Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Poliuretan

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Bober71
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014 15:34
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Wrocław

Poliuretan

Post autor: Bober71 »

Ma ktoś zestaw poliuretanów nie załozonych ? Potrzebuje pozyczyć ( dobrze wynagrodzę)
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Poliuretan

Post autor: figo »

wątpię żeby ktoś to miał, w PL do naszych acco nie ma poliuretanów, można zamówić z USA np. tu http://www.energysuspensionparts.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
HR
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: Poliuretan

Post autor: Cegua »

Ale ekstra, gość wchodzi na forum, nikogo nie zna, jego pierwszy post i będzie zestaw tulei warty prawie tysiaka pożyczał :P

A na serio to po co pouliuretan w coupe? Co z tego, że to wytrzymałe jeśli hardkorowo twarde przez co inne elementy zawieszenia dostają po tyłku, a komfort jazdy jest żaden?:)
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Poliuretan

Post autor: figo »

Jest wielokrotnie wytrzymalszy niż standardowa guma, a można dobrać sobie twardość do seryjnej gumy. Jak dla mnie same zalety, gumy staba z miła chęcią u siebie wymieniłbym na poliuretany :D

Dobrze cegua zwrócił uwagę, przedstaw się kolega najpierw w odpowiednim dziale, a później proś kogokolwiek o przysługę. :idea:
HR
frajcik
Posty: 76
Rejestracja: 12 sty 2013 19:07
Auto: ce9 cg2
silnik: f22z2 j30a1
Lokalizacja: Susz / Gdańsk

Re: Poliuretan

Post autor: frajcik »

Ja mam z tyłu gumy staba (fi17) i już pękły ;)
Były: Accord CC7-> Civic EJ1-> Accord CE9 (w kapitalnym remoncie)-> Accord CG2 -> Accord CD7 -> Accord CS1 -> Accord CD5
Są: Accord CM1, Legend KA8, Accord CS1
Bober71
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014 15:34
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poliuretan

Post autor: Bober71 »

Cegua pisze:Ale ekstra, gość wchodzi na forum, nikogo nie zna, jego pierwszy post i będzie zestaw tulei warty prawie tysiaka pożyczał :P
Mógłbym taki kit skopiować i byłby dostępny w Polsce i nie napisałem że za darmo bym chciał go pożyczyć, po prostu zapytałem więc nie rozumiem złośliwości
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Poliuretan

Post autor: przemek »

http://www.poliuretan.olkusz.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; a tutaj nie mają ? bo ktoś miał do nich wysyłać na wzór, tylko nie doczytałem, czy w końcu do tego doszło... :?
Obrazek
Bober71
Posty: 16
Rejestracja: 30 sty 2014 15:34
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poliuretan

Post autor: Bober71 »

Ja chciałbym zrobić to w http://www.strongflex.eu" onclick="window.open(this.href);return false; we Wrocławiu, bardziej się cenią ale jakość też inna.
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Poliuretan

Post autor: slepak »

Prawda jest taka że jest wiele firm które zrobią wszystko na wzór z poli, trzeba tylko dostarczyć:)
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
figo
Posty: 1766
Rejestracja: 18 cze 2010 09:55
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Rdm

Re: Poliuretan

Post autor: figo »

to bober nie lepiej dostarczyć im oem hondy jako wzorzec :?:
HR
ODPOWIEDZ