Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

chiptuning

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 6gen
ooookermit
Posty: 38
Rejestracja: 30 wrz 2012 22:09
Auto: Accord VIgen.
silnik: 3,0

Re: chiptuning

Post autor: ooookermit »

kbl100 czytając twoje posty wnioskuje że masz zdecydowanie większe pojęcie ode mnie o zmianach jakie można dokonać na tym silniku i jakie są to koszty. Ja za dużego pojęcia o tym nie mam z racji pierwszej tego typu inwestycji. Zamiast objerzdżać człowieka powiedz coś mądrego i doradź, wyprowadź z błędu.

Wg mnie ludzie pracujący w takiej firmie jak ZTR powinni mieć pojęcie o tym co robią i za ile to robią, bo zajmują się tym na co dzień. Jeśli osoba z Twoim doświadczeniem mi pisze że jest to śmieszna cena to albo mają tak zajebiste ceny, albo tak jak piszesz wkładają śmieci na których długo się nie polata, tyle że wtedy długo by nie podziałali na rynku, a już trochę siedzą.

Co do przyrostu 20% za 3500plnów to wszystko czas pokarze, taki jest przybliżony koszt jaki został mi podany za konkretne zmiany, które w efekcie końcowym wg osoby tym się zajmującej (nie mojej) powinny przynieść w przybliżeniu taki właśnie przyrost mocy.

Koledzy CZEKAM NA WASZĄ KRYTYKĘ w odpowiednim dziale!!!
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=611" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ