Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: buksiu »

Ja niestety nie byłem przy ich montażu i nie wiem ile musiał wycinać ale chyba trochę musieli się narobić bo mówił, że trochę trzeba było rzeźbić żeby je zamontować. Wkurza mnie tylko, że pomimo tego, że są OEM to nie pasują. Gdyby nie to, że były sprowadzane z USA to bym je zwrócił.
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Ale z tą regulacj to nie dokonca..niewiem po co to demontowali..trza było ciut więcej wyciac..
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: yotomeczek86 »

W końcu montujesz ;) U mnie fogi pasowały bez większej rzeźby z tego mi lakiernik mówił... A zderzak mam kupowaty, bo zamiennik ;) Dużo rzeźby w elektryce masz przy reflektorach? bo u mnie jakiś janusz się popisał....

Ja się pytam gdzie foty?? Nie widać jak siadły :) Jak spas ich?
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

więc..zrobiłem (tak myślałem sporo) zdjęć telefo hujawey p8. zdjecia mi giną, przycisk do robienia zdjec z dupy strony ;/

a tak to:

Nieogarniam tego telefonu,raz foto dobre raz piksel.PRZEPRASZAM.

Przy fogach nie ma zbytniej rzeżby, potrzeba czegoś do cięcia -> brzeszczot, noż tapeciarski ( ciężko nim) miejsce na regulacje tak jak mówiłem jest sporo, gorzej z tym żeby osłona idealnie przylegała do szkła ;/
Załączniki
niwiem czy widac,,ale będzie duzo zabawy zeby ten odstęp skasować chyba ,że tak to będzie
niwiem czy widac,,ale będzie duzo zabawy zeby ten odstęp skasować chyba ,że tak to będzie
A tu kurra niespodzianka, jutro poprawie foto i pokaze o co chodzi.<br /><br />Roznice w w tyczkach po LEWEJ OEM była tylko wsadzona ot a dziuraw lampie była jakby wycięta.<br /><br />Po prawej wtyczka z nowej lampy widac ze ma inna pype i te `+` do zakręcania wtyczki w lampie.<br /><br />Mam juz patent na to i jutro pokaże ;)
A tu kurra niespodzianka, jutro poprawie foto i pokaze o co chodzi.

Roznice w w tyczkach po LEWEJ OEM była tylko wsadzona ot a dziuraw lampie była jakby wycięta.

Po prawej wtyczka z nowej lampy widac ze ma inna pype i te `+` do zakręcania wtyczki w lampie.

Mam juz patent na to i jutro pokaże ;)
Zeby nie było..w PieCu padł mi zasilacz..przy okazji zmieniam sztywne na oploty ;) taki tjun
Zeby nie było..w PieCu padł mi zasilacz..przy okazji zmieniam sztywne na oploty ;) taki tjun
niewidac na foto. dobrych pare chwil męczyłem sie by ja wsadzic raz..dwa dziwnie siedzi..;/..oglądałem spawy i belki..niewygląda by była bita w przód..zderzak tez ma jakies fabryczne oznaczenia..zobaczymy po skręceniu wszystkich śrub..
niewidac na foto. dobrych pare chwil męczyłem sie by ja wsadzic raz..dwa dziwnie siedzi..;/..oglądałem spawy i belki..niewygląda by była bita w przód..zderzak tez ma jakies fabryczne oznaczenia..zobaczymy po skręceniu wszystkich śrub..
Lampa kierowcy pasuje wg. mnie baardzo fajnie. złapana na lewdie jedna srubę
Lampa kierowcy pasuje wg. mnie baardzo fajnie. złapana na lewdie jedna srubę
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Post bo wyskoczył mi komunikat ` nie możesz dodać więcej niż 5 załączników` , jeśli się mylę proszę o pomoc ;)
Załączniki
Była kiedyś biała S2k w polsce z sercem z Acc J35a8 chyba może ktoś kojarzy? nie moge sobie przypomnieć..
Była kiedyś biała S2k w polsce z sercem z Acc J35a8 chyba może ktoś kojarzy? nie moge sobie przypomnieć..
front lampy fogi zderzaka niespas.jpg
Stożek zdjety umyty a potym CAI`u to taki syf ,że szok.<br /><br />Czas na Bandażowanie ;)
Stożek zdjety umyty a potym CAI`u to taki syf ,że szok.

Czas na Bandażowanie ;)
widać że niedolega dokładnie ;/<br /><br />na zderzaku jest lepa z vin znaki H ale być moze podróba i dlatego?
widać że niedolega dokładnie ;/

na zderzaku jest lepa z vin znaki H ale być moze podróba i dlatego?
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: buksiu »

hemicuda pisze:Ale z tą regulacj to nie dokonca..niewiem po co to demontowali..trza było ciut więcej wyciac..
Żeby je zamontować to musieliby powiększać otwór na foga i wtedy dałoby radę ale wyglądałoby to strasznie, byłyby dziury na około foga, ponieważ ten plastykowy element był większy od samego halogenu.
Jeżeli chodzi o reflektory to ja na szczęście nie miałem takich niespodzianek. Wszystko pasowało, jedynie nie wygląda idealnie sam reflektor po osadzeniu go.
buksiu - QP '00 2L
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: yotomeczek86 »

Nawet wiem kto montował, fura jest opisana z tego co mi się wydaje na forum S2000. Gościu sobie koło dupy pewnymi sprawami narobił i zniknął jak kamfora - udzielał się na CKPL i właśnie na S2000... Jakieś chore akcje powychodziły i między innymi mój kolega miał z nim przygodę.


Co do lamp ebay....aby dobrze one spasowały to chyba trzeba by z 10-20 par mieć i dobierać... U każdego inaczej :D
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

Buksiu..niemam pojecia o jakim halo gadasz..chyba, żesa jeszcza takie `prostokatne`..ale jak widac sama regulacja niejest tak duża, a z tyłu sporo miejsca.

Co do lamp problemu z montażem rzadnego prawie..od str. kierowcy wchodzi od razu na miejsce..tylko od pasażera tak jakby cos lekko wadziło i niewidac co.

Jest ładna pogoda to foto wyrażniejsze będa może ;)

Yotomeczek dlatego pierw tak głośno było a nawet jakies filmiki były jak ta S2000 chodzi..miodna była i dam se łeb uciąć ,że to było na passwordziejdm a potem rzeczywiscie zniknął ;)

edit.

no i masz..wszystko było psrawdzane 3 razy..rozbierane sprawdzane itd. jak juz złozyłem do kupy, załozyłem zderzak i zostałe w zasadzie 2 srubki i spinki.

Z prawej kierunkowskaz miga 2 razy szybciej niż z lewej, awaryjne nrmalnie, za równo na starych żarówkach jak i na nowych..podmieniałem po 3 razy.Tył mrugał tez..zobacze czy tam sie nie konczy zarówka.a potem niewiem..styki? ale wyglądały jak nowe..a miałem jutro zaczac sprężyny z przodu zmieniac na niżśze ;)
Awatar użytkownika
regret
Administrator
Posty: 1043
Rejestracja: 10 lut 2013 22:14
Auto: Accord CG4
silnik: 2.2
Lokalizacja: Elbląg

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: regret »

Fajnie działasz :)

Czarne ramki lamp + żółte halogeny dodają drapieżności !!
Do tego zacne CAI !
NPK Team
De opresso liber
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Hemi Accord Coupe 7Th 2006

Post autor: hemicuda »

I ciąg dalszy..
Załączniki
17349548_1582716025090272_263941709_o.jpg
17311788_1582716131756928_1414212062_o.jpg
ODPOWIEDZ