Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Pany..co sądzicie o felgach japan (S)rac(z)ing JR3

17x8 et40 + 18x9 et40

18x8 et40 + 18x9 et40

z przodu przy 8` et40 pewnie styk albo lekko odstawać będzie?

tył..niechce camberowni ;(

Ale te felgi wyglądaja tylko jesli maja odp. szerokość..


Własnie kilka dni temu dotarła w końcu dokładka przód 06-07 HFP style od Jarusneta ;)

Dokupiony nowy aku bo OEM Hondy miał już dość stanowczo;)

Co do reszty zaplanowanych rzeczy..ostatnio naskrobałem trochę i finansowo nie jest ładnie..za pieniądzi na gwint kupiony PC bo stary juz denerwował..ale już kalkuluje następne częśći i zobaczymy..może lampy przód i sprężyny chociaż dokupie bo przy okazji malownia dokłądki chcę malować błotnik i może zdrezak przedni bo ma sporo odprysków ;) zaniedługo foto dokładeczki ;)
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Długo nic nie robiłem z Qpetą bo..niechciałem zapeszać ;) w grudniu pozbyłem sie prawka za punkty i 3 mce straciłem na czekaniue egzamin itd więc odpusciłem sobie tuningi..niemówie juz ile nerwów i kasy poszło..

dokładka przód takie wstępne przymiarki jak na podróbe pasuje jako tako, ale pewnie pomalowana dopiero będzie fajnie wyglądać teraz ten mat robi coś z nią
Obrazek

Obrazek

a tak..idą już lampy przód, Tein i fogi ;) reszte zakupów na pózniej..bo poprzedni własciciel miał oryginalny sposób na pomalowanie błotnika i drzwi od strony pasażera co widać wyżej..porobie fotki to opisze konkretnie;(

nastepny zakup celuje w coś z wydechem j-pipe lub precat delete..z dolotem niby mam dłubniete..ale niebrzmi to jak V6 na zewnątrz..prędzej jak b-seria bez kitu ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

Co do prawka znam ten ból.. Mi zabrali jakiś czas temu za punkty zimą... Tuż po wyjściu tych "nowych egzaminów z niewiadomo ilu-tysięczną bazą pytań". I było ustalone co robić z ludźmi świeżo po kursie, ale niestety nie było jeszcze prawnie ustalone, co robić z kierowcami, którzy stracą prawko. I się ponad 4 miesiące borykałem z komisjami, badaniami etc. aby móc podejść do egzaminów teorytycznego jak i praktycznego. I weź ciskaj z buta lub autobusem z 2 torbami z laptopami oraz skrzynką narzędziową :? Ale za to byłem podobno pierwszą osobą na podlasiu, której przypadł ten "zaszczyt" :) Ciekawe, czemu w gazecie o mnie nie pisali :roll:
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2001
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: MuzykGrzes »

Jak mnie kiedyś zabrali to jeździłem bez ,okazało się że 50 zł mandatu za brak dokumentu
ale cały czas prawko istnieje w bazie i nie jest u nich zabrane. :o :o
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

No bo tak jest, po zrobieniu ponownie egzaminów oddali mi stare.
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

łosz to dziwne..mnie przez `głupi` przypadek tydzień przed egz. łapneli.(luty ?).smiech..20m od domu wyjezdzałem z osiedlowej..próbowałem `uciec` i schowacsie za gąszczem bloków..niestety..po 3 tygodniach dostaem ezwanie na komisariat..miałem kilka opcji..wybrałem grzywna i czekam z niecierpliwością ile mi dowalą ;(

A wracając do historii..bez prawka jezdziłem juz od pażdziernika w niewiedzy ( myslałem, że mam 24pkt)..dopiero w grudniu rutynowa kontrola i..`ma pan przekroczone 24 pkt` laweta 500zł bez mandatu..potem psychotesty egzamin tylko ten stres..i ile kasy poszło..a zawiniło 10pkt za wyprzedzanie na pasach..hmm..do dziś nierozumiem ludzi którzy jak widzą policje zwalniaja do 30km/h (tak postąpił Pan na lewym)..ja jechałem prawym do skrętu w prawo..ludzi brak na przejsciu jechałem przepisowo nie kłóciłem się bo niewypada..stety teraz już za dużo tego i niepopuszcze już niczego..Policja w Rudzie SL wśród kolegów którzy dojezdzaja do nas do pracy z okolic potwierdzaja ich upierdliwosc (ostatnio nawet jakieś afery były, nadużycia)..było minęło
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

cóż.. Będzie co wnukom opowiadać :lol:
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: Lebow »

No ładnie, ja to bym pewnie oblał ten nowy egzamin, dwie i pól dekady minęło od egzaminu.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

Teoretycznego nie zdałem za pierwszym... jak były pytania typu: Długość lewarka zmiany biegów, albo wymiary ramki tablicy rejestracyjnej..
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

testy za 1 ;) i rzeczywiście pytania magia..zwróciłem uwagę na te wszystkie drogi hamowania, oznakownaia przewożonych ładunków itd. uczulił mnie na to mój kolega ;) jazdy? wyjechałem na miasto i..wyszły przyzwyczajenia..niewłaczyłem kierunku wtf..najechanie na ciągła linie..wtf?..kupiłem 2h i powiem WAM, że to niema nic wspónego z jazdą którą prezentowałem..a najlepsze..jedziemy zaparkować..i..`prosze wyjechać`..wyjeżdżam i jedzie toyotka..autko wystaje 20cm, stanąłem..kierowca nie nawet niezareagował..ja nato..co za babisko....a instr. o mnie..`gdyby ta pani się zatrzymała Pan by oblał`..:D ja niewiem..ale kurfa jak ja gdzieś parkuje i ktoś wyjeżża to go wypuszczam bo ON ma gorszą widocznośc no i jak już zaczął manewr niech skończy..tak jak do sklepiku małego gdzie już jest pełno ludzi się nie cisne bo nie otworze drzwi..
ODPOWIEDZ