Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Stłuczka - prośba o pomoc

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: marcin »

Witam,

niestety dzisiaj pechowy dzień. Taka sytuacja na drodze mnie spotkała. Facet postanowił mnie staranować... w sumie to nie znam powodów, raczej mu za skórę nie zaszedłem bo pana nie znam... może to w ramach trójmiejskich porachunków VAG vs Honda :D ... a może tak po prostu postanowił świętować naszą niepodległość. Tak czy siak twierdzi, że mnie nie zauważył. Nie wiem jak to możliwe, ale nie pozostaje mi nic innego jak uwierzyć na słowo.

Uwieczniłem ten genialny manewr:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Cała prawa strona poza zderzakiem i lusterkiem jest uszkodzona. Drzwi do wymiany, błotnik przedni do wymiany. Błotnik tylni do lakierowania i zderzak tylni do lakierowania. Konstrukcja wstępnie wygląda na nienaruszoną, ale to dopiero wyjdzie w trakcie badań. Honda dała radę, Audi się rozpadło...

Facet jest ubezpieczony w Hestii (jakieś doświadczenia z egzekwowaniem OC?). Jak to jest z takimi starymi autami jak nasze? Najchętniej to oddałbym do serwisu by zrobić bezgotówkowo. Macie jakieś doświadczenia / sugestie - jak to zrobić najlepiej, na co uważać? Będzie problem by dostać nowe drzwi i błotnik?

Z góry dzięki.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: maxel »

Ojoj, ale fail, nadaje się do filmików z stłuczkami u rusków :lol:
Dobrze że tylko tak się skończyło, życzę powodzenia w dochodzeniu odszkodowania, w sumie sam chętnie bym się wystawił na taką stłuczkę bo akurat jestem jeszcze przed malowaniem ;)
Tecu
Posty: 286
Rejestracja: 26 wrz 2012 08:10
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Dresden

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: Tecu »

Mam nadzieje ze policja wezwana i notatka zrobiona ? Bo na oswiadczenie to różnie bywa :/
Awatar użytkownika
scorpion3m
Posty: 133
Rejestracja: 23 wrz 2012 22:17
Auto: VI CG4 98
silnik: F20B5
Lokalizacja: H3M

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: scorpion3m »

Możesz oddać gdzie chcesz, może być bezgotówkowo, wtedy nic się nie martwisz, tylko przypilnuj części jakie będą montowane, najlepiej żeby błotnik i drzwi były oryginał (np. używka) a nie ze sklepu.
Powodzenia w odbudowie :P
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2101
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: QuicksilveR »

Miałem doświadczenia z Hestią, same pozytywne. Akurat ja robiłem bezgotówkowo, wycena zrobiona na miejscu w warsztacie, w którym był naprawiany. Nie miałem się do czego przyczepić.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
MaRkO911
Posty: 125
Rejestracja: 13 maja 2013 11:21
Auto: Accord Coupe 98
silnik: 3.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: MaRkO911 »

Mój kumpel z pracy miał samochód Pasek B6 robiony bezgotówkowo w KMJ wszystko dostał ori, samochodzik zastępczy i zrobione jak trzeba tylko że B6 ciut młodszy i popularniejszy samochodzik i łatwiej o graty ale i tak na starcie zaznacz że koniecznie mają być oryginały choćby kurna z USA mieli sprowadzać i tak winowajca płaci więc szalej :)
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: Prywo »

nie wiem gdzie będziesz wstawiał, ale ja jak bym robił w 3M to do Largo bym zaprowadził, a w Wawie to do Wyszomirskiego i niech oni robią
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: slepak »

QuicksilveR pisze:Miałem doświadczenia z Hestią, same pozytywne. Nie miałem się do czego przyczepić.
Jak wyżej. Żadnych odwołań poprzez zaniżoną wycenę itd.

A najgorzej wspominam Uniqa i PTU\MTU->tragedia


Kurde dobrze że to miasto było i prędkość była niewielka a zarazem Ty i pasażerka cali. A liczyłem że nie długo jakiegoś spota się może zrobi na 3 srebrne coupe wraz ze starsem :P:D
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: Prywo »

ale Stars nie ma już QP ostatnio jeździł hoplem Signum :lol:
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: Stłuczka - prośba o pomoc

Post autor: marcin »

OK, dzięki za info. Powiedźcie mi tylko - mam zgłaszać szkodę sam, czy zostawić to serwisowi? Hestie pisze, że najlepiej w ciągu 3 dni to zgłaszać.
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
ODPOWIEDZ