Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: addamah »

Tecu pisze:Widzę kolega z Gliwic . Auto wygląda całkiem dobrze jak na pełnoletnie ;)
Z Gliwic to w Gliwicach jest mój ziomek ,- widzę że wracamy do gry. :D :D :D
Ładna z tą cenę , warto. ;)
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Edi »

Mosciak pisze:Przy próbie rejestracji na PC i na telefonie miałem informację, że moje IP jest... zablokowane. To dziwne, nigdy wcześniej nie wchodziłem na to forum. Udało mi się w końcu zarejestrować z tabletu,
slepak pisze:Dobrze że w końcu Ci się udało zawitać, bo chciałem już do Administracji pisać o co chodzi z tym IP twoim./quote]
majorekk5 pisze:Witam!
P.S
Miałem dokładnie ten sam problem, konto założyłem za pomocą rodziny w Norwegii :lol: :lol: :lol:
Dla wyjaśnienia sytuacji.
:arrow: "Administracja", która jest na bieżąco na forum jedynie akceptuje dwa pierwsze posty (na karcie użytkownika można sprawdzić, że posty zaakceptowane zostały w dniu rejestracji)
i nie ma możliwości blokady IP nowo rejestrujących się użytkowników.
W takich sytuacjach jedynie stars może pomóc, ponieważ tylko on ma najwyższe uprawnienia, więc należy się do niego zwracać.
Zatem jeśli ktoś ma wiedzę, że potencjalny nowy użytkownik ma taki problem i chce mu pomóc - proszę powiadamiać starsa ewentualnie zgłaszać problem modom i adminowi, którzy są codziennie na forum, a temat zostanie przekazany starsowi.

Powyżej cytat wpisu @majorekk5, który rejestrował się w 2015 roku i też spotkał go taki problem, więc ten przypadek nie jest odosobniony ani nowy.

:arrow: http://www.usaccord.pl/faq.php#f08" onclick="window.open(this.href);return false;
Tu znajdują się różne przydatne informacje, m.in. o problemach z rejestracją - można się z nimi zapoznać i będzie łatwiej rozwiązać problem.
Cytuję, jeśli ktoś nie chce całości czytać:
Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
Możliwe jest, że właściciel strony zbanował Twój adres IP lub zabronił nazwy użytkownika, którą próbujesz zarejestrować. Właściciel strony mógł też zablokować rejestracje, skontaktuj się z nim, żeby dowiedzieć się więcej na ten temat."


Myślę, że te informacje są wystarczające.
Na życzenie użytkownika ten wpis przeniosę potem do spraw organizacyjnych, aby nie było OT. Jednocześnie proszę o nierozwijanie tego tematu - ewentualnie PW.
Uznałam jednak, że wyjaśnienia się należą :).
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

A więc tak. Stan tego Accorda nie jest idealny, sporo rzeczy trzeba zrobić, dlatego napisałem "brzydkie kaczątko". Zrobię później zdjęcia wad, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Pewnie, że QP przypadła do gustu. Samochód ma piękne kształty, jest połączeniem auta sportowego z luksusowym. Póki co jestem zadowolony. Ostatnie 2 lata jeździłem Transitem z 2012r. Samochód pracował na mnie i musiał jeździć, więc dbałem o niego jak mogłem. Mam taki nawyk, że jak coś jest do roboty to trzeba to zrobić. No i wreszcie od 5 lat mam coś innego niż diesel ;). Chociaż był jeszcze 1.9tdi w Caddicku, silnik bardzo dynamiczny. Teraz zmieniłem pracę, więc mogłem sobie pozwolić na samochód, który przyniesie mi radość z jazdy. Mama mówiła mi - za te pieniądze mógłbyś mieć samochód bardziej oszczędny! - Ale mamo... nie do końca o to chodzi ;). Chociaż ceny części do Accorda są śmiesznie tanie, a spalanie do przyjęcia. Jak wracałem po kupnie zaciął mi się prędkościomierz przy 140km/h i okazało się, że jechałem 200. Bałbym się świadomie rozpędzić do takiej prędkości, ale samochód prowadziło się dobrze, kompletnie nic się działo więc cała podróż minęła w granicach 160-200. Spalanie 15l LPG na 100km. Moim zdaniem całkiem fajnie.

Co do ogarnięcia strony technicznej. Ja to sobie mogę wymienić filtr powietrza, czy pogrzebać w środku. Coś połączyć, pospinać, poskładać. Wszystkie naprawy będzie mi wykonywał kolega, do którego mam w tej kwestii pełne zaufanie. Ja nie mam ku temu ani warunków ani wiedzy.

Ja to mogę takie rzeczy robić: :oops:

Obrazek


Mam pytanie co do zegarów. Są jakie są, pewnie nie wszystkim się podobają. Moje pierwsze wrażenie było negatywne, ale teraz mi się podobają. Ładnie komponują się z tapicerką. Jedyne co jest dla mnie nie do przyjęcia to to, że na zegarze na pierwszym planie są MILE, a nie KILOMETRY. Zakładam, że da się to rozebrać i nakleić właściwą tarczę. Pytanie, kto może mi zrobić taką właśnie tarczę z kilometrami, żeby była ona dobrze wyskalowana? Macie jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Krzysiek15255 »

Myślę że moman ogarnie bez problemu.
http://moman.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Patrzcie co odkryłem:

Obrazek

Ktoś miał dobry pomysł, puścić sobie kabel aux tunelem, tylko po co taka dziura w podłokietniku :cry: :cry:

Tak wygląda wzmacniacz

Obrazek

Obrazek

A tak pod maską

Obrazek

Obrazek

I pytanko, co to za kabelki?

Obrazek
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Krzysiek15255 »

Takie pytanie. Ten carbon to okleina? :D Wygląda dobrze :D
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: KOko »

Graty zakupu, też swego kupiłem taniej. Miało być 11, wyszło za 8.. Dołożyć też musiałem. Z 5/6k poszło na ogarnianie (ale u mnie musiało być mechanicznie wszystko na tip-top). Wielu pierdół możesz też samemu się poduczyć. Powodzenia ;)
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: addamah »

W czerwcu jestem na dzielnicy bo robię przegląd chętnie bym zobaczył co kolego zrobi do tego czasu ;)
Z której części Gliwic jesteś. :?:
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: QuicksilveR »

Wszystko da się ogarnąć.
Ale... jeśli zamierzasz nią pojeździć dłużej, to ogarnij LPG. Reduktor to chyba KME Silver, to powinien ogarniać ten silnik, o ile nie potrzebuje regeneracji.
Wtryskiwacze... hmmm, no wtryskiwacze to bym wyrzucił i kupił coś lepszego (a na pewno nowego). Szkoda silnika na czerwone Waldemary ;-)
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: rexio »

Alez ktos mial inwencje tworcza przy tych zegarach :lol:

Pewnych rzeczy nie powinno sie ruszac. Zegarow, tudziez kierownicy 8-)

addamach, moze jakis maly spocik pod radiostacja?
ODPOWIEDZ