Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: ramzes »

O - bratnia fura :)

Jak możesz powiedzieć - skąd wziąłeś dokładkę?

A tak w ogóle jeszcze parę spraw :)

1. Masz polifta, czyli silnik raczej J30A5, a nie A4?
2. Sprawdzałeś go na hamowni?
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

polift polift ;)
mam j30a4 bo przez jakis czas jeszcze były montowane praktycznie niczym sie nieroznia prócz odłaczania cylindrów i delikatnego remapu chyba no i tez manual i pss chcociaz wolałbym navi.były montowane minimum 4 silniki więc..

dokładka u jarusneta w tamtym roku zamawiałem z ebay, pasuje idealnie te do civica pamietam miałem z 3 chyba to rzadna tak niepasowała.

miałem jechac na hamownie ale zawsze cos w zasadzie 2 miesiace pojezdziłem i prawko za punkty poleciało, a teraz sie wzieli za mnie bo 2 razy złapali bez prawka jak jechałem i chyba bedzie papa na rok o takie cos prokurator wnioskuje ;/ a sam jestem ciekaw ile to ma kuni bo jeszcze mam dolot injena moze nawet na sell jak cos ;p , odpycha się ładnie ale wiadomo..moze pozory a koni z 165,5 :D

ja z modami narazie stoje bo czasem mysle czy nei sprtzedac i zbierac na nowsze ;)
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: ramzes »

Porównaj sobie z jakimś K24, będziesz miał punkt odniesienia :)

Aha - i pokaż ten dolot na PW ;]

Co do prawka to przekichana sprawa... jak już poszedł wniosek to może być ciężko... Niestety przepisy teraz mamy super-resrykcyjne w takich sytuacjach i w tych 3 m-cach po zabraniu uprawnień po prostu nie wolno ryzykować.. Ale mimo to, trzymam kciuki!
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: Guras »

U nas restrykcja to nie restrykcja jeszcze
Patrz np. Dania, po drugim przyłapaniu na przekroczeniu prędkości wysyłają cię na badania psychologiczne czy ty jesteś normalny :D
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: ramzes »

U nas też są badania psychologiczne po stracie uprawnień...
Awatar użytkownika
Guras
Posty: 370
Rejestracja: 17 sty 2015 11:16
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Włocławek

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: Guras »

Czyli po uzyskaniu odpowiedniej ilości pkt., przewożeniu większej ilości osób niż w DR, lub przekroczeniu 50 km w zabudowanym
Tam przekroczysz 5km dwa razy i już cie badają
Druga sprawa mandaty za prędkość masz wystawiane na podstawie twoich dochodów
Ta nasza zmiana na 1k zł za przekroczenie prędkości o 50km w zabudowanym to naprawdę nie jest wielka kara w stosunku do zachodu
Nie zmienia to faktu że jest dużo miejscowości ze znakiem obszaru zabudowanego, a stoi jedna stodoła na środku pola
Druga sprawa ograniczenia na drodze dwujezdniowej dwupasmowej, gdzie powinno być ograniczenie do minimum 70, a nie ma znaku i jedziesz 50
Absurdów jest od wuja, ale co poradzisz? To amelinium, nie pomalujesz ;)
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: fotografiks »

Problem ze strata prawka zaczyna się od nie przestrzegania przepisów... ;)

To ze kogoś przydybają jak leci 100 na 70 na krajowej drodze bo nagle jakiś imbecyl wstawił znak i chłopaki tam łowią...to juz peszek bo se lecimy kulturalnie krajówka, a tu jeb nagle znak.

Ale jak ktos dupi 110 na 50 w mieście... to jak najbardziej jestem za testami psycho :D
Powinni również co najmniej pokazywać zdjęcia z wypadków... oraz w ramach resocjalizacji zabierać ludzi na "sprzątanie po".

Na żywo niestety wygląda trochę inaczej niż na filmach z Rambo.
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: ramzes »

Filmy podobno pokazują na kursach zmniejszających liczbę punktów (czy już nie ma tych kursów?)

A propos jazdy 110 na 50, sytuacja z takiego wojewódzkiego miasta na północy kraju:
Obrazek

Na tej drodze obowiązywało 70, teraz będzie 50.
Ile Ty byś tu mógł bezpiecznie pojechać?
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

troche offtop samochodowy;p ale..

mysle, że 70-90km/h spokojnie..tylko ten przystanek wszystko psuje :D pewnie miejsca tam było na wcięcie i zatoczke jak u nas przy zjezdzie z srednicówki...
bono
Posty: 8
Rejestracja: 17 lip 2016 00:17
Auto: cm2
silnik: k24

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: bono »

Oj tam...na tej drodze tylko odcinkowo bedzie 50.... ps. a widziales tam kogos jadacego przepisowo? bo ja jeszcze nie :P
ODPOWIEDZ