Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord do oceny

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Re: Accord do oceny

Post autor: sztopro »

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... yMsCR.html
Interesuje mnie Wasza opinia na temat tego samochodu, nie interesuję się nim za bardzo ale poznając opinie nawet na odległość dużo się uczę na temat tych samochodów.
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Accord do oceny

Post autor: QuicksilveR »

Wygląda ładnie, ale to tylko opakowanie. Nie napisali nic o skrzyni, co dla mnie jest żółtą lampką. Opis jest pełen ahów i ochów, tyle że walnęli się w mocy silnika (220 KM, a powinno być 200 KM).
Taka typowa blablanina handlarza, który nie wie specjalnie co sprzedaje lub próbuje coś ukryć.
Ze zdjęć można stwierdzić, że jest ładnie odświeżony i felgi ma niezajechane.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord do oceny

Post autor: KOko »

Rzekłbym nawet, że ujęcia foteli są zrobione specjalnie tak, by ukryć rozerwanie w typowym miejscu :)
sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Re: Accord do oceny

Post autor: sztopro »

No właśnie tak mnie zastanawia czasem ukrywanie czegokolwiek na zdjęciach, czy oni wychodzą z założenia że jak coś ukryją a ktoś specjalnie przyjedzie to i tak weźmie?
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Accord do oceny

Post autor: KOko »

Często tak jest, bo klient kupuje oczami na aukcji, przyjedzie z nastawieniem, że ma już brać i przeboleje jakieś mankamenty. A później wychodzą problemy.. Sam to przerabiałem kiedyś na własnej skórze.
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord do oceny

Post autor: Lebow »

Felgi to faktycznie są w ładnym stanie.
Przedni zderzak z lewej przytarty,z prawej na dole gdzieś przyhaczone aż całkiem lakier spadł.
Wiadomo, swoje lata już ma, jeśli skrzynia jest w idealnym stanie to cena...ja bym tyle nie dał.
Nic nie pisze o akcyzie. Póki człowiek nie obejrzy, nie dotknie ..... to sobie możemy tu cuda wypisywać.
Awatar użytkownika
markus
Posty: 188
Rejestracja: 24 sie 2016 09:06
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Accord do oceny

Post autor: markus »

KOko pisze:Rzekłbym nawet, że ujęcia foteli są zrobione specjalnie tak, by ukryć rozerwanie w typowym miejscu :)
Klasyk, jeśli chodzi o aukcje Jaguara XJ - znajdź foto fotela z lewym oparciem pleców :lol:
Zapraszam na http://carparts.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :)
sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Re: Accord do oceny

Post autor: sztopro »

https://www.olx.pl/i2/oferta/honda-acco ... 34a57eb444
Panowie, auto długo już stoi i regularnie cena spada o około 2 tys, ja chyba jeszcze poczekam bo mimo że wygląda ładnie to chyba nadal trochę przesada z cena prawda?
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2098
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Accord do oceny

Post autor: QuicksilveR »

sztopro pisze:https://www.olx.pl/i2/oferta/honda-acco ... 34a57eb444
Panowie, auto długo już stoi i regularnie cena spada o około 2 tys, ja chyba jeszcze poczekam bo mimo że wygląda ładnie to chyba nadal trochę przesada z cena prawda?
Cena jest mocno przesadzona.
Zacznij się zastanawiać w okolicach 14000 zł. I jeszcze negocjuj. Wygląda ładnie, ale przy tym przebiegu to trzeba ją dobrze prześwietlić. Zwłaszcza skrzynię i stan przewodów w komorze silnika (ja jestem już może przeczulony, ale niestety w tyloletnich autach potrafią wszelakie gumowe przewody pękać, popuszczać, etc. No i pożar gotowy :? )
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord do oceny

Post autor: wysio »

Nawet gdyby to był polift z 2002r w bardzo dobrym stanie, to i tak cena była by zbyt wysoka. Jeśli faktycznie jest tak, jak pisze sprzedawca - w co oczywiście śmiem wątpić, bo zawsze coś jest nie tak, jak wychodzi z opisu - to myślę, że powinna kosztować w okolicach 16 tys.
ODPOWIEDZ