Teraz jest 29 mar 2024 01:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Parę pytań przej podjęciem decyzji o zakupie Coupe VII 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2015 23:35
Posty: 212
Lokalizacja: SL
Post Re: Parę pytań przej podjęciem decyzji o zakupie Coupe VII
Accord Coupe VIIg lift V6+6mt

tak na szybko:

rozrząd ok.1000zł
-klocki tył przód bosch itp maks 200zł - bardzo małe hamulce.do zwykłej jazdy spokojnie starczaja ale do agresywniejszej..15t/km i wymiana napewno
-sondy - kłopotliwe w wymianie zwłaszcza ta z tyłu ale ceny ok 170zł sztuka więc spoko
-sprzegło ok 700-900 zł dostępne w PL Luk lub Aisina <- takie było na 1 montaż
-koło 2masowe niedostępne w Polsce ale samemu ogarniałem razem z kosztami przesyłi z stanów + 2tyg wysylka 1600zł pod dom :)
-Zawieszenie i hamulec części takie jak w europie 7gen bardzo łatwo sprawdzic na http://www.48parts.com
Niewiem jak u innych ale u mnie klimatyzacja po 10 minutach jest w stanie zamrozic lewą ręke :D
Wnętrze...hmm..troszke smutne ,że to to samo co 7gen EU..wiec pozostaje kupic radio chinczyka 10.1` i juz powinno byc weselej

Auto naprawdę komfortowe z sporym bagażnikiem mało awaryjne 3.0 jeśli zdrowe można łoić bez obaw bmw 3.0 dobra opona i bez kontroli trakcji daje rade.
Jesli manual szukac polifta bo tam jest poprawiona skrzynia manualna
Chyba najbardziej kłopotliwa usterką jaka miałem to walnięty przewod wspomagania..uciążliwy poniewaz jedna koncówka jest bardzo blisko napędu od strony kierowcy i trudno się tam dostac baardzo mało miejsca widziałem na YT jak ktoś go wymienia i.na żywo jest jeszcze gorzej ja na szczescie mam silnik wyjety i od jutra dzialam juz na udostepnionym po znajomosci warsztacie <3 ...Chiny/stany poprawiony przewod koszt 550zł pod dom.

Spalanie srednie tutaj to 11l na trasie spokojnie pomizej 8 - czy to w PL czy w NL czy jak DE przejezdzałęm cały czas z klima świadka mam bo to funboy Opli-GM i od razu bym miał zhejtowanego Accorda na face :D
Czesci karoseryjne - wiadomo usa to trzeba sie natrudzic/import..ostatnio sprzedałem jedna lampe oem za 600zł


Co do tuningu..do paru tygodni temu temat był ciężki i bardzo drogi..teraz juz jest wsparcie od hamburgera który sie mocno napracował i mozna juz spokojnie dostac w dobrej cenie ecu + jakies inne mody N/A + odpowiedzi na pytania linki podsyłąłem na Facebooku ->UsaAccord


Ogólnie przypadkowo kupione ale..naprawdę wdzięczne autko :)
Tak po krótce z moich zalecen...od razu po kupnie proponuje kupic chociaz sprezyny -40 np. Tein i te cholerne lampy z przodu bo oem to te auto wyglada na 10 lat starsze nawet po spolerowaniu jest żle wg.mnie.

pozdro :)


26 sie 2019 14:33
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL