Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

CG4 F20B5 - figo

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: marcin »

Każdy ma swój gust, ale ja powiem szczerze, że mi się średnio podoba. Odnoszę wrażenie, że za bardzo chcesz z tego zrobić japoński tuning - brązowe felgi (faktycznie przez nie i chromowane ramki zupełnie nie pasują, ale bardziej bym poszedł w kierunku zmiany felg), naklejki itp. - jeszcze Mugena i skarpetek brakuje ;) Moim zdaniem te klimaty pasują do Civic'a nie do Accorda. Nasze auto to coupe, niby sportowe, ale koło sportu nawet nie stało. Bardziej to 2-drzwiowa limuzyna, z komfortowym zawieszeniem i skórzanym wnętrzem i jeżeli potrzebuje tuningu to raczej eleganckiego.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
stars
Administrator
Posty: 365
Rejestracja: 10 kwie 2009 09:02
Auto: Accord 98-02
silnik: J30A1
Lokalizacja: 3miasto

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: stars »

marcin pisze:Nasze auto to coupe, niby sportowe, ale koło sportu nawet nie stało. Bardziej to 2-drzwiowa limuzyna, z komfortowym zawieszeniem i skórzanym wnętrzem i jeżeli potrzebuje tuningu to raczej eleganckiego.
Lubie to!
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: figo »

brąz nie jest zarezerwowany dla JDM, nie chciałem srebrnych jak większość samochodów w PL jest to obyte zbyt banalne itp itd :) A ten brąz o dziwo pasuje do tego lakieru, zdjęcia nie oddają pełnego efektu. Autem sportowym coupe nie jest, a i limuzyną też nie i nie będzie :) Jak to kiedyś słyszałem "jeden woli frytki, a drugi jak mu nogi śmierdzą" :D Są różne gusta, a o nich jak wiadomo się nie dyskutuje.

Srebrnych ramek nie będę odrywał, raczej je zakleję folią czarną tak żeby można było wrócić do oryginału kiedyś :)
marcin pisze: jeszcze Mugena i skarpetek brakuje ;).
Myślałem nad skarpetkami spoon'a ;) nie no żart oczywiście
HR
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: matysziom »

mi sie mega podobaja te lampy z zolta zarowka jak nabede w koncu coupe to u siebie tez tak zrobie pozdro
a co do felg to nie jest zle wyroznia sie z tlumu a o to pewnie chodzilo ;)
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: figo »

Dzisiaj wyznaczyłem sobie dużo do zrobienia i czasu zabrakło. Co udało się ogarnąć: naprawa skóry przy siedzeniu kierowcy (koszt bagatela 50pln), naprawiony centralny wg. manuala na HAKP, zakupiłem filtr paliwa (czeka na wymianę), pomalowałem zaciski z tyłu na czarny mat (na przód zabrakło czasu. c.d.n.

edit: dzisiaj zrobiony jeszcze przegląd (miłe zaskoczenie wszystko ok) i będzie robiona polerka lamp :)

Wczoraj wleciała rozpórka zrobiona przez kolegę z hakp accord034, foto muszę zrobić, ale najpierw umyć trochę go pod maską bo jest zasyfiały po polerce lamp :/
HR
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: matysziom »

gdzie za 50zl naprawiaja skore w naszych acco ?? daj namiar:D

Panowie w mundurach nie czepiaja sie o zolte dlugie badz na przegladzie nic nie mowili???
Lampy sie profi prezentuja. Przy malowaniu zaciskow zatykales wezyk a potem odpowietrzales uklad??
Awatar użytkownika
sanchez
Posty: 56
Rejestracja: 06 maja 2011 10:30
Auto: Accord 98-02
silnik: 2,0

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: sanchez »

Dorzucam się do pytania gdzie można zaszyć w tak dobrej cenie skórę ?
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: figo »

Ja robiłem to w Radomiu u tapicera, wymienił mi ten kawałek skóry który jest u dołu oparcia bo tylko tam miałem przetarte. Dobrał skórę po 2 godzinach zrobione i 50pln zawołał :) Jeszcze wzmocnił mi szwy przy rogu, tak na przyszłość.

O żółte się nie czepiają ani niebiescy czy na przeglądzie, jedynie na przeglądzie czepili się pomarańczowych postojówek.

Zaciski malowałem na aucie, miało być tak dla zabezpieczenia przed zimą, a jak sprawdzałem w weekend to się wszystko trzyma i ruda nie wyszła, dziwne :)
HR
Awatar użytkownika
matysziom
Posty: 1156
Rejestracja: 15 sie 2011 21:32
Auto: Accord CG4
silnik: F20B7

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: matysziom »

To bardzo dobra cena bo u mnie wolali ok 200zl bo trzeba by caly boczek wymieniac ze niby nie da sie zalatal dziurki.
Z tymi dlugimi fajnie sie wkomponowalo u siebie musze pomyslec ;)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: CG4 F20B5 - figo

Post autor: Bonio »

no to fajnych masz tapicerow, u mnie kazali fotel caly wozic bo tez sie podobno nie da tak tego zrobic aby tylko ten trojkacik podmienic :/ ehh
ODPOWIEDZ