Teraz jest 25 lut 2024 00:28


USAccord.pl - amerykańska Honda Accord - Rejestracja 

Rejestrując się na „USAccord.pl - amerykańska Honda Accord” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „USAccord.pl - amerykańska Honda Accord”. „USAccord.pl - amerykańska Honda Accord” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Regulamin Forum obowiazuje od 19.09.2016:

1. Każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto.
2. Zabrania się umieszczania na łamach forum treści rasistowskich, rażących przekonania religijne innych osób i tym podobne.
3. Zabrania się szykanowania, obrażania, itp. innych userów na forum, niestosowanie się do tego punktu będzie skutkowało usunięciem z forum.
4. Każdy korzystający z forum winien zapoznać się z ogólnymi zasadami netykiety. Wszelkie słowa uważane powszechnie za wulgarne będą usuwane.
5. Zabrania się pisania 2 postów pod sobą (należy używać opcji "edycja"). Wyjątkiem są tematy w dziale "Mój Accord", w których posty pod sobą mogą pisać autorzy danego tematu. Wyjątkiem jest także sytuacja w której osoba, która pisała w temacie jako ostatnia z uzasadnionych przyczyn chce "odkopać" temat.
6. Zabrania się pisania dużą czcionką,a także innym kolorem niż czarny,jeśli nie jest to potrzebne.
7. Przed założeniem nowego tematu należy skorzystać z opcji "szukaj".
8. Mile widziane jest ułatwienie pracy moderatorom (czyt. pisanie poprawną polszczyzną, pisanie na temat, nie offtopowanie).
9. Załoga forum nie ponosi odpowiedzialności za wszelakie dane osobowe umieszczane na forum - użytkownik forum robi to na własną odpowiedzialność.
10. Dział "Giełda" służy wyłącznie do ogłaszania się - Załoga forum nie odpowiada za ewentualne nieścisłości podczas transakcji. Dział ten posiada odrębny regulamin zamieszczania ogłoszeń.
11. Zabrania się spamowania!
12. Zabrania się używania koloru czerwonego, jak i zielonego (i wszystkich odcieni obydwu kolorów zbliżonych do nich)! Kolory te są zarezerwowane dla administratora/moderatorów!!
13. Zabrania się umieszczania reklam,jak i linków do stron o treściach komercyjnych, sklepów internetowych i serwisów aukcyjnych z wyłączeniem do pojedynczych tematów na takich serwisach określających pojedynczy produkt (np: link do strony z autem lub innymi akcesoriami samochodowymi i car audio)
13a. Zabrania się zakładania kont użytkowników o nazwach zawierających treści jak w punkcie 2.
13b. Zabrania się umieszczania w podpisie oraz avatarze reklam i treści jak w punkcie 2.
13c. Zezwala się użytkownikom posiadającym konto dłużej niż pół roku zamieszać TYLKO I WYŁĄCZNIE w podpisie, linki do stron prowadzonych przez siebie działalności oraz firm, linki do stron i serwisów (także komercyjnych) o tematyce motoryzacyjnej oraz linki do stron i serwisów o tematyce sportowej.
14. Nieaktywne konta będą usuwane z zachowaniem napisanych postów.
15. Za łamanie regulaminu (3 ostrzeżenia) bądź używanie niecenzuralnych słów konto zostanie zbanowane na czas adekwatny do popełnionego czynu, łącznie z całkowitym usunięciem z forum.
16. Zarejestrowanie się na forum jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją w/w regulaminu.


Forum „USAccord.pl - amerykańska Honda Accord” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „USAccord.pl - amerykańska Honda Accord” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „USAccord.pl - amerykańska Honda Accord” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL