Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord VII Coupe USA

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
yotomeczek86
Posty: 77
Rejestracja: 10 lis 2015 21:54
Auto: Accord VII
silnik: K24A4

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: yotomeczek86 »

Ano nnie tylko Ty pecha masz...

Co do swapa - powiem Ci szczerze, że gdyby nie niekompetencja warsztatu w którym rozbierałem Twoje ex auto, to pewnie bym się jeszcze nie wycofał, ale o wszystko się prosić musiałem i na dodatek koniec końców wyszło jak szanują czyjeś rzeczy za które de facto zapłaciłem. Szkoda że silnik jeszcze na deszczu nie stał... Nie mam już do tego siły,a jeszcze ta kolizja... dramat

Na swapa silnika mam klienta, i fajny projekt się szykuje...nie wyjdę na zero nawet - trudno, trochę wycofam gotówki chociaż.

Z ubezpieczalnią będę wlaczył, bo powinni z 7000zł wypłacić, a nie marne grosze...

Planuje się przesiąść na Acurę TL jeśli trafię dobrą sztukę, a jak nie to kupie coś świeższego do miasta - Alfę Giuliettę ;) Taak wiem włoch i w ogóle profanacja, ale podoba mi się :D

Jakbyś Hemicuda coś chciał, to mam trochę gratów - pisz co Cie interesuje, to powiem czy mam. Co do lusterka, jutro w piwnicy będę, to poszukam.
Awatar użytkownika
krisss111
Posty: 1700
Rejestracja: 07 maja 2011 11:59
Auto: CG4 2001r
silnik: f20B7
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Kontakt:

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: krisss111 »

z ubezpieczalnią walcz.... bo ja za moje puknięcie w tył zgarnąłem ponad trójkę, a w sumie tylko zderzak pospawałem, pomalowałem i wymieniłem absorber .... i to bez boksowania, bez odwołań
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord VII Coupe USA

Post autor: hemicuda »

Tak jest..bo przy zakupie OC to wymyslaja ato pojemnosc a to z kontynentu..polowa ubezpieczalni niechche tego auta ubezpieczyc albo za kosmos pieniadze..to niech kosmos pieniadze wypłacaja...;
)
ODPOWIEDZ