Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

civic 4gen.

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

civic 4gen.

Post autor: misio40 »

Zadbany civic, przebieg w tej chwili ponad 450 tys. km, silnik od nowości ten sam. Właścicielem jest teraz dzida z haparts, a ja tym autkiem jeździłem czasami z jego ojcem jakieś 17 lat temu :lol:

Obrazek
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: civic 4gen.

Post autor: Edi »

:shock: 8-)

Tylko pogratulować i brać przykład :)
To jest chyba wyjątkowe uczucie do samochodu .....
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: civic 4gen.

Post autor: Bonio »

a ten samochod nie jest teraz bialy i nie ma silnika 1.6 vtec 125km i jezdzi w gazie?
a i bylbym zapomnial o tablicy rejestracyjnej na trytkach
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: civic 4gen.

Post autor: figo »

chyba jest biały tak jak Bionio mówi, do tego zakupił ostatnio też 4 gena w sedanie w automacie w kolorze bordo.
HR
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: civic 4gen.

Post autor: misio40 »

Tego wisniowego w automacie ma dopiero od miesiąca, teraz tym na codzień jeżdzi. A czerwona ( już faktycznie biała, ale nie mam aktualnej fotki) dąży do JDMowej doskonałości. Nic mi sie nie przyznał ostatnio że silnik wymieniał, ale z tych seryjnych 125 KM podciągnął w okolice 160 kucy. Jak zakończy mody opiszę wrażenia z jazdy :D
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: civic 4gen.

Post autor: Bonio »

tak tamta bordo bedzie zagazowana i do upalania w terenie, generalnie auto do pracy, maja jeszcze zlota 4wd ktora niedawno nabyli i chca sprzedac za kosmiczne pieniadze w stanie do roboty blacharsko, a co z biala to nie wiem co teraz ją czeka, stoi na parkingu
Awatar użytkownika
marcin
Posty: 349
Rejestracja: 04 mar 2010 20:46
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B7
Lokalizacja: Trójmiasto/Warszawa

Re: civic 4gen.

Post autor: marcin »

Dobrze wygląda. Jak wnętrze?
Accord Coupe 2.0 150KM/ Corrado Turbo 310KM/ C4 Coupe VTS 180KM

640KM w stajni ... szkoda, że nie w jednym aucie :D
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: civic 4gen.

Post autor: misio40 »

Też zadbane. Dodatkowo włożone: klima, elektryczne i podgrzewane lusterka, elektr. szyby, spryskiwacze reflektorów, elektr. reg. reflektorów, światła przeciwmgielne, dłubnięty silnik (obróbka głowicy, ostry wałek, strojenie), krótsze przełożenia w skrzyni, itd. To zdjęcie zrobiłem dwa lata temu, lakier jest oryginalny (1991 r.), niestety rdza weszła w nadkola i ciężko było by dobrać taki odcień żeby polakierować reperaturki, więc decyzja o zmianie na biały. Mają dojść białe felasie i bumper pole jdm.
Teraz sprzedaje takiego złotego, jak pisał Bonio, drogo, ale faktycznie "kolekcjonerski" stan - http://allegro.pl/honda-civic-1-6-4wd-e ... 01560.html" onclick="window.open(this.href);return false;
raz honda - zawsze honda
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: civic 4gen.

Post autor: figo »

to potaniała ta złota bo na początku była cena 26k pln. :lol:

Jak pisali to kupili ją od starszego Pana na mokotowie chyba, zapewnie malutkie pieniądze :D
HR
Awatar użytkownika
Bonio
Posty: 925
Rejestracja: 05 lip 2011 12:20
Auto: CG2
silnik: 3.0v6
Lokalizacja: Grajewo

Re: civic 4gen.

Post autor: Bonio »

tez mi sie tak wydaje skoro od razu gotówke na stol wylozyli jak to dzida napisal na innym forum
poza tym skoro to taki unikat rarytasowy i wogle to czemu sobie jej nie zostawil... przeciez misio wiesz jaki jest dzida,
no ale napewno sprzedaz jest czescia typowo zarobkowa bo innego powodu nie widze, no chyba ze blacha jest w stanie okrutnym od spodu
ODPOWIEDZ