Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

czarny Accord Coupe V6

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: przemek »

Trojan pisze:Trzeba było sobie te tarcze jakąś farbą trysnąć przed montażem bo za kilka miesięcy będą całe rude :?
dokładnie, znam ten problem :lol: ale zawsze można zdjąć koła i trysnąć :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: krisss111 »

nom... ja niestety ten sam błąd popełniłem ;-) ale na wiosnę się poprawię :lol:
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2104
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: QuicksilveR »

Ja też :lol:
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: cisek33 »

w końcu wleciały bixenony na soczewkach mini H1 :mrgreen: do czarnych lamp sam się jeszcze nie przekonałem ,ale nie miałem wyboru bo przy czyszczeniu odbłyśników "chrom" zaczął schodzić ;) dalszy plan to zmiana grilla i dokładka, dokładki :D rada dla tych co chcą sami robić takie lampy, nie róbcie tego :lol: lepiej wysłać do hidretrofit.pl dostać gotowe lampy do założenia i jechać tylko na stację na regulację lamp ,ja się sfrajerowałem bo myślałem ,że zaoszczędzę stówkę czy dwie :) u nas trzeba całe gniazdo żarówki wyciąć w odbłyśniku i wkleić soczewkę ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kto jeździ bez rezonatora? jakie pełni to zadanie oprócz wygłuszenia dolotu? czy też chroni przed dostaniem się wody do silnika?
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: slepak »

Ja miałem brak rezonatora w V6 i do tego wkładka filtra pipercross. Od 3500 obrotów piękny dźwięk,nic nie ryczy itd.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: jacobsen »

Ja ma podobnie jak slepak, brak rezonatora i wkładka K&N. Do tego "łapacz powietrza" do filtra, nie ma szans zassać wody.
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: STomasz »

A pokaż jak wygląda tył lampy, dużo tam wycinałeś? Ja nic tyłu lampy nie ruszałem, soczewka jest dokręcona śrubą, po prostu przypiłowałem tą kratkę w lampie w miejscu gdzie haczyło o soczewkę.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: cisek33 »

STomasz pisze:A pokaż jak wygląda tył lampy, dużo tam wycinałeś? Ja nic tyłu lampy nie ruszałem, soczewka jest dokręcona śrubą, po prostu przypiłowałem tą kratkę w lampie w miejscu gdzie haczyło o soczewkę.
w obudowie lampy nic nie jest wycięte!! wycięte są gniazda odbłyśników, miałem do wyboru podcięcie ramki albo wycięcie gniazda żarówki, wybrałem osadzenie soczewek w hidretrfit :lol: chłopaki spisali się na medal, o 16 z groszami dostali paczkę o 19 soczewki były gotowe :mrgreen: zdjęcie odbłyśników mam tylko takie
Obrazek
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: maxel »

Ja wysłałem im zapytanie czy wsadza mi soczewki z mini coopera r56 to napisali ze tylko wsadzają te mini h1 6.0 w te lampy...
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: czarny Accord Coupe V6

Post autor: STomasz »

Jak byś mógł zrobić fotkę tyłu lampy, chodzi mi o to abyś pokazał jak bardzo wystają te soczewki, tzn. ile tam musieli wycinać
Obrazek
Jeśli tak to wygląda, to chyba biedzisz miał ciężko zmienić żarnik/żarówkę gdy lampy będą na aucie. ale przynajmniej nie trzeba przycinać ramki.
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Zablokowany