Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Wycena OC

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Smolar
Posty: 130
Rejestracja: 29 paź 2012 18:24
Auto: H Accord CG4 98-02
silnik: 2.0 b+g

Re: Wycena OC

Post autor: Smolar »

Dzis bylem u mojego agenta(doslownie i w przenosni:D)

Skapnął sie ze wiem ze mniej zaplace kupując polise online i ze musi cos naprawde atrakcyjnego zaproponowac dla stałego klienta.
I staneło na tym że:
-OC w proama na rok (taniej o 50zł niż kupujac online)
-nnw compensa
-PZU Autoszyba
-PZU Assistance
-PZU Minicasco

Cena za WSZYSTKO na rok -750zł:)
bObEk
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2012 22:22
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Jantar/Elbląg

Re: Wycena OC

Post autor: bObEk »

Panowie dla mnie od tego roku rządzi proama! Wczesniej byłem przez 3 lata stałym klientem Link4 bo mam tam znajomego.W 2011 roku jako młody kierowca z małymi zniżkami zaplacilem 950zl,kolejne bylo 850, kolejne 800 dodam ze mialem assistance na cala europe i cos tam jeszcze.W tym roku dzwonia z propozycja 800zl gdzie znizki mam 60%.Wysmialem ich i zadzwonilem do znajomego bo pewnie zalatwi cos lepiej.Dorzucil mi bon do tesco na 100zl :D smiech na sali powiedzialem mu i sam jako pracownik link4 powiedział zebym spr Proama na ich stronie.Szok! OC plus NNW 20tys na pasazera plus dorzucilem sobie assistance gdzie mam holowanie bez limitu km, dowoz paliwa, wymiana opon itd.W samym OC u nich juz sie dostaje assistance wypadkowe czyli doradca, zastepczy samochod, laweta itd.Full opcja.Nie mogłem w to uwierzyć. I teraz najlepsze, cena... 515zl.Dostalem 70% na start.Za zakup na stronie 10% i za płatność z góry kartą kredytową 20%.Polecam!
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Wycena OC

Post autor: wysio »

Pisałem, że się u nich opłaca ;)
Smolar
Posty: 130
Rejestracja: 29 paź 2012 18:24
Auto: H Accord CG4 98-02
silnik: 2.0 b+g

Re: Wycena OC

Post autor: Smolar »

Opłaca sie pod warunkiem że zależy Ci tylko na niskiej stawce i OC.Bo assistance to jest tylko od wypadku i jakichs pierdół.I nie masz nic pozatym.

Ja zapłaciłem w Proamie 413zł za CG4 na rok,jednorazowo.

Ogółem zapłaciłem ok 750zł i mam w tym oc w proama,minicasco(w razie awarii nawet pod domem moge wezwac lawete)+autoszyby+ assistance PZU i nnw w compensie za 30zł.
bObEk
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2012 22:22
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Jantar/Elbląg

Re: Wycena OC

Post autor: bObEk »

Tak jak napisałem wcześniej w cenie samego OC masz już to assistsne po wypadku kawete itd.Dodatkowo dokupilem midi assistance a tam masz:samochód zastępczy w przypadku kradzieży lub wypadku (do 3 dni),
dostarczenie paliwa, gdy go zabraknie w samochodzie (świadczenie nie uwzględnia ceny paliwa),
pomoc m.in. w przypadku: wlania niewłaściwego typu paliwa, zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz pojazdu, rozładowania akumulatora czy uszkodzenia opony,
prostą naprawę na miejscu zdarzenia,
holowanie samochodu do warsztatu naprawczego,
odwiezienie pod dom samochodu naprawionego po wypadku lub awarii,
zwrot kosztów korzystania z taksówki w przypadku kradzieży, awarii lub wypadku (do 3 dni),
organizację przejazdu osoby bliskiej do miejsca hospitalizacji Ubezpieczonego,
dostęp do infolinii medycznej (m.in. porady lekarza dyżurnego, informacje o placówkach medycznych, działaniu leków, dietach),
serwis dla kierowców: informacje o trasie alternatywnej, stacjach paliw, natężeniu ruchu, korkach, najbliższych warsztatach, itp., Podsumowując OC, NNW, Midi Assistance 515zl
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Wycena OC

Post autor: Guras »

Ja prawie zniżek nie mam
I polecam wszystkim świeżym AXA przez neta
W poprzednim acco 2.0 w link4 wtedy najniższa opcja bez zniżek wyszło jakieś 1014zł.
Po roku wybrałem OC w AXA i zapłaciłem wtedy 647zł z NNW i mini ASS
Teraz przesiadłem się w 3.0 i zapłaciłem ze swoimi zniżkami z NNW, ASS i oponami 782zł.
Także jest zajefajnie :)
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Wycena OC

Post autor: slepak »

bObEk pisze:Tak jak napisałem wcześniej w cenie samego OC masz już to assistsne po wypadku kawete itd.Dodatkowo dokupilem midi assistance a tam masz:samochód zastępczy w przypadku kradzieży lub wypadku (do 3 dni),
dostarczenie paliwa, gdy go zabraknie w samochodzie (świadczenie nie uwzględnia ceny paliwa),
pomoc m.in. w przypadku: wlania niewłaściwego typu paliwa, zatrzaśnięcia kluczyków wewnątrz pojazdu, rozładowania akumulatora czy uszkodzenia opony,
prostą naprawę na miejscu zdarzenia,
holowanie samochodu do warsztatu naprawczego,
odwiezienie pod dom samochodu naprawionego po wypadku lub awarii,
zwrot kosztów korzystania z taksówki w przypadku kradzieży, awarii lub wypadku (do 3 dni),
organizację przejazdu osoby bliskiej do miejsca hospitalizacji Ubezpieczonego,
dostęp do infolinii medycznej (m.in. porady lekarza dyżurnego, informacje o placówkach medycznych, działaniu leków, dietach),
serwis dla kierowców: informacje o trasie alternatywnej, stacjach paliw, natężeniu ruchu, korkach, najbliższych warsztatach, itp., Podsumowując OC, NNW, Midi Assistance 515zl

Takie samo asistance i inne pierdoły miałem u tego znajomego u którego załatwiałem OC na 1 stronie co polecałem.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Wycena OC

Post autor: Prywo »

ja dostałem nową ofertę na OC + NNW + mini assistance + opony
622 zł za rok w liberty ubezpieczenia
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
przemek
Posty: 625
Rejestracja: 19 paź 2013 23:30
Auto: Accord 99 CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: kuyavian-pomeranian/NL

Re: Wycena OC

Post autor: przemek »

Panowie, a samo assistance takie full opcja, coś jak ADAC żeby spokojnie po Europie można było śmigać? :mrgreen: ktoś coś poleci :oops:
Obrazek
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Wycena OC

Post autor: slepak »

Polecam pakiet ADAC +

Koszt koło 120 euro na rok z ubezpieczeniem pełnym kierowcy i pasażera(online lepsze ceny).
Ceny podaję z DE, w NL pewnie podobnie.
Co najlepsze jest to pakiet na OSOBĘ imienny, a nie na auto. Także czym bym nie jechał i na jakich tablicach masz zapewnioną pomoc na terenie całej europy, naprawy auta do jakiejś tam kwoty, noclegi, auto zastępcze itd.

Tu masz opcję pakietów w DE.
https://www.adac.de/mitgliedschaft/tarife/" onclick="window.open(this.href);return false;
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
ODPOWIEDZ