Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

zablokowane drzwi

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
robby
Posty: 92
Rejestracja: 13 paź 2010 14:54
Auto: CG2
silnik: 3.0
Lokalizacja: the Hague / NL

zablokowane drzwi

Post autor: robby »

panowie ,kilka dni temu moja zona zatrzasnela drzwi kierowcy i zadnym sposobem nieda sie ich otworzyc...

prosze o pomoc, juz myslalem o rozwierceniu zamka ale potrzebny bedzie nowy a nigdzie w holandii takiego nieznalazlem,na allegro jest kilka ale od strony pasazera, help...
Don"t drive faster than your angel can fly !
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: zablokowane drzwi

Post autor: kbl100 »

Rozwiercenie wkładki zamka nic Ci nie pomoże. Problem tkwi w samym zamku, a nie wkładce. Miałem tak samo i szczerze to współczuje Ci jeżeli problem z którym ja walczyłem dotyczy Ciebie. Jeżeli dzwi nie da otworzyć sie pilotem, kluczykiem ani od środka to nie pozostaje Ci nic innego jak rozwalić zamek poprzez szpare między szybą a karoserią dzwi. Długi, cienki przecinak i jedziesz :) Dodam, że u mnie zamek odpuścił dopiero jak go doszczętnie połamałem. Zamek do wymiany oczwiście.
Awatar użytkownika
robby
Posty: 92
Rejestracja: 13 paź 2010 14:54
Auto: CG2
silnik: 3.0
Lokalizacja: the Hague / NL

Re: zablokowane drzwi

Post autor: robby »

Sweet Jesus ,....ale bylo napierda..nia przecinakami,wlasnej produkcji ,poniewasz miejsca praktycznie nie ma. Po trzech godzinach zamek sie poddal a razem z nim szyba.Naszczescie szybke pokrywa ubezpieczalna w calosci ,zamek dostalem dzieki uprzejmosci kolegi rychu94

stwierdzam ze wiele prosciej wyjac i wsadzic skrzynie w CG2 niz otworzyc zablokowany zamek....
Don"t drive faster than your angel can fly !
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: zablokowane drzwi

Post autor: kbl100 »

Dokładnie, Masakra z tymi zamkami. Zdarzyło sie nam to pewnie innych też to czeka :) Długi cienki przecinak daje rade ale na szybe trzeba uważać :) nie uszkodziłeś dzwi ?
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: zablokowane drzwi

Post autor: maxel »

Pytanie odnośnie tego tematu.
Da się jakoś przeprogramować to automatyczne zamykanie drzwi? Bo wkurza mnie to że jak mam kluczyki w stacyjce to auto się rygluje, wolałbym uniknąć sytuacji gdzie przypadkowo zamknę drzwi gdzieś z dala od domu gdzie nie będę mieć zapasowych kluczyków i auto będzie cały czas odpalone i zaryglowane.
Póki co to sobie opuszczam szybę na sam dół i jak zamknę drzwi i się zarygluje to wtedy sięgam po kluczyki przez szybę. No ale ogólnie to chciałbym to całkiem wyłączyć bo mi to nie potrzebne, niechaj tylko otwiera i zamyka z pilota :)
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: zablokowane drzwi

Post autor: Bonio »

ja u siebie tak nie mam, u mnie zamykaja sie same po ok 1min od otwarcia drzwi z pilota ale nie ruszajac klamek, tzn tylko wylaczam alarm ale nie wchodze do srodka to wtedy sie zarygluje sam po ok 1min, nigdy jakod nie zauwazylem aby sie ryglowal z kluczykami w stacyjce
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: zablokowane drzwi

Post autor: maxel »

No właśnie, coś mam popierdzielone.
A można całkiem to jakoś wyłączyć?
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: zablokowane drzwi

Post autor: kbl100 »

fabrycznie nie ma takiej opcji w naszych alarmach więc poszukaj centralki którą prawdopodobnie masz dołożoną a wtedy coś pomyślimy. Zakładałem kilka alarmów i w każdym z nich można było to deaktywować.
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: zablokowane drzwi

Post autor: Prywo »

ja u siebie nie miałem takiej opcji, zamykały się tylko po wciśnięciu rygielka, albo po wciśnięciu guzika na pilocie
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
ODPOWIEDZ