Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen

Jaki silnik masz w swoim Accordzie 6gen

2.0 r4
61
40%
2.3 r4
15
10%
3.0 v6
76
50%
 
Liczba głosów: 152

Awatar użytkownika
wojkowalski59
Posty: 26
Rejestracja: 19 sty 2016 18:40
Auto: Accord 98
silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Kielce

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: wojkowalski59 »

ja mam silnik 3.0 V6, niektórzy piszą ze słabo idzie z dołu i wogóle, ja nie narzekam na brak mocy, mam założony filtr stożkowy, i od 3,5 tys obrotów słychac piękny bulgot V6, w planach mam małe modyfikacje softu na jakies +20-30km, i wydech o wiekszej średnicy
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: cisek33 »

wojkowalski59 pisze:ja mam silnik 3.0 V6, niektórzy piszą ze słabo idzie z dołu i wogóle, ja nie narzekam na brak mocy, mam założony filtr stożkowy, i od 3,5 tys obrotów słychac piękny bulgot V6, w planach mam małe modyfikacje softu na jakies +20-30km, i wydech o wiekszej średnicy


ja narzekam na brak mocy i momentu :mrgreen: po prostu o dwa cylindry jeszcze za mało mam i brakuje napędu na drugą oś :roll:
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
cisek33
Posty: 366
Rejestracja: 21 mar 2014 17:30
Auto: Accord Coupe
silnik: J30A1
Lokalizacja: Rawicz/Góra

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: cisek33 »

loot pisze:To będą pewnie gumy drążków reakcyjnych, przerabialem to.

Spalanie masz bardzo wysokie


byłem pewny ,że to krzywa piasta, dzisiaj uradowany odebrałem auto od mechanika po jej wymianie i dalej kierownicy utrzymać w rękach nie mogę :o czy sam wyczuję luzy na tych gumach drążków? jak to sprawdzać na podniesionym aucie? już mam dosyć tego bicia :?
Ciche auta zabijają dzieci
Obrazek
olej bierze?A co ma kurna dawać? :P
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: Prywo »

cisek33 pisze:
loot pisze:To będą pewnie gumy drążków reakcyjnych, przerabialem to.

Spalanie masz bardzo wysokie


byłem pewny ,że to krzywa piasta, dzisiaj uradowany odebrałem auto od mechanika po jej wymianie i dalej kierownicy utrzymać w rękach nie mogę :o czy sam wyczuję luzy na tych gumach drążków? jak to sprawdzać na podniesionym aucie? już mam dosyć tego bicia :?


to jest temat od tego jaki silnik masz w Accordzie a nie o piastach, załóż nowy temat jak chcesz się coś dowiedzieć
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2091
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: QuicksilveR »

QuicksilveR pisze:Ponieważ ankieta nie działa... mam 3.0 V6. A wcześniej miałem Coupe 2.0 '98. Oba praktycznie identyczne, poza silnikiem i skrzynią biegów. No i 3.0 jest po FL.
Ale marzy mi się 3.2 z Acury CL Type S... 260KM z manualną skrzynią, bądź automat 5-biegowy z tiptronikiem. Się zobaczy kiedyś...
Odkopię nieco :mrgreen: Tyle lat i sytuacja się powtarza...
Znowu mam 3.0 V6 :lol: I dalej marzę o 3.2 z Acury CL Type S, ale już tylko w automacie, bo leniwy się zrobiłem.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: slepak »

QuicksilveR pisze:
QuicksilveR pisze:Ponieważ ankieta nie działa... mam 3.0 V6. A wcześniej miałem Coupe 2.0 '98. Oba praktycznie identyczne, poza silnikiem i skrzynią biegów. No i 3.0 jest po FL.
Ale marzy mi się 3.2 z Acury CL Type S... 260KM z manualną skrzynią, bądź automat 5-biegowy z tiptronikiem. Się zobaczy kiedyś...
Odkopię nieco :mrgreen: Tyle lat i sytuacja się powtarza...
Znowu mam 3.0 V6 :lol: I dalej marzę o 3.2 z Acury CL Type S, ale już tylko w automacie, bo leniwy się zrobiłem.
Skąd to znam :P Jedyny powód sprzedaży obecnego auta to właśnie brak AT:p
Poprzednie 3 samochody miałem w AT i chce z powrotem :mrgreen: Także poszukiwania VIII gena z 2.2 i-DTEC oraz AT trwają.
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaki masz silnik w swoim Accordzie

Post autor: Edi »

@ Corstenn - dyskusja przeniesiona tu :
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f= ... 7&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ