Teraz jest 29 mar 2024 00:48




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Wygłuszenie w Accordzie Coupe 6 gen 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 25 mar 2021 01:39
Posty: 6
Post Wygłuszenie w Accordzie Coupe 6 gen
Witam, jestem ciekaw czy ktoś kiedykolwiek tutaj podejmował się zabiegów wyciszania wnętrza w swoim Accordzie?
Jestem posiadaczem wersji z silnikiem 2 litrowym, więc przypuszczam że najprościej byłoby zakupić wersję V6, która zapewne byłaby cichsza w trasie w wyniku mniejszego obciążenia.
Nie ukrywam, że przed Accordem byłem posiadaczem Audi A4 B5 i mimo przewagi Accorda nad tym samochodem w wielu kwestiach nie mogę ukryć faktu, że wygłuszeniem w trasie A4 B5 bije Accorda na głowę. Zatem jaki jest newralgiczny punkt w kwestii uzyskania mniejszego hałasu we wnętrzu w Accorda? Wystarczą drzwi i nadkola? Czy może należy poprawić również wygłuszenie w masce(które w przypadku mojej Hondy też już jest miejscami dziurawe i ogólnie zmęczone życiem)?


01 cze 2021 11:35
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lip 2012 22:53
Posty: 1395
Zdjęcia: 0
Lokalizacja: Kraków
Post Re: Wygłuszenie w Accordzie Coupe 6 gen
viewtopic.php?f=9&t=3775&hilit=wyg%C5%82uszenie&start=360

viewtopic.php?f=9&t=2407&p=57038&hilit=wyg%C5%82uszenie#p57038

viewtopic.php?f=9&t=3602&p=46910&hilit=wyg%C5%82uszenie#p46910


Opcja "szukaj" i z pewnością coś jeszcze się znajdzie.
Oczywiście temat zawsze można rozwinąć.


01 cze 2021 13:26
Zobacz profil

Dołączył(a): 12 paź 2015 10:30
Posty: 132
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Wygłuszenie w Accordzie Coupe 6 gen
Posiadam v6, która jest cichsza według mnie od 2.0, kupiłem full tych różnych mat do wygłuszenia ( silent coat zestawy) 3 rózne maty w zestawie. Niestety nie powiem jak po wygłuszeniu, ponieważ jeszcze, nie miałem okazji zrobić roboty. Ale mam porównanie do Audi, jezdziłem c5 v6 benzynka oraz c6 v6 diesel, pomimo tego iż egzemplarze miały dwa razy większy przebieg ( ponad 400 tyś km ) i gorszy stan niż moja Honda, to faktycznie wyciszenie w Audi robi robotę. Ogólnie to na początek w Hondzie powinno się wygłuszyć drzwi, tył ( błotniki, klapa bagażnika) wiadomo resztę też warto, a i pod te wygłuszenie maski też można dać maty, choć ja w v6 raczej tutaj nie będę działał, gdyż nie widzę sensu :).


01 cze 2021 16:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL