Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: maxel »

Apropo tego Civica VIIIg co mi Ślepak sprawdzał vin-uwaga! wielka mina!

Obecny właściciel ma to 3 miesiące i sam się władował w bagno. Ogólnie w polsce on jest już piątym właścicielem.
Z zewnątrz:
auto tak jak widać na tych fotach z raportu miało walnięty błotnik tylny od strony pasażera-naprawa została wykonana prawidłowo, został wspawany błotnik i jest tam na prawdę malutko kitu. Ale jak się okazało strona kierowcy tył też oberwała i to zdrowo, łącznie z klapą, na obydwu tych elementach było dość dużo betonu bo miernik magnetyczny ledwo chwytał a miejscami w ogóle... koła z tej strony też wystaje poza obrys, a od strony kierowcy jest ok z przodem chyba też się coś działo, po coś te lampy były wymieniane no i poduszki nie ma ani w kierownicy ani w desce, zaślepki są. Oprócz tego wystrzelona poduszka pod sufitem od strony pasażera z tyłu. Klima nie działa. Wydech zgnity.
A teraz największa niespodzianka bo to jeszcze co wyżej to może bym przeżył...
Silnik, on jest na łańcuchu, niesamowicie hałasował, oprócz tego kompletny brak mocy, to nawet nie zapiszczało kołami, czułem się jakbym jechał seicento albo jeszcze czymś słabszym. Odkręciłem korek oleju a tam dmuchało powietrze tak że aż włosy rozwiewało... No i ogólnie sprzędający przyznał się ze mył silnik przed naszym przyjazdem i wyplakował żeby 'ładnie wyglądał'...Ciekawostka jeszcze-przy skręcaniu kołami obroty silnika rosły.
Myślę że właściciel wiedział co ma i po prostu myśli że wkońcu trafi na jakichś głupców co to wezmą, auto nie jest warte 15tu tysięcy biorąc pod uwagę to ile trzeba wkładu pieniędzy żeby doprowadzić to do ładu.

Sam model tego civica bardzo mi się spodobał, ale raczej na próżno wierzyć że trafi się coś dobrego... Jeszcze mam jedną w Bydgoszczy do obejrzenia taką samą tylko że w automacie, z ciekawości chociaż porównam z tym co dziś oglądałem.

Aha, no i przebieg 58kkm wyjęty z rękawa, to ma grubo nalatane powyżej 250, po prostu przekręcił licznik bo jeszcze jest przed przeglądem tym gdzie wbijają, na historiapojazdow.gov.pl nie było odnotowanego przebiegu.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: slepak »

Jednak w PL przeszedł więcej niż w USA, w sumie nie dziwi mnie to, pewnie nie jeden ćwiczył to auta na wiele sposobów "zarobkowych" jakoś że USA....

P.s na fotach co wkleiłem widać boczną tylną prawą poduszkę wystrzeloną, widocznie od momentu przyjazdu z USA jej nie zrobili... a zawieszenie z tyłu tak wstawili że z lewej strony koło wystaję.


:arrow:
SzwedziuZGR pisze:Ja zastanawiam się nad przejściem na coś nowszego coś co ma 6 biegów. Bo strasznie ubolewa ta honda na autobahn w Niemczech jak muszę jechać 140 max :/

http://allegro.pl/audi-a4-3-2-fsi-quatt ... 11202.html

To kup AT w qp :D Są dobre przełożenia na trasy, dlatego też między innymi nie kupiłem MT accorda.
Co do Audi to daj sobie spokój, nie co że ulep niezły z tego linku to do tego FSI, także silnik zawalony syfem od super bezpośredniego wtrysku.....
Wpisz sobie w google "nagar FSI" i zobacz jak wyglądają silniki po 80 tyś km :?
W audi a3 był fajny silnik 3.2 v6 250 PS, bez FSI, potem A4 czy a6 dostału FSI, do tego to że ma 6 biegów nie znaczy że będzie idealne na trasy, skrzynia ma tak krótkie przełożenia że w niektórych przypadkach dzięki szóstemu biegowi może zaoszczędzisz tylko 200 czy 300 obrotów względem piątego biegu.

Pytałeś o koszty eksploatacji g35, jest to bliźniacze auto z Nissanem 350Z, także z częściami nie ma problemu żadnego tylko trzeba trochę poszukać, do tego w ostateczności zawsze zostaje EBAY, ale że będzie TANIO to nie ma co liczyć.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: SzwedziuZGR »

slepak pisze:
To kup AT w qp :D Są dobre przełożenia na trasy, dlatego też między innymi nie kupiłem MT accorda.
Teraz to już po ptokach nikt mi nie da nawet połowy tej kasy która została włożona w mojego acc a oddawać go za bezcen nie mam zamiaru więc muszę jeździć.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: slepak »

SzwedziuZGR pisze:
slepak pisze:
To kup AT w qp :D Są dobre przełożenia na trasy, dlatego też między innymi nie kupiłem MT accorda.
Teraz to już po ptokach nikt mi nie da nawet połowy tej kasy która została włożona w mojego acc a oddawać go za bezcen nie mam zamiaru więc muszę jeździć.

To akurat normalne:D Auto to nie lokata na której się zarobi.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: SzwedziuZGR »

nie ale jak mam auto za 13k sprzedać czy nawet za 15k a miesiac wczesniej wpakowalem nowy rozrząd sprzęgło oleje 4 tarcze z klockami i wiele innych pierdół.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: slepak »

pomyśl lepiej jak zrobić 750 km i 10 km przed spotkaniem z kupującym zajebać w dzika :evil:
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
SzwedziuZGR
Posty: 414
Rejestracja: 21 mar 2014 12:48
Auto: IS300 SC
silnik: 3.0R6 2JZ GE
Lokalizacja: Zgierz

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: SzwedziuZGR »

no wiem miałeś duży nie fart.
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: wysio »

slepak pisze:
SzwedziuZGR pisze:
slepak pisze:
To kup AT w qp :D Są dobre przełożenia na trasy, dlatego też między innymi nie kupiłem MT accorda.
Teraz to już po ptokach nikt mi nie da nawet połowy tej kasy która została włożona w mojego acc a oddawać go za bezcen nie mam zamiaru więc muszę jeździć.

To akurat normalne:D Auto to nie lokata na której się zarobi.
Znam taką Hondę, która jest dobrą lokatą :roll:
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: przemek »

wysio pisze:
Znam taką Hondę, która jest dobrą lokatą :roll:
x2
może nawet już nawet 2gi model się na to łapie 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Aukcje w necie ...(allegro,ebay...)

Post autor: wysio »

A to jaki masz na myśli? Bo ja miałem na myśli NSX ;)
ODPOWIEDZ