Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zapowietrzony układ wspomagania i hałas pompy

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
simopl
Posty: 56
Rejestracja: 04 wrz 2016 23:31
Auto: Accord Coupe 6gen
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Koszalin

Re: Zapowietrzony układ wspomagania i hałas pompy

Post autor: simopl »

No i sukces! Uszczelki numer 16 i 22 z linków powyżej wymienione. Pompa odżyła od razu, hałas zniknął, wszystko wróciło do normy ;)
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapowietrzony układ wspomagania i hałas pompy

Post autor: Piter »

simopl pisze:No i sukces! Uszczelki numer 16 i 22 z linków powyżej wymienione. Pompa odżyła od razu, hałas zniknął, wszystko wróciło do normy ;)
super! Cieszę się, że jakoś mogłem pomóc :)
YouHaveIt
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2012 00:22
Auto: Accord 00
silnik: 3.0

Re: Zapowietrzony układ wspomagania i hałas pompy

Post autor: YouHaveIt »

U mnie pojawił się mniej więcej w tym samym czasie problem z hałasem dobiegającym z pompy i muszę potwierdzić, że wymiana obu o-ringów pomogła :)

Koszt w Haparts 19 zł

Dodatkowo wymieniłem wąż gumowy między zbiorniczkiem a pompą bo był popękany przy końcu.

Jeśli macie jakieś pytania co do wymiany to piszcie bo przerobiłem temat :twisted:
ODPOWIEDZ