Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Jakie ET do Alufelg 18" ?

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Jakie ET do Alufelg 18" ?

Post autor: xdeadly »

moondravsky pisze:Ja mam u siebie felgi z rx8 8" szerokości i et 50 bez żadnych problemów. Przy bardzo niskiej glebie nic nie dobija itd

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
Właśnie za takimi się rozglądam teraz bo sam miałem kiedyś rx8 i sa naprawde sliczne a jak jeszcze pasują do naszego acco to nie ma co się zastanawiać bo ceny są naprawdę ok za takie koło ;) ale przed założeniem jakiś ładny lakierek i renowacja na gun metal czy cuś ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
moondravsky
Posty: 246
Rejestracja: 08 kwie 2013 10:50
Auto: CG2 2001
silnik: 3.0
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Jakie ET do Alufelg 18" ?

Post autor: moondravsky »

Dokładnie. Co do felg z rx8 to mogę jeszcze napisać że są mega wytrzymałe. Jeżdżę już dość długo na gwincie po tych dziurach i nie raz wpadłem w taką dziurę że już myślami kupowałem nową felge i nic. Do tej pory są proste tak jak po zakupie. Miałem przed nimi felgi 17 borbeta i trzy razy prostowalem komplet i to na seryjnym zawieszeniu.
kosmos
Posty: 43
Rejestracja: 28 gru 2012 10:37
Auto: cg4
silnik: 2.0

Re: Jakie ET do Alufelg 18" ?

Post autor: kosmos »

u mnie sa 18 8j 42et i jest na równo z nadkolem ;) na oponie 225 40 chociaż bardziej siedziały mi 215 35 ale niestety nigdzie nie mogłem dostać w takim rozmiarze :cry:
ODPOWIEDZ