Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Pokaż nam swojego USDM Accorda 6gen!
Awatar użytkownika
addamah
Posty: 403
Rejestracja: 27 sie 2012 13:39
Auto: Accord coupe 99
silnik: F22B DOHC
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: addamah »

Mam trochę daleko bo do 10 kwietnia jestem w Białogardzie.
Ale ważne że w Gliwicach ludzie potrafią kupić dobre auto :D :D
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Krzysiek15255 pisze:Takie pytanie. Ten carbon to okleina? :D Wygląda dobrze :D
Okleina... Mam mieszane uczucia.
W czerwcu jestem na dzielnicy bo robię przegląd chętnie bym zobaczył co kolego zrobi do tego czasu ;)
Z której części Gliwic jesteś. :?:
Ja jestem z centrum, ale przecież Gliwice to małe miasto. Ustawimy się, pokażesz co Ty masz i wytłumaczysz, że też powinienem to mieć :P
Wszystko da się ogarnąć.
Ale... jeśli zamierzasz nią pojeździć dłużej, to ogarnij LPG. Reduktor to chyba KME Silver, to powinien ogarniać ten silnik, o ile nie potrzebuje regeneracji.
Wtryskiwacze... hmmm, no wtryskiwacze to bym wyrzucił i kupił coś lepszego (a na pewno nowego). Szkoda silnika na czerwone Waldemary ;-)
Szczerze, to nie wiem o czym piszesz, ale na pewno podjadę do gazownika na wymianę filtra i ogólny przegląd. Obejrzy i dowiem się wszystkiego. Zapytam go o "czerwone Waldemary" :P

Chyba uda mi się wyrwać jutro fotel i podłokietnik w dobrym stanie. Jeździłem po tapicerach i za obszycie fotela kierowcy oraz renowację reszty skór i tapicerki policzyli około 1400zł. Sam fotel 600-700. Zdecydowałem się poszukać fotela pasażera z Anglika, przełoży się same siedzisko i oparcie, a resztę skór sam zaimpregnuję. Może coś z tego wyjdzie, a na pewno 1000 zostanie w kieszeni :).

Sporo dłubania jutro przede mną :)
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

slepak pisze: Mam nadzieje że korek chłodniczy załatwi sprawę z ubywającym płynem chłodniczym i że nie jest to żadna poważniejsza usterka.
Pozdrawiam
Generalnie wywaliło mi płyn górą, bo był w rowkach. Zaczęło mnie to zastanawiać, czy aby woda się nie zagotowała... Kolega stwierdził, że korek jest uszkodzony. Paczka już przyszła, jutro założę nowy i będę obserwował. Generalnie to chłodnica mi się nie podoba. Wyleję wszystko co jest w tym układzie i poszukam nowej chłodnicy. Idzie lato, za chwilę się okaże, że samochód się grzeje i będzie problem.
Awatar użytkownika
Yogi248
Posty: 109
Rejestracja: 28 lut 2017 14:06
Auto: VI 99 coupe
silnik: CG4 2.0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Yogi248 »

Fotel z Anglika? Ale wtedy nie będzie elektryczny, no chyba, że taki znalazłeś?
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

Yogi248 pisze:Fotel z Anglika? Ale wtedy nie będzie elektryczny, no chyba, że taki znalazłeś?
Same siedzisko i oparcie przekładam, całą resztę zostawię :).
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: majorekk5 »

BTW mam taki fotel w dobrej kasie. Daj znać na pw jak jesteś zainteresowany ;D
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

znalazlem z podlokietnikiem za 220zl niedaleko mnie... masz taniej z wysylka? :p
szary8
Posty: 104
Rejestracja: 07 lis 2015 14:20
Auto: 2000
silnik: cg2

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: szary8 »

Mosciak pisze: Generalnie wywaliło mi płyn górą, bo był w rowkach. Zaczęło mnie to zastanawiać, czy aby woda się nie zagotowała... Kolega stwierdził, że korek jest uszkodzony. Paczka już przyszła, jutro założę nowy i będę obserwował. Generalnie to chłodnica mi się nie podoba. Wyleję wszystko co jest w tym układzie i poszukam nowej chłodnicy. Idzie lato, za chwilę się okaże, że samochód się grzeje i będzie problem.
Ja miałem chłodnice zawaloną uszczelniaczem to się skoki temperatury robiły,wywalało wtedy płyn przez zbiorniczek wyrównawczy. Korek trzymał ;)
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: majorekk5 »

Mosciak pisze:znalazlem z podlokietnikiem za 220zl niedaleko mnie... masz taniej z wysylka? :p
Nie, nie wierze w cuda :)
Awatar użytkownika
Mosciak
Posty: 66
Rejestracja: 23 mar 2017 04:21
Auto: VI Coupe
silnik: 2,0i
Lokalizacja: Gliwice

Re: 2,0i Brzydkie Kaczątko z potencjałem ;)

Post autor: Mosciak »

majorekk5 pisze:
Mosciak pisze:znalazlem z podlokietnikiem za 220zl niedaleko mnie... masz taniej z wysylka? :p
Nie, nie wierze w cuda :)
Pojadę, zobaczę na własne oczy, kupię. Wtedy wyślę zdjęcia :)
ODPOWIEDZ