Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

"nakrętki pływające"

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
Mial187
Posty: 323
Rejestracja: 22 maja 2013 21:08
Auto: Accord Coupe
silnik: 3.0 v6

"nakrętki pływające"

Post autor: Mial187 »

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej niż internet pisze o nakrętkach pływających. W jakim stopniu jest to bezpieczne i czy w ogóle praktyczne. Mam na oku fajne koła tylko rozstaw 112...
Ktoś miał z tym do czynienia i czy jest sens pakować sie w takie nakretki, czy dać sobie spokój z felgami.
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: "nakrętki pływające"

Post autor: loot »

Nie mialem do czynienia, ale na pewno bym nie zalozyl, mam jeszcze plany co do swojego przyszlego zycia
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: "nakrętki pływające"

Post autor: Cegua »

Broń Cię Boże ;)

Nigdy bym nie założył. Dla mnie to jest druciarstwo, nakrętka nakrętce nierówna, wytrzymałość niepewna... Niby ludzie piszą, że jeżdżą itd, ale ja bym uważał.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: "nakrętki pływające"

Post autor: maxel »

To tak jak z dystansami, kumplowi ciągle pierścienie w nich pękają, drugiemu kumplowi odkręcają się...chciałem do siebie założyć ale teraz się zastanawiam czy jest sens się narażać, albo z jakiego materiału musi być wykonany dystans żeby mieć 100% pewność że nic się nie stanie z nim.
Cegua
Posty: 469
Rejestracja: 14 paź 2013 11:02
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 2.0i

Re: "nakrętki pływające"

Post autor: Cegua »

Na dystanse ze zmianą rozstawu bym się nie odważył, normalne dystanse mam w planach jak wpadną normalne felgi.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: "nakrętki pływające"

Post autor: maxel »

O normalnych dystansach właśnie piszę
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: "nakrętki pływające"

Post autor: Trojan »

Tutaj typ na czymś takim chyba śmiga
http://www.accordklubpolska.pl/index.ph ... 13/page-13" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ