Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Pany..co sądzicie o felgach japan (S)rac(z)ing JR3

17x8 et40 + 18x9 et40

18x8 et40 + 18x9 et40

z przodu przy 8` et40 pewnie styk albo lekko odstawać będzie?

tył..niechce camberowni ;(

Ale te felgi wyglądaja tylko jesli maja odp. szerokość..


Własnie kilka dni temu dotarła w końcu dokładka przód 06-07 HFP style od Jarusneta ;)

Dokupiony nowy aku bo OEM Hondy miał już dość stanowczo;)

Co do reszty zaplanowanych rzeczy..ostatnio naskrobałem trochę i finansowo nie jest ładnie..za pieniądzi na gwint kupiony PC bo stary juz denerwował..ale już kalkuluje następne częśći i zobaczymy..może lampy przód i sprężyny chociaż dokupie bo przy okazji malownia dokłądki chcę malować błotnik i może zdrezak przedni bo ma sporo odprysków ;) zaniedługo foto dokładeczki ;)
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Długo nic nie robiłem z Qpetą bo..niechciałem zapeszać ;) w grudniu pozbyłem sie prawka za punkty i 3 mce straciłem na czekaniue egzamin itd więc odpusciłem sobie tuningi..niemówie juz ile nerwów i kasy poszło..

dokładka przód takie wstępne przymiarki jak na podróbe pasuje jako tako, ale pewnie pomalowana dopiero będzie fajnie wyglądać teraz ten mat robi coś z nią
Obrazek

Obrazek

a tak..idą już lampy przód, Tein i fogi ;) reszte zakupów na pózniej..bo poprzedni własciciel miał oryginalny sposób na pomalowanie błotnika i drzwi od strony pasażera co widać wyżej..porobie fotki to opisze konkretnie;(

nastepny zakup celuje w coś z wydechem j-pipe lub precat delete..z dolotem niby mam dłubniete..ale niebrzmi to jak V6 na zewnątrz..prędzej jak b-seria bez kitu ;)
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

Co do prawka znam ten ból.. Mi zabrali jakiś czas temu za punkty zimą... Tuż po wyjściu tych "nowych egzaminów z niewiadomo ilu-tysięczną bazą pytań". I było ustalone co robić z ludźmi świeżo po kursie, ale niestety nie było jeszcze prawnie ustalone, co robić z kierowcami, którzy stracą prawko. I się ponad 4 miesiące borykałem z komisjami, badaniami etc. aby móc podejść do egzaminów teorytycznego jak i praktycznego. I weź ciskaj z buta lub autobusem z 2 torbami z laptopami oraz skrzynką narzędziową :? Ale za to byłem podobno pierwszą osobą na podlasiu, której przypadł ten "zaszczyt" :) Ciekawe, czemu w gazecie o mnie nie pisali :roll:
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: MuzykGrzes »

Jak mnie kiedyś zabrali to jeździłem bez ,okazało się że 50 zł mandatu za brak dokumentu
ale cały czas prawko istnieje w bazie i nie jest u nich zabrane. :o :o
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

No bo tak jest, po zrobieniu ponownie egzaminów oddali mi stare.
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

łosz to dziwne..mnie przez `głupi` przypadek tydzień przed egz. łapneli.(luty ?).smiech..20m od domu wyjezdzałem z osiedlowej..próbowałem `uciec` i schowacsie za gąszczem bloków..niestety..po 3 tygodniach dostaem ezwanie na komisariat..miałem kilka opcji..wybrałem grzywna i czekam z niecierpliwością ile mi dowalą ;(

A wracając do historii..bez prawka jezdziłem juz od pażdziernika w niewiedzy ( myslałem, że mam 24pkt)..dopiero w grudniu rutynowa kontrola i..`ma pan przekroczone 24 pkt` laweta 500zł bez mandatu..potem psychotesty egzamin tylko ten stres..i ile kasy poszło..a zawiniło 10pkt za wyprzedzanie na pasach..hmm..do dziś nierozumiem ludzi którzy jak widzą policje zwalniaja do 30km/h (tak postąpił Pan na lewym)..ja jechałem prawym do skrętu w prawo..ludzi brak na przejsciu jechałem przepisowo nie kłóciłem się bo niewypada..stety teraz już za dużo tego i niepopuszcze już niczego..Policja w Rudzie SL wśród kolegów którzy dojezdzaja do nas do pracy z okolic potwierdzaja ich upierdliwosc (ostatnio nawet jakieś afery były, nadużycia)..było minęło
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

cóż.. Będzie co wnukom opowiadać :lol:
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: Lebow »

No ładnie, ja to bym pewnie oblał ten nowy egzamin, dwie i pól dekady minęło od egzaminu.... :mrgreen:
Awatar użytkownika
KOko
Posty: 1125
Rejestracja: 26 lis 2014 14:51
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Białystok

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: KOko »

Teoretycznego nie zdałem za pierwszym... jak były pytania typu: Długość lewarka zmiany biegów, albo wymiary ramki tablicy rejestracyjnej..
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

testy za 1 ;) i rzeczywiście pytania magia..zwróciłem uwagę na te wszystkie drogi hamowania, oznakownaia przewożonych ładunków itd. uczulił mnie na to mój kolega ;) jazdy? wyjechałem na miasto i..wyszły przyzwyczajenia..niewłaczyłem kierunku wtf..najechanie na ciągła linie..wtf?..kupiłem 2h i powiem WAM, że to niema nic wspónego z jazdą którą prezentowałem..a najlepsze..jedziemy zaparkować..i..`prosze wyjechać`..wyjeżdżam i jedzie toyotka..autko wystaje 20cm, stanąłem..kierowca nie nawet niezareagował..ja nato..co za babisko....a instr. o mnie..`gdyby ta pani się zatrzymała Pan by oblał`..:D ja niewiem..ale kurfa jak ja gdzieś parkuje i ktoś wyjeżża to go wypuszczam bo ON ma gorszą widocznośc no i jak już zaczął manewr niech skończy..tak jak do sklepiku małego gdzie już jest pełno ludzi się nie cisne bo nie otworze drzwi..
ODPOWIEDZ