Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Silver CG4 by krisss111

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: krisss111 »

rolowania, raczej nie będzie, będę ciął metal i krzesał iskry ;-) wytnę większość rantu
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
qba11
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2014 23:31
Auto: Accord 98-03
silnik: 3.0

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: qba11 »

Fajnie by było gdybyś ogarnął jakieś fotki w czasie prac nad nadkolami ;)
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: STomasz »

A cóż to za koło, pokaż całe :D
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: Mlody98 »

Zastanawiam sie tez co u siebe zrobic z tym tematem bo nie chcial bym eliminowac felg ktore mam a podciera mi przy obciazeniu a zaczalem swoim autem jezdzic "na zakupy" do restauracji i troche to przeszkadza :p dlatego bylem ciekaw jak z rolowaniem wyjdzie ;) ale chyba poprostu usztywnie tyl wsadzajac gumy miedzy zwoje sprezyn...
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2100
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: QuicksilveR »

Mlody98 pisze:ale chyba poprostu usztywnie tyl wsadzajac gumy miedzy zwoje sprezyn...
Od razu Ci mówię, że to da niewiele, jak mocno obciążysz auto. Mam to u siebie. Nie dość, że twardo, to po jakimś czasie, a najczęściej po deszczu, gumy zaczynają strasznie skrzypieć przy uginaniu. A i tak potrafią przytrzeć przy mocnym bujnięciu. Felgi mam 18/8" i ET35. Myślę, że przy ET 42 byłoby już w miarę dobrze.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: Mlody98 »

Ja mam ET40 i nie jest dobrze ;) szkoda bylo by mi kasowac te felgi bo mi graja wizualnie, poza tym sa wytrzymale i wiele wybaczaja ;) wiec moze tez usune ranty i wtedy bedzie gitara bo nie trze mocno ;) zobaczymy...
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: maxel »

Przy usuwaniu rantów zabezpiecz porządnie to bo wyjdzie rudzielec,u mnie mam już nalot rudej po wycince i jestem wkurzony :/ rok temu całe auto odebrałem od malowania i juz wyszło
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: krisss111 »

no i wszystko w miarę ogarnięte. ranty wycięte, troszku musiałem zebrać też zderzaka, ale jeszcze muszę go z 2 mm przyciąć, bo na większych uskokach potrafi kółko przytrzeć, ogólnie siadło dobrze, ale mimo, że 18" to z przodu dalej zionie japa :roll: no ale to już jest max jeśli chodzi o obniżenie, bo inaczej nie dam rady jeździć "w miarę normalnie" o ile mogę jeszcze o tym mówić, choć znając siebie, nie wiem czy jeszcze z 0,5 centa przód nie siądzie :-D

no i parę fotek na szybko. może jutro podjadę w jakieś fajniejsze miejsce to zrobię siakieś ładne

udało się zachować fabryczne wlepy na felgach ;-)
Obrazek
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/249 ... 8d5ce.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2d ... 91d6e.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f8 ... 72b3b.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08d ... b57fe.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PS: zdjęć w trakcie prac nie robiłem, bo w sumie to jakie.... jak jak taśmą nadkola okleiłem, czy jak z kątówki się iskry sypały :-) nec specjalnego więc nie robiłem, ale powiem, że żeby zabezpieczyć przed rudą, dałem na to podkład novol spectral epoksydowy, potem jakiś jeszcze tylko nazwy nie pamiętam i baza + klar. oczywiście żeby nie było, ze jest tak wszystko ładnie i pięknie, to oczywiście, zabezpieczone/pomalowane jest, ale przy oklejeniu oczywiście zrobiło mi się odcięcie, ale się tym na razie nie przejmują, bo mam zamiar i tak ją całą trysnąć (może w przyszłym roku, może za dwa)
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: Trojan »

Szału nie robi ten kolor,przynajmniej na fotach.
Fela nie głupia nawet ;)
Awatar użytkownika
kbl100
Posty: 981
Rejestracja: 14 lis 2011 22:33
Auto: Accord cg4
silnik: h22a
Lokalizacja: Bielefeld

Re: silver CG4 by krisss111

Post autor: kbl100 »

Super felgi. Kolor taki hmmmm.. odważny.. zrób lepsze fotki

Felgi mają różne et przód i tył czy mi się wydaję?
ODPOWIEDZ