Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

akcyza za V6

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
TobiaszT
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2015 09:06
Auto: Mondeo
silnik: 2.0 TDci
Lokalizacja: Wrocław

akcyza za V6

Post autor: TobiaszT »

Czy ktoś podpowie ile mniej więcej wychodzi akcyzy za accorda V6?
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: akcyza za V6

Post autor: rexio »

Ja za swojego placilem w zeszlym roku, w lipcu 1619 PLN. Wiem ze kumpel ktory zajmuje sie handlem autami cos tam nakombinowal w papierach z przebiegiem. Wpisal pod 300.000. Nie wiem czy ma to jakis wplyw na wysokosc akcyzy, wiem ze tak zrobil bo na obnizenie jakis oplat to mialo wplyw.
TobiaszT
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2015 09:06
Auto: Mondeo
silnik: 2.0 TDci
Lokalizacja: Wrocław

Re: akcyza za V6

Post autor: TobiaszT »

Dzięki za info!
Z tego co wiem to funkcjonują pewne tabele wartości rynkowych aut i na tej podstawie oblicza się akcyzę i chyba jest to dość sztywne.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: akcyza za V6

Post autor: wysio »

Oczywiście, że mają swoje tabelki, ale w tych tabelach mają widełki. Nie pamiętam w tej chwili dokładnie, ale za swoją zapłaciłem dużo mniej, niż się spodziewałem. Inna sprawa, to widzi misie celnika. Ja trafiłem na bardzo przyjemnego gościa, to i lepsze były negocjacje.
Ps. Teraz sprawdziłem, to wyszło 935 zł. Na umowie 1000€, ale powiedział, że musi dać więcej, bo te tysiąc to trochę za mało. Z tysiąca wyszło jakieś niewiele ponad 800 zł, więc tylko ok 100 zł więcej.

Wysłano poprzez Tapatalk
majorekk5
Posty: 273
Rejestracja: 28 wrz 2015 20:12
Auto: CG4
silnik: 2.0
Lokalizacja: Lublin

Re: akcyza za V6

Post autor: majorekk5 »

Wszystko ma znaczenie, najlepiej mow ze masz duzy przebieg i lysa wersje, bez niczego, no i wartosc na umowie. Ale jak bedziesz za mala dla urzednika, to wraz ci podniesie akcyze ;d
ODPOWIEDZ