Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 5gen
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Witam,

Ostatnio wpadła mi w oko taka oto Honda:
http://otomoto.pl/honda-accord-2-0-lpg- ... 75567.html

Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na jej temat? Jutro jadę ją zobaczyć, ale zależy mi na opinii osób które mają styczność z tymi samochodami. Tego, że fotel kierowcy jest do zrobienia i przebieg duży jestem świadomy ;).

Pozdrawiam i z góry dziękuję,
Poseł
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Prywo »

siema, no i pytanie gdzie on ma ten ASR, czy poduszki powietrzne bo raczej na pewno nie w kierownicy, ta kierownica pochodzi z accorda 90-93 i nie posiada poduszki co może sugerować klapsa przodem, ja bym dokładnie przód sprawdził.
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: maxel »

Słusznie, nawet widać że coś nierówny ten przód ma patrząc na fotę od strony maski :)
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: krisss111 »

Prywo , ASR to rodzaj kontroli trakcji a nie SRS (poduchy) co nie zmienia faktu, że też jej raczej w tym modelu nie ma. w ogóle ktośchyba nie wie co sprzedaje, ESP, ASR :?: ciekawe bardzo
Ostatnio zmieniony 14 gru 2012 18:01 przez krisss111, łącznie zmieniany 1 raz.
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Dzięki, przyjrzę się temu, ale ASR chyba nie oznacza poduszek. http://pl.wikipedia.org/wiki/System_kontroli_trakcji
Poza tym nie ma żadnej poduszki z tego co widzę. Ani w kierownicy, ani u pasażera (chyba, że nie widać rowka w tym modelu).

maxel, co masz na myśli mówiąc nierówny przód? Póki co nie zauważyłem żeby był krzywy, ale może nie patrzę na to co trzeba.

Kris, nie było w tych samochodach kontroli trakcji i ESP?
Ostatnio zmieniony 14 gru 2012 18:04 przez Posel, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: maxel »

Chodzi o szpary maski a błotniki między lewą a prawą stroną. Wiadomo, że po zdjęciach za wiele to też nie można wywnioskować a po drugie od auta które ma tyle lat też nie ma co za wiele oczekiwać :)
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

maxel, może być to też wina tego, że zdjęcie pod kątem robione. Jak rozmawiałem wczoraj z facetem to mówił, że chce za niego 5600 jeżeli dobrze pamiętam.

Możecie mi jeszcze powiedzieć na co powinienem przede wszystkim patrzeć w tym modelu? I czy za te pieniądze opłaca się go brać?
Ostatnio zmieniony 14 gru 2012 18:21 przez Posel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: maxel »

To myślę, że dobra cena :)
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Dzięki maxel. Mam nadzieję, że jeszcze trochę zejdę ze względu na ten fotel ;). A co w końcu z tym ESP i ASR było czy nie było? Błędy w ogłoszeniu mogą być tym spowodowane, że nie wystawiał go właściciel tylko firma sprzedamgo.pl w jego imieniu.
Awatar użytkownika
jaccob
Posty: 24
Rejestracja: 31 paź 2012 21:39
Auto: Accord CD5
silnik: F22B1
Lokalizacja: Białystok

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: jaccob »

Jeżeli chodzi o SRS to od strony pasażera powinna być taka "zaślepka", a jej nie ma więc poduszek nie ma co szukać. Prawy błotnik z przodu i drzwi pasażera wyglądają na malowane (jakby inny odcień - trochę bardziej matowe). Zdaje mi się że w USA nie ma kierunków po bokach - tu są więc raczej są dołożone ( u mnie nie było). Jeżeli chodzi o maskę to raczej wina zdjęcia, ale przednie obrysówki są białe ( w USA są albo całe pomarańczowe, albo mają pomarańczowe krawędzie) to może świadczyć, że były wymieniane po jakieś stłuczce. Jak już pisałem w którymś wątku zobacz progi w szczególności z tyłu!!! Na zdjęciach nie widać korozji tylnych nadkoli, ale jak będziesz oglądał to zwróć uwagę. ESP i ASR nie było w Vgenach ;)
ODPOWIEDZ