiasie nie stwierdzono luzów... Letnie opony miałem 245/40/17 na feldze 6,5" to dopiero pływało hehehe jak wpadło w koleinę to opona w swoim kierunku a ja felgami kontrowałem w innym więc nie mam porównania... napewno teraz jeździ się o wiele wiele pewniej
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: cisek33 »

slepak pisze:
cisek33 pisze:fura konkret tylko furtek za dużo :lol: widać z nudów robisz dużo pożytecznego przy aucie :D
co do spalania :mrgreen: jak ktoś kupuje takie auto to nie myśli o spalaniu :D ja przestałem liczyć jak moje CG2 nie przestało schodzić poniżej 20l ;)



Ja nie wiem jak wy to robicie że V6 w CG2 spala wam po 20 litrów czy nawet te 16.... 20 a jak nie lepiej to mi spalił jak powyżej 200 leciałem. Po zmianie kół na zimowe 15 to szukając ostatnio z sąsiadem po DE auta to wyszło dokładnie( bo rozliczaliśmy się z kosztów paliwa) 8,3 litra na 100 km,co prawda małe "miasta", ale kilka sygnalizacji i ograniczeń do 50\80 km\h. Trasa Pl-DE to miałem 9,2 jak pamiętam, a nawet po Gdańsku bez korków miałem 12 litrów. Może kwestia innego paliwa w DE, albo innego stylu jazdy, nie wiem.No chyba że piszecie o LPG to 16 jeszcze zrozumiem bo zawsze LPG spala silnik więcej od BP.

Bonio jak dobrze widzę masz nalewki w tym założone? ????


ja nie wiem jak komuś silnik 3.0 V6 może spalić poniżej dyszki :D katalogowo w mieście ma palić 15l (trasa do 90km/h chyba 8,5l) przy normalnej jeździe mój ma lpg więc 10-20% więcej trzeba doliczyć, do tego u mnie nie ma normalnej jazdy bo się człowiek ciągle śpieszy ,albo chce mieć przyjemność z jazdy bo w takim celu kupiłem takiego konia :mrgreen: tak z czystej ciekawości ostatnio podjechałem zatankować gaz bo akurat przejechałem 99km ,weszło 21,6l gazu :D w tym 60km szybkiej, agresywnej trasy, reszta miasto bez oszczędzania i taki oto wynik wyszedł ;)
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: slepak »

Tylko że u mnie "miasto" gdzie mieszkam ogranicza się do 2\3 sygnalizacji świetlnych, a wszystkie pozostałe drogi to 70\90 km\h lub bany no limit:D Na banie do 140km\h spalanie na pewno będzie poniżej 10 bo już to sprawdzałem nie raz. Co u mnie powoduję że jeżdżę z przepisami? mandaty od 50 do 500 euro, lub całkowity zakaz poruszania się po DE jak się mocno przegnie(od 1 roku do 3 lat), gdzie prawo jazdy policja zabiera i wysyła do wydziału komunikacji gdzie mogę sobie odebrać je i jeździć już tylko po PL.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: misio40 »

Bonio, 8-) No ładna sztuka... Sam kiedyś namierzałem kilka sztuk.
Prywo, w KA9 nawet po lifcie kanapa się nie składa.
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: Bonio »

dawno nic się nie działo bo długo szukałem i czekałem na pewien towar...
a poza tym auto jeździ i ma się dobrze
Obrazek
Awatar użytkownika
arhano1
Posty: 35
Rejestracja: 13 lut 2013 10:34
Auto: 93-97
silnik: 2.2
Lokalizacja: warszawa/molde

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: arhano1 »

Siema . mozesz podac wymiary tych sprezyn ?. Dzieki .
HONDA FOREVER !
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: MuzykGrzes »

Posadzić Legenda to trochę jak obniżać czołg he he. O ile coupe ładnie się prezentuje na dole to wydaje mi się że nie każde auto powinno się obniżać, ale to jest tylko moje skromne zdanie, bo jest wiele tak "dużych" aut na glebie i nawet wyglądają.
Nie mniej jednak czekam na efekt.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: Bonio »

Auto szafa ma podcięte nogi... takiego obniżenia się nie spodziewałem, myślałem że będzie większa japa ale jest dokładnie tak jakbym sobie tego chciał i mam pełne nadkola w końcu...
Poza tym wyszło że zawias z tyłu klęczy(wahacze) trzeba będzie to szybko ogarnąć.
Jutro dam lepsze foto bo dzisiaj auto odebrałem od mechanika przed 23 i foto robione na szybko

taka japa była wcześniej z przodu
Obrazek
taka z tyłu
Obrazek

a teraz siedzi to tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: KA9 low budget by Bonio

Post autor: fotografiks »

Bonio pisze:Grześ legend na glebie wygląda konkretnie. Ale nie przy oem kole :/


No musisz wstawić jakieś konkretne telewizory - min 18-19 cali... bo teraz wygląda jakbyś go prezentami świątecznymi przeciążył :D
Stracisz też dużo na komforcie - ale to już kwestia tego w jakim kierunku idziesz:)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Zablokowany