Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Wycena OC

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Wycena OC

Post autor: fotografiks »

Pany wszystko pięknie tylko poczytajcie... co oferują przy tym OC? Bo można się naprawdę zdziwić przy awarii lub innych niespodziankach....

Czytać OWU do OC oraz do Assitance przede wszystkim... - zazwyczaj jest to tylko ściąganie padliny z drogi w przypadku dzwona i to na terenie RP jakies 100 km ;)


slepak pisze:Fakt, zapomniałem, przecież Warszawa to taka potęga że wszystko najdroższe i najlepsze :lol: Ale od lat Warszawa i Trójmiasto mają najdroższe stawki w całej PL ;/;/

Widać to po paliwie - jak pamiętam ok 20 do 40 groszy różnicy na LPG jak byłem w wakacje:D W centusiowym Krakowie tak nawet nie ocipieli ;)
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Wycena OC

Post autor: Prywo »

ja za typa w Liberty płacę 651zł całość dzielone na 2 raty i mam OC+NNW+assistance holowanie do 100 km +ubezpieczenie opon i szyb
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 398
Rejestracja: 10 wrz 2014 12:49
Auto: CG4 i BA2
silnik: F20B7, B20A1
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wycena OC

Post autor: Piter »

Pełny pakiet (OC/AC/ASS/NW) za CG4 w Gothaer - 1306zł / rok. Zniżki OC - 60%, AC - brak (nie miałem wcześniej ubezpieczenia). Warszawa.

broker : Grupa 7 ubezpieczenia, Pani Beata Kostecka.

Dla porównania PZU proponowało 1750 zł za pełny pakiet. Najtaniej - Proama, ale nie dawali AC. Nieco ponad 500zł. Gothaer miał (chyba) najkorzystniejszą ofertę biorąc pod uwagę to, co wchodziło w skład ubezpieczenia (choć i tak AC na kosztorys i z amortyzacją - taki los starych aut :/)


Ubawił mnie za to Link4 przy ubezpieczaniu Accorda. Drugim (do niedawna pierwszym) moim autem jest Honda Prelude 2.0 (rocznik 1987). Tam Pani wyliczyła składkę OC+NW na Prelude jakieś niecałe 600zł. No to zapytałem o ubezpieczenie Accorda i Pani wyceniła na (chyba) 870zł. :lol: Spytałem skąd jest różnica w cenie... Pani stwierdziła, że ona nie wie, ale uwzględniła wszystkie możliwe upusty :lol: Powiedziałem Jej tylko, że najwyraźniej konkurencja ma lepszy rabat i się pożegnałem :)
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Wycena OC

Post autor: Prywo »

w linku faktycznie mają dziwne wyceny
Mam tam ubezpieczone audi A4 1.6, przyszła polisa z przedłużeniem na następny rok, patrzę a tam cena 720 zł za rok :shock:
dzwonię do nich i się pytam co to za cena jak do tej pory płaciłem 590 zł , to człowiek mieszał i mieszał, więc mu mówię chyba się pożegnamy w takim układzie bo zamiast być taniej 6 rok z rzedu to mi podnieśliście cenę w górę i mam za auto z mniejszym silnikiem i podstawowym ubezpieczeniem płacić więcej niż za auto z pojemnością powyżej 2 litrów i z prawie pełnym wypasem ?
i nagle się okazało że cena tego ubezpieczenia została wyceniona na 470 zł (OC+NNW+assistane+szyby)
można - można tylko trzeba chcieć
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Slesz
Posty: 4
Rejestracja: 09 paź 2014 20:52
Auto: VI
silnik: 2.0

Re: Wycena OC

Post autor: Slesz »

Warta 403zł (Śląsk) zniżka -60%
w tym ochrona zniżek przy szkodzie do 2000 zł
Nie zagłębiałem się dalej, bardziej w szczegóły.

Proama 430 zł, zniżka -70% (kalkulacja internetowa, czyli może różnic się od realu)
Smolar
Posty: 130
Rejestracja: 29 paź 2012 18:24
Auto: H Accord CG4 98-02
silnik: 2.0 b+g

Re: Wycena OC

Post autor: Smolar »

Dla ubezpieczajacych sie np w Proamie- zawod-kierowca zawodowy,stan cywilny zonaty,przebieg do 5000rocznie,miejsce parkowania garaz-zaznaczajac te opcje ubezpieczajac sie przez internet wychodzi chyba najtaniej jak to tylko mozliwe:)
Awatar użytkownika
gwizdalap
Posty: 40
Rejestracja: 20 sie 2014 21:06
Auto: Accord 98-02
silnik: F20B6
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wycena OC

Post autor: gwizdalap »

ja ubezpieczałem w AXA w grudniu 2014 i zapłaciłem 319 pln bez NW. Z nw chcieli 361 pln. 60% zniżek, 15 tyś rocznie, parkowanie na powietrzu ;)
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Odp: Wycena OC

Post autor: wysio »

Zgadza się. W grudniu w Proama z max zniżkami - miałem 4 lata przerwy w ubezpieczeniach, ale jakoś przeszło - wyszło 510 zł za 3l. Liberty na drugim miejscu z kwotą 530 zł. Jak na mazowieckie, całkiem nieźle.
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: Wycena OC

Post autor: cisek33 »

ergo hestia 537zł za V6 z 60% zniżkami na mnie :D
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Wycena OC

Post autor: slepak »

Patrzę na umowę i za 580 miałem samo oc w ergo hestia na siebie za v6, do tego NW na 14 tyś za osobę za 113zł oraz Asistance pakiet Premium za 70 zł.

Polecam każdemu to asistance, jeden telefon i po 30 minutach lawet na miejscu, nawet na największym odludzi, żadnych papierów do podpisywania ani nic, limit 250 km, cała europa. Także przy spotkaniu z dzikiem bynajmniej za lawetę nie popłynąłem finansowo, a to 70 zł zwróciło się pewnie kilkakrotnie.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ