Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CG4 Cegua

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Prywo »

może radarowy alarm z powiadomieniem ?
+ wiatrówka :twisted:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
ejec
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2010 14:54
Auto: Accord 99
silnik: f20b5
Lokalizacja: RSL

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: ejec »

Teraz widzę że ja tą Hondę widziałem :) stałem koło niej tylko nie wiedziałem że to forumowa na takich pomalowanych seryjnych felgach ;) Byłeś w Rybniku na 30stm? Ja stałem obok ale bylem bmw niestety ;)
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: fotografiks »

Czego tam nie wsadzisz do ochrony to i tak bedzie ryzyko. Mi sie wydaje ze poprostu 2DIN kusi... I jaki by nie byl ten 2DIN to zawsze kusic bedzie.
A jeszcze jak moze podjechales na pelnym beat`cie to pewnie smaki na reszte audio byly - niestety taki kraj...

Dobrze ze kosztow duzych nie masz... Choc tak czy inaczej, niesmak pozostanie ...
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Trojan »

Gdzie foty lamp? 8-)
Jeszcze folii nie musiałeś zdzierać :mrgreen:
Awatar użytkownika
tomiek
Posty: 790
Rejestracja: 14 kwie 2012 08:33
Auto: CG3
silnik: H22A
Lokalizacja: Warszawa WK i WD

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: tomiek »

Ech! Współczuję. Debile nie musieli niszczyc uszczelki przynajmniej...
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: Accord CG4 Cegua

Post autor: Cegua »

Mały update tematu, bo dawno mnie tu nie było :)

Accord niestety swoje przeszedł od ostatniego wpisu i jest trochę roboty... :(

1. Padł centralny zamek, totalnie bez powodu, chyba coś z centralką - nie reaguje na pilota, gdy próbuję zaprogramować pilota od nowa siłowniki coś tam klikają, ale nie daje się zakończyć procesu programowania.

2. Jakiś burak przytarł mi lewy błotnik na parkingu, na szczęście wgniotek nie ma więc niebawem pójdzie polerka.

3. I niestety najgorsze, dziura w bloku :) Nie wiadomo z jakiego powodu w zeszłym tygodniu na autostradzie zaczął mi w pewnym momencie dzwonić tłok o zawór, 30 sekund i korba wyszła bokiem :/

Wczoraj samochód trafił do Backyard Garage, na szczęście od razu udało mi się złapać swapa od Mieszka (regret) i w przyszłym tygodniu będzie jeździł... Dziś dostanę diagnozę co się stało. Przy okazji panowie z Backyard Garage ogarną mi zawias i inne atrakcje.

I tak wstępnie jeśli ktoś będzie zainteresowany samochód będzie na handel w wakacje, myślę, że będzie atrakcyjną ofertą, bo silnik od Mieszka to naprawdę igła + zawias będzie bo remoncie :) Ale to w wakacje.
ODPOWIEDZ