Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Tablet w Qpe

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
blackdevil
Posty: 136
Rejestracja: 12 kwie 2015 22:15
Auto: CG4
silnik: F20B7
Lokalizacja: Wołów

Re: Tablet w Qpe

Post autor: blackdevil »

tylko tablet mam i to bardzo dobry a radia nie i do tego dobre są bardzo drogie... wiec jak po co.....
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2003
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Tablet w Qpe

Post autor: MuzykGrzes »

Tablet to można na podstawce do szyby przyczepić ,poza tym ma to rozwiązanie i słabe strony. Kiedy pracuje nawigacja nie działa odtwarzacz muzyki (Android)
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
Mlody98
Posty: 431
Rejestracja: 13 sie 2014 22:12
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Sieraków WLKP

Re: Tablet w Qpe

Post autor: Mlody98 »

Tablet moim zdaniem mija się z celem.... całkiem dobre radio NOWE markowe możesz kupić za 900 zł przy używanych ceny spadają o połowę. A tablet to mi się wydaje taki pół produkt o_O szkoda grzebania...
Honda Accord coupe 3.0 V6 USDM ----> Nismo 350Z premium pack ;)
Awatar użytkownika
artiszeg
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2015 15:42
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Tychy

Re: Tablet w Qpe

Post autor: artiszeg »

MuzykGrzes pisze:Tablet to można na podstawce do szyby przyczepić ,poza tym ma to rozwiązanie i słabe strony. Kiedy pracuje nawigacja nie działa odtwarzacz muzyki (Android)
Sprawdziłem z ciekawość na telefonie odtwarzacz działa w tle jak navi pracuje. Najlepszym rozwiązaniem byłoby radio 2din z androidem, ale taka zabawka chińska zaczyna się od 1,5 k PLN
J30A1 EDM -> USDM : http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2850" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2003
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Tablet w Qpe

Post autor: MuzykGrzes »

Czyli coś się zmieniło od czasów 2.6.6 ,fakt w 4.4.4 też to działa.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
artiszeg
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2015 15:42
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3,0 v6
Lokalizacja: Tychy

Re: Tablet w Qpe

Post autor: artiszeg »

Zawziąłem się i postanowiłem, że moda zrobię. Tablet już kupiłem, postawiłem na nexusa 7, zmodyfikowanego ROMa już wgrałem i już tylko czekam na taile plastikowe, tzn. ramkę 2DIN i org hondowską obudowę dodatkowego radia jak na zdjęciu - tu trochę dłużej poczekam bo sprowadzam ją ze stanów. I albo wmontuje tu radio, albo przyciski od spryskiwacza i regulacji reflektorów.

https://www.handa-accessories.com/accord/acc6cd.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
J30A1 EDM -> USDM : http://usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2850" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
farmi
Posty: 274
Rejestracja: 18 mar 2015 06:05
Auto: CG4 01 AT
silnik: F20B7
Lokalizacja: Polska

Re: Tablet w Qpe

Post autor: farmi »

już zamówiłeś? tez by mi się przydała. trzeba było zamówić dwie : ) gdzie dokładnie kupiłeś?
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Tablet w Qpe

Post autor: fotografiks »

No ciekawe co z tego wyjdzie... :D
Myślałem, ze tablet, ale zamiast zegarów... :D

Chińczyki za 200 - 250 dolkow można już złapać, ale bezpośrednio u tajskiego producenta, a nie u "naszych " pośredników;)

Jedyne czego bym się obawiał to gówniana stabilność androida...
Zawsze myślałem ze Iphone i AJ wszystko to lans i marketing.... ale jednak różnica w stabilności i samym działaniu jest kosmiczna...

Natomiast odtwarzanie muzy w tle - niektóre androidowskie programy navi maja w sobie coś ala odtwarzacz - lecz trzeba odpalić apke navi i zniej uruchomic dopiero muzyczke.
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 780
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Tablet w Qpe

Post autor: wysio »

Stabilność androida zależy od jego wersji i modelu telefonu. Ja osobiście jestem zadowolony. Nawigacja z map Google, muzyka ze Spotify, Yanosik i wszystko razem pięknie działa.

Wysłane poprzez Tapatalk
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Tablet w Qpe

Post autor: KOko »

Android jest stabilny sam w sobie. Czysty Android. Bez softu/nakładki producenta typu HTC Sense czy inne. Żeby w pełni chodził płynnie z nakładkami, po których "ładnie" wygląda i się wyróżnia, to tel musi mieć mocniejsze parametry.
ODPOWIEDZ