Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Najczęściej zadawane pytania użytkowników USDM Accorda 5gen
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: krisss111 »

powiem tak, czy było to nie wiem, ale patrząc po tym, że w VI genie jest to rarytas, który ma u nas chyba tylko misiek, to nie wydaje mi się, żeby było to w starszych modelach. takie moje dywagacje. być może się mylę.
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Dzięki bardzo. Pomocni ludzie na tym forum są ;). Dobrze, że tu trafiłem. A jak te silniki zachowują się przy podobnych przebiegach? Wykazują duże oznaki zmęczenia?

Poczytałem chwilę na necie i znalazłem, że w 5 gen była kontrola trakcji w opcji chyba.
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: misio40 »

Auto nie jest na rynek USA, jest na Europę (kierunki przód bez obrysówek, są boczne kierunki, brak tylnych obrysówek, światło przeciwmgielne w zderzaku, zegary w km/h). Brak poduszek 2 szt (brak nakładki po stronie pasażera, kierownica :? ) więc to może taka uboga wersja, chociaż w skórach, gdyż zamiast miejsca na kubki ma też zaślepkę... Posel w tej gen. nie było w opcji TC, chyba że na rynek japoński. Była w legendach, ale to pozycja wyżej. Sprawdź tylne nadkola, to słaby punkt. A z drobiazgów to często pęka pasek od napędu elektrycznej anteny.
raz honda - zawsze honda
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Ok. Dzięki. Antena wysuwa się automatycznie po załączeniu radia? Jak dojrzałeś, że licznik jest w km?

Jeszcze jedno. Czy na tabliczce (jeżeli gdzieś jest) będzie napisane skąd pochodzi samochód?
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: misio40 »

Tak, ale często sie zdarza, że kurz, błoto, itp. powoduje coraz wiekszy opór przy chowaniu i zrywa sie taki zębaty pasek napędu (tak miałem) a trudno co chwila wychodzić przed zgaszeniem radia z auta i czyścic wysunietą antenę :lol:
Te auta były robione w USA na rynek ich i w innej specyfikacji na Europę. Wyjątkowo przez pierwsze 8 miesięcy były robione też w Japonii i ja takie miałem, pokonało trasę Japonia - USA (salon) - Polska.
Posel pisze: Czy będzie napisane skąd pochodzi samochód?
nr VIN powie Ci wszystko, "1" to USA, "J" to Japonia
Rozumiem, że auto ma być z gazem ?
raz honda - zawsze honda
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Bardzo zależy mi na gazie :).
Awatar użytkownika
misio40
Posty: 886
Rejestracja: 02 gru 2009 11:00
Auto: Accord 2002 r.
silnik: V6 3.0 vtec
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: misio40 »

Tam jest tel. do właściciela, nie do pośrednika, zadzwoń i zapytaj jaka instalacja, kiedy założona, co robione w niej było, czy w trakcie użytkowania na gazie były robione i jak często regulacje zaworów, no i to info wrzuć tu na forum.
raz honda - zawsze honda
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Trochę głupio mi niepokoić faceta o 19 w piątek :P.
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: maxel »

Co Ty pierdzielisz, dzwoń,do mnie dzwoniono o 21:30 w niedziele jak civica miałem na sprzedaż :D
19ta i piątek to normalna godzina ;)
Posel
Posty: 20
Rejestracja: 14 gru 2012 17:11
Auto: Brak
silnik: Brak

Re: Zakup Accord Vgen Coupe 2.0 Gliwice

Post autor: Posel »

Coraz bardziej lubię to forum. :lol:

Rozmawiałem z facetem. Instalacja jest marki BRC. Założona 4 lata temu w październiku. nie było robionych regulacji zaworów i nie było z nią problemów. NR VIN 1HGCD91400A003185.
ODPOWIEDZ