Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord do oceny

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord do oceny

Post autor: Krzysiek15255 »

Z tego co wiem to forum żyje :D i ma się dość dobrze.

Czekałeś długo dlatego, że nikt Ci nie powie czy warto bo będzie na niego.

Ale jak już się tak upierasz żeby uzyskać opinię to ja się wypowiem. Ja zapłaciłem za swojego 11,900zł 98r. Silnik bierze olej. Ogrzewanie nie działało. Fotele też nie są idealne. Nadkola i maska do ogarnięcia. Elementy nadwozia są w lekko innym odcieniu. Więc tak patrząc z mojej strony to za te 6,5k brałbym to, jeśli nie okaże się totalnym trupem podczas oględzin.

Na zdjęciu nie wygląda źle. Chociaż jedno zdjęcie i do tego słabe. Fotele rzadko w którym egzemplarzu są idealne. Jechać, obejrzeć, przejechać się, rozgrzać dobrze i dać mu pod czerwone pole chwile czy na niebiesko nie kopci. Jeśli jest możliwość to wjechać na kanał i sprawdzić czy nie ma jakichś dziur.

Ja osobiście ogarnąłbym miernik lakieru i zobaczył czy nie jest cała wyszpachlowana. Chociaż za tą cenę nie ma co spodziewać się igły. W miarę ogarnięte sztuki to koszt 10k+.
sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Re: Accord do oceny

Post autor: sztopro »

Nie oczekiwałem wiele, chciałem poznać właśnie takie cenne wskazówki, niezobowiazujaco dla nikogo, w końcu po coś jest ten dział prawda? :D
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Accord do oceny

Post autor: Krzysiek15255 »

No to teraz zadzwoń dopytaj o różne rzeczy, a później jazda sprawdzić czy to co mówił zgadza się z stanem faktycznym :D
sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Re: Accord do oceny

Post autor: sztopro »

Jednak się nie zdecydowałem bo chyba za dużo tam do zrobienia, teraz coś innego mi się nasunęło ale znacznie dalej: https://m.olx.pl/oferta/piekna-honda-ac ... sbPIx.html
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord do oceny

Post autor: Lebow »

Masz jakieś priorytety bo 2.0 a 3.0 to jednak spora różnica. Na fejsie ktoś też zapodał jakąś 3.0...
Tak czy owak...trzeba auto zobaczyć...ja już się dość naoglądałem zdjęć jak z folderów reklamowych...a rzeczywistość sprawiła ból gałek ocznych i inne objawy silnego wzburzenia :D
sztopro
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2015 11:57
Auto: Civic 95
silnik: D16Y2

Re: Accord do oceny

Post autor: sztopro »

Jedyne czego się obawiam to jazdy na darmo wiele kilometrów, poza tym to najlepiej 3.0 ze sprawna skrzynią. Gdzie na fb jest jakiś Accord?
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Accord do oceny

Post autor: Lebow »

Szukałem w dziennku aktywności bo dodałem komentarz ale nic nie ma więc ktoś albo usunął albo...to było zapytanie do ogłoszenia z olxa...3.0 gdzueś ze wschodu...za dziwięć koła z groszami.
I chyba w jakiejś grupie...nie koniecznie usaccord...hest tych grup trochę
Najzwyczajniej...trzeba monitorować rynek...
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord do oceny

Post autor: krisss111 »

sztopro pisze:Jednak się nie zdecydowałem bo chyba za dużo tam do zrobienia, teraz coś innego mi się nasunęło ale znacznie dalej: https://m.olx.pl/oferta/piekna-honda-ac ... sbPIx.html

odnośnie tej sztuki, to może wiliams miałby coś do powiedzenia, bo do niedzieli szukał v6, a że jest z łodzi i wolał pojechać do elbląga po auto, to może coś świadczyć o tym aucie.... no chyba że przegapił ten egzemplarz kolekcjonerski
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
williams
Posty: 15
Rejestracja: 16 lut 2018 22:58
Auto: Accord CG2
silnik: 3.0
Lokalizacja: Łódź

Re: Accord do oceny

Post autor: williams »

Nie oglądąłem jej. Może jakaś świeżonka ogłoszenie.
Jeżeli chcesz @sztopro jakieś info na jej temat to mogę podbić do chłopaka i oblukać co to za sztuka. Ale nie wcześniej jak w niedzielę, no chyba że wpadnie mi "okienko" w tygodniu to owszem. Może środa???
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Accord do oceny

Post autor: MuzykGrzes »

Mnie przypomina tą co kiedyś stała w Bydgoszczy za 15 tysi ,ale skoro jedyny właściciel w Polsce.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ