Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Prywo »

i jaki elegancki kanał :shock: mniodzio.

a top hatsy będzie ciężko tam upchnąć, tym bardziej że zaraz wyżej jest blacha konstrukcyjna
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Krzysiek15255 »

Prywo pisze:i jaki elegancki kanał :shock: mniodzio.

a top hatsy będzie ciężko tam upchnąć, tym bardziej że zaraz wyżej jest blacha konstrukcyjna
Nie ma tam blachy konstrukcyjnej tylko półka :)

Ma ktoś pomysł jak zmyć niebieski filtr z przycisków nie niszcząc konturów samochodu i napisu cruise? :/ Niestety tylko od przeciwmgielnych udało się zmyć bez rozmazania rysunku :/

Obrazek

Obrazek

Podświetlenie sporo za jasne ale to już pikuś jak ogarnę sposób na ten filtr na przyciskach :/ W konsoli były plastikowe wkładki i bezproblemowo można było je wyciągnąć. Tu już nie jest tak kolorowo :/

Obrazek
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: KOko »

Jest mega ciężko, ja skrobałem to mini nożykiem, żeby szło równiutko po linii, ale i tak wyszło byle jak. Poza tym, jak zmyjesz ten filtr to świeci to wtedy w nocy baardzo mocno, aż za mocno. U mnie świeciło to tak: https://www.youtube.com/watch?v=SXpqdXo4AaE#t=60s
Używałem takich żarówek: http://i.imgur.com/0Jzvt1A.jpg
http://i.imgur.com/n59vTYh.jpg
W nocy ciężko się skupić. W następnej coupecie raczej nie będę się bawił z tym filtrem
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Krzysiek15255 »

Właśnie u mnie też mocno ;/ i tak kminię teraz co z tym zrobić. Nie uśmiecha mi się kupować nowych przełączników :D

A tymczasem matowe lampy ściągnięte. Z oznaczeń wynika że lewa amerykańska taka a prawa angol :D Z prawej strony jakaś tam lekka przygoda była 8-)

Obrazek

Od Szwedzia dostałem drugi komplet lamp. Po oznaczeniach wyszło, że prawa angol Depo a lewa Stanley na prawostronny ruch. O dziwo po założeniu świecą tak jakby obie ok były. Jednak zastanawia mnie jedno. Stojąc na drodze i mając drzewko w lini zderzaka drzewko te jest oświetlane dosyć wysoko. Takie jakieś rozbłyski mają te lampy :D Też tak macie?

Obrazek

Tulejki dotoczone na tylne top hatsy oraz przeróbkę kapelusza na którym stoi sprężyna.

Obrazek

I kilka fotek z przeróbki tyłu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przed modyfikacjami:

Obrazek

I po modyfikacjach:

Obrazek

Obniżyłem tył 4cm. Top Hatsy również 4 cm wyższe od serii i jak widać jakoś się mieszczą :D Jak skończę drugą stronę to będzie trzeba lekko podciąć półkę i dopasować plastik osłaniający :)

Obrazek

Sprawdziłem od razu ile miejsca jest w nadkolu. Na zdjęciu wyjęty amorek i oparte oponą na nadkolu wewnętrznym. Takżę air ride sprawdziłby się :)

Obrazek
Tecu
Posty: 286
Rejestracja: 26 wrz 2012 08:10
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Dresden

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Tecu »

Działasz konkretnie :) czyli pewien szlak przetarty. Chętnie złożę u ciebie zamówienie na komplet przód i tył 8-)
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: fotografiks »

Dobra ta rzeźba obniżająca ;)
Zmotywowałeś mnie chyba do czynów...

Jakie tam masz ET ... aż dziw ze tak wlazło bez mydła ;)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Krzysiek15255 »

fotografiks pisze:Dobra ta rzeźba obniżająca ;)
Zmotywowałeś mnie chyba do czynów...

Jakie tam masz ET ... aż dziw ze tak wlazło bez mydła ;)
18x8J ET50 i swap hamulcy z 3.0 na 5x114,3 ale nie wiem czy hamulce mają jakieś znaczenie. A podobno jak nie posmarujesz to nie pojedziesz. A tu jak widać bez mydła weszło :D

Wczoraj skończyłem prawy tył robić i co się okazało można pchać na tył Top Hatsy 4cm. trochę pręży półka ale normalnie plastik osłaniający zamki oparcia wchodzi na klipsy i oparcia zamykają się bez problemu. :)

Obrazek

Jednak tył trochę wyżej :/ Z przodu luzowałem wszystkie tulejki i skręciłem w pozycji w jakiej auto ma stać. Z tyłu chyba też będę musiał tak zrobić bo siadło za mało :/

Tak wygląda przód:

Obrazek

A tak tył:

Obrazek

Przydałoby się jeszcze tył posadzić trochę niżej. Trzeba będzie poluzować tulejki, ustawić na równo oponę z błotnikiem i skręcić :D Miejmy nadzieję że pomoże.

Zależy jak się spojrzy i gdzie się stanie autem. Ogólnie wreszcie wygląda w miarę normalnie i nie pieje do góry.

Obrazek
Awatar użytkownika
Yogi248
Posty: 109
Rejestracja: 28 lut 2017 14:06
Auto: VI 99 coupe
silnik: CG4 2.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Yogi248 »

Ty z takim niskim zawieszeniem będziesz jeździł po takich polach? ;p
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: KOko »

Nie dawaj na równo przodu z tyłem, ładniej wygląda jak przód ciut ciut jest niżej, bardziej agresywnie imo ;)
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Satin Silver Accord 2.0i ES Krzysiek15255

Post autor: Krzysiek15255 »

KOko pisze:Nie dawaj na równo przodu z tyłem, ładniej wygląda jak przód ciut ciut jest niżej, bardziej agresywnie imo ;)
No to trzeba i przód i tył niżej :D Są dostępne do acco jakieś twardsze amorki?

Dotarła paczka. Pachnie Polską, a po otwarciu Ameryką :D

Obrazek

Niby tylko emblemat a morda się cieszy :D

02.04.2017

Pojeździłem trochę i tył się ułożył 8-)
Przymiarka lamp ciemnych i jasnych i chyba wybór padnie na ciemne.

Obrazek

Do tego założona gumowa dokładka, która gdzieś tam się kołatała, pomalowany grill i zamontowany wreszcie emblemat.
W międzyczasie ogarniam sobie wypukłe dekielki do felg. Nie trzeba mieć tokarki żeby coś sobie wykminić ciekawego. Nóż do toczenia wycięty z płaskownika pod odpowiedni wzór :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Srebrne już rozebrane w mak i ogarniamy

Obrazek
Zablokowany