Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda Accord 2005 2.2 i-CTDi z Włoch

sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Honda Accord 2005 2.2 i-CTDi z Włoch

Post autor: sztopro »

Witam,
Wiem że nie jest to coupe ale na taki poluję i próbuję sprzedać moje obecne wozidło, może jest na forum ktoś kto takie auto poszukuje lub kogoś takiego zna, pomóżcie mi zrealizować marzenia :D, opis:
Samochód zadbany, był używany na co dzień ale obecnie mam auto służbowe i to stoi nieużywane.
Wszystko robione na bieżąco, jestem pierwszym właścicielem w kraju, auto sprowadzone z Włoch półtora roku temu a co za tym idzie nie ma mowy o żadnej korozji. Świetne auto w trasę, spalanie spokojnie poniżej 6l przy spokojnej jeździe a jak trzeba jest czym przycisnąć. Miejsca w środku tyle że przy złożonej kanapie (swoją drogą Honda fajnie rozwiązała składanie jej) mogą dwie osoby się wyspać :)

Wymieniłem:
sprzęgło rok temu
tarcze klocki przód rok temu
sworznie przód, tulejki, tarcze klocki tył 3 miesiące temu
olej na bieżąco
klima czyszczona i nabijana sierpień 2016
lampy przód wymienione na zamienniki też rok temu gdyż było to tańsze rozwiązanie niż regeneracja a już nie świeciły praktycznie
opony letnie Dębica kupione jakoś marzec 2017 na felgach 17 oryginał Honda

Czujnik lakieru mówi o robionej nie za mojej kadencji prawej stronie (nadkole i pryśnięte drzwi) oraz maska podobno po odpryskach. Za mojej kadencji lewe nadkole, klapka, zderzak i wymieniona lampa po niewielkiej szkodzie parkingowej (mam zdjęcie do wglądu).
Turbo, wtryski, dwumas nie wykazują śladów zużycia, auto jeździ bardzo dobrze.

Wyposażenie:
ABS
Elektryczne szyby przednie
Poduszka powietrzna kierowcy
Wspomaganie kierownicy
ASR (kontrola trakcji)
ESP (stabilizacja toru jazdy)
Podgrzewana przednia szyba
Relingi dachowe
Wielofunkcyjna kierownica
Elektrycznie ustawiane lusterka
Poduszka powietrzna pasażera
Alarm
Czujnik deszczu
Klimatyzacja automatyczna
Podgrzewane lusterka boczne
Tapicerka skórzana
Centralny zamek
Immobilizer
Radio fabryczne
Alufelgi
Elektryczne szyby tylne
Klimatyzacja dwustrefowa
Poduszki boczne przednie
Tempomat
Elektryczny bagażnik (czasem się przytnie ale tylko jak jest zimno)

Wada jaka mi przychodzi do głowy to jakieś postuki czasem przy ruszaniu, mechanik twierdził że to któryś sworzeń ale całe zawieszenie przeglądnięte, układ kierowniczy i hamulcowy też i 3 warsztaty nic nie znalazły więc trudno stwierdzić na pewno.
Szczegóły i więcej zdjęć tu: https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... zaDv3.html
Cena: 16 500 dla forum, zależy mi na szybkiej sprzedaży więc oczywiście do negocjacji.
Obrazek
ODPOWIEDZ