Teraz jest 28 mar 2024 20:44




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Accord VII Coupe USA 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 10 lis 2015 21:54
Posty: 77
Post Re: Accord VII Coupe USA
Ano nnie tylko Ty pecha masz...

Co do swapa - powiem Ci szczerze, że gdyby nie niekompetencja warsztatu w którym rozbierałem Twoje ex auto, to pewnie bym się jeszcze nie wycofał, ale o wszystko się prosić musiałem i na dodatek koniec końców wyszło jak szanują czyjeś rzeczy za które de facto zapłaciłem. Szkoda że silnik jeszcze na deszczu nie stał... Nie mam już do tego siły,a jeszcze ta kolizja... dramat

Na swapa silnika mam klienta, i fajny projekt się szykuje...nie wyjdę na zero nawet - trudno, trochę wycofam gotówki chociaż.

Z ubezpieczalnią będę wlaczył, bo powinni z 7000zł wypłacić, a nie marne grosze...

Planuje się przesiąść na Acurę TL jeśli trafię dobrą sztukę, a jak nie to kupie coś świeższego do miasta - Alfę Giuliettę ;) Taak wiem włoch i w ogóle profanacja, ale podoba mi się :D

Jakbyś Hemicuda coś chciał, to mam trochę gratów - pisz co Cie interesuje, to powiem czy mam. Co do lusterka, jutro w piwnicy będę, to poszukam.


29 lip 2017 21:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 maja 2011 11:59
Posty: 1700
Zdjęcia: 0
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Szczytno
Post Re: Accord VII Coupe USA
z ubezpieczalnią walcz.... bo ja za moje puknięcie w tył zgarnąłem ponad trójkę, a w sumie tylko zderzak pospawałem, pomalowałem i wymieniłem absorber .... i to bez boksowania, bez odwołań

_________________
nieduże naprawy / wymiana hebli, zawieszenie itp


02 sie 2017 08:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2015 23:35
Posty: 212
Lokalizacja: SL
Post Re: Accord VII Coupe USA
Tak jest..bo przy zakupie OC to wymyslaja ato pojemnosc a to z kontynentu..polowa ubezpieczalni niechche tego auta ubezpieczyc albo za kosmos pieniadze..to niech kosmos pieniadze wypłacaja...;
)


07 sie 2017 11:30
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL