Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord VII Coupe USA

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: hemicuda »

czyli niebedzie K+T tylko miąższejszt silnik? ;) tak trzymać ;p celuj w j35a8+ manual ;) ja już tyle kasy na zabawy niemam lub niechche chyba wydawać ;)
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Już silnik jest, J30A5 + manual, dawca accord coupe 2006 rok ;) Chyba się domyślasz skąd :D To była okazja, a k24 poszło w 2 dni do nowego właściciela, wcaale nie żałuje - większy problem był ze swapem tego silnika, elektrycznie... a w tym przypadku mam całe auto... Więc przełożę wiązki itp, i będzie full seria.
bono
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2016 00:17
Auto: cm2
silnik: k24

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: bono »

Dobry zakup :) jak był na chodzie, to pięknie szedł .... i ten dźwięk v6 :twisted: :twisted: czekamy na swapa :)
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Też tak uważam, to na prawdę była szybka decyzja, ogarnięcie logistyczne i ogień po samochód. Najbardziej to szkoda tego, że to jest moje szczęście na czyimś pechu... Ale przynajmniej pocieszający fakt dla byłego właściciela jest to, że zostanie w rodzinie, chociaż część :)
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: hemicuda »

Jak już mówiłem..w tej budzie winien być tylko `J` bo `K` to dobra jest do civica, mówiełmn Ci wcześniej ;p

Szkoida chopa ;( I ciesze sie w hoy, że tak zrobiłeś ;)

No i kolejny chop do przecierania szlaków ;p Bo finansowo u mnie dochodzą kolejne koszta a accord to bardziej zabawka sie zrobiła ;)
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: Guras »

Czyli waląc prosto z mostu kupiłeś silnik i skrzynię z auta ramzesa, czy kupiłeś całe auto tylko do swapa?
Szkoda że tamta sztuka tak oberwała, ale przynajmniej część zostanie wśród żywych :)
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Całe auto kupiłem, i nie tylko dla swapa... Parę gratów z niego przejdzie do mojego... np maska, drzwi pasażera, troszkę środka, jakieś pierdoły typu zaślepki.

Swap ogólnie będzie wykonany w postaci 1:1, czyli 2 auta na raz zostaną rozebrane i przełożony silnik z wiązką kabinową, silnikową, i innymi potrzebnymi elementami - taki jest plan, zobaczymy jakie będą przeszkody
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: hemicuda »

jakie przeszkody..czas ;) no i miejsce, ale pewnie masz gdzie dłubać..mi został tylko blaszak ;/..

dlatego Ramzi nowe graty sprzedawał..myslałem, że nas coraz więcej będzie..mój acco zimy nie ujrzy raczej;) gadał co planuje dalej?
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: Guras »

Coś czuję że przeszkodami mogą być np. dostępność części
Tj. miska olejowa silnika

PS coś ostatnio 7 geny mają pecha ze stłuczkami
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

hemicuda pisze:jakie przeszkody..czas ;) no i miejsce, ale pewnie masz gdzie dłubać..mi został tylko blaszak ;/..

dlatego Ramzi nowe graty sprzedawał..myslałem, że nas coraz więcej będzie..mój acco zimy nie ujrzy raczej;) gadał co planuje dalej?

Niee nie mówił nic, ale może coś napisze ;)


A co do miski, to akurat z nią jest najmniejszy problem - prawdopodobnie zostanie pospawana, aby w ogóle sprawdzić czy jednak z silnikiem jest wszystko w porządku. Koszt miski to jakies 300-400zl, takze dramatu nie ma. Największy problem będzie w poduszkami silnika, cena przedniej 600zł u hamburgerów, dodać koszty wysyłki do tego trzeba..
ODPOWIEDZ