Teraz jest 28 mar 2024 20:06




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Accord VII Coupe USA 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 10 lis 2015 21:54
Posty: 77
Post Re: Accord VII Coupe USA
CompCams i tak tani w przeciwieństwie do innych wałków do D serii ;) Wałek pod turbo np to już wydatek rzędu 1800zł...

W przypadku J serii, to na pewno decaty, patelnia z MDX'a, porting głowic i te wałki spokojnie można celować w 280KM...nie oszukujmy się, to dużo jak na NA... aczkolwiek dostać patelnie to jest trudno,i tania nie jest... a porting głowic też tani nie jest. Pomijam strojenie, bo to oczywista oczywistość :p


16 sty 2017 11:49
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 lis 2015 21:54
Posty: 77
Post Re: Accord VII Coupe USA
Części zamówione, czekam do końca lutego... Na domiar złego, dwumasa nadaje się do wymiany... :evil: Ciekawe co jeszcze mnie spotka


25 sty 2017 11:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2015 23:35
Posty: 212
Lokalizacja: SL
Post Re: Accord VII Coupe USA
;) 280km? gdyby nie zasrany komp z którym jest najwięcej problemów ( cena) + nie ta popularność i taniość co civic D/B seria..280km z tego siilnika po samym `pełnym` dolocie bazującym wasnie na ssaku z mdx 3,7l + precat + 2,5 (maks 2,75) calowy wydech bez przeszkód 280km dosięgasz. Ograniczeniem jest komputer i ładnie by było mieć dostęp do stroiciela.

Ten bisimoto niewart swej ceny ;) nie do samego j30a4/5 ;) sensowniej robić build na j33 albo j36 jak juz `grzebać`, ale to trza mieć hajs..
Cały tamten rok śleńczyłem nad netem i myslałem co mozna a co nie..np.:

http://www.v6performance.net/forums/7g- ... j30a4.html

kolektor taki w sumie gotowiec juz ;) 2500zł haha a znaleść używkę to cud..

http://www.v6performance.net/forums/7g- ... -list.html

https://translate.google.com/translate? ... id%3D67327

tak mysle to za 10-15k oddac go do firmy która zmonci turbo i leciutko dmuchnąć żeby te 300km przekroczyć.

Zastanawiam się..ile by wziął EMU za zrobienie kompa i wiązek w takim Acc V6 ;) Pamiętam jak w programie `Samochód marzeń`czy cuś robili toyote MR może koś widział..

a tu takie różne zachomikowane info ;)

http://www.j32a.com/index.php?topic=57.0


25 sty 2017 22:20
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 lis 2015 21:54
Posty: 77
Post Re: Accord VII Coupe USA
Zapraszam do Warszawy, Niuton. EMU + strojenie, niema problemu ;)


26 sty 2017 13:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2015 23:35
Posty: 212
Lokalizacja: SL
Post Re: Accord VII Coupe USA
;) jak sie dorobie ;D


26 sty 2017 21:13
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 lis 2015 21:54
Posty: 77
Post Re: Accord VII Coupe USA
Mam coś pecha w życiu....

W dniu wczorajszym podjechałem do warsztatu aby zaworami się zająć - bo czas na nie. Co ciekawe okazało się że po 30 tyś na lpg nie było potrzeby zbytniej korekty, ba nawet można było tak jeździć... No ale wyszło na jaw, że wałki są wytarte i pojawiają się wżery. Jestem wściekły jak osa... :evil:


08 lut 2017 13:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2015 23:35
Posty: 212
Lokalizacja: SL
Post Re: Accord VII Coupe USA
w tym k24 rozumiem? jesli tak to k-seria miałą problem z wałkami wżery itd. kolega jeden w acc a drugi w crv? robił to nawet u Servisa niedawno.

bo w j30 czytałem i takich jaj niema..jedynie była jakas seria awarii pomp wody chyba Aisina w w j35 odyseji.


09 lut 2017 19:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2015 23:35
Posty: 212
Lokalizacja: SL
Post Re: Accord VII Coupe USA
Zyjesz synu?..robisz co działasz?
masz lusterko wew na sell moze z tamtego acco?


18 lip 2017 21:44
Zobacz profil

Dołączył(a): 10 lis 2015 21:54
Posty: 77
Post Re: Accord VII Coupe USA
Żyje żyje....

Jakbym miał opisać co się ostatnio wydarzyło, to szczerze mówiąc była by książka

Po krótce - prace nad swapem definitywnie się kończą, zaprzestaje tej opcji

Powód 1 - nikt nie chce się podjąć tego, jako całości - czyli przełożenie wiązek, i ogólną rzeźbę w kupie. Skłonny byłem nawet sam większość wykonać rzeczy elektrycznych, ale...

...Powód 2 - Wiązka nr 2 główna ze skrzynką bezpieczników pod maską, od reflektorów i innych, jest przez kolizję poharatana. Kable od SRS na pewno, i bóg wie co jeszcze. Rózni się od mojej, super....

Powód 2,5 - od cholery części brakuje, dwumasy, sprzęgła, wydechu, rozrządu, i jeszcze więcej pewnie części. Na dodatek nie mam pewności że pospawany blok w tym miejscu nie będzie cieknął, nie wiadomo czy da się to dobrze wyrównać. Ogólnie dramat, a jak mam kupić gratów za 3k i nie mieć pewności że to zagada - te deczko mi się nie uśmiecha

Powód 3 - Warsztat który pomagał mi w rozbiórce auta czarnego, mimo moich próśb aby ważne elektryczne rzeczy były schowane, leżały sobie na dworzu i zalęgły się w tym ślimaki, pająki, deszcz naku!@# sobie od paru miesięcy na to
Lista : Deska rozdzielcza z główną wiązką kabinową, kompem MICU (ten z bezpiecznikami), szyber, elementy blacharskie, maglownica, heble tylne, zniknął modulator abs i cholera wie co jeszcze.

I jeszcze jakby gdyby nic, szef się zapytał czy kasę mu zapłacę za to że 2 dni sam auto rozbierałem, a oni wyjęli silnik, trochę zawieszenia i w sumie to tyle... 1500zł... Czaicie? Już się policzę odpowiednio, tylko niech znajdę czas tam pojechać. Aha większość już zabrałem, więc nie przepadną moje graty

Powód 3 - Wjechał mi koleś w dupe, siła uderzenia była tak duża że przywaliłem w tył innego auta czyt. kanapka. Uległy uszkodzniu maska,zderzak, ślizgi lamp iiiii nie wiem co dalej z przodu (Maska - od czarnego jest przełamana, da się zrobić i moooże siądzie), tył uwalony zderzak (mam), klapa, blenda, pewnie absorber z belką, pas tylny nie wiem - klapa się ujowo domyka, ale nie widac aby było aż tak źle.
Link4 wyceniło szkodę na 3500zł.... KOSMOS ! Walka trwa... Wycenili wszystko na zamiennikach, które nie pasują... Fajnie co ?
Auto jeździ, nie jest źle... Poobijane, wygląda koszmarnie...

Powód 4 - mam tego auta dosyć

hemicuda, mam gdzieś to lusterko - odgruzuje piwnice to dam Ci znać, oddam Ci za jakieś śmieszne pieniądze.


28 lip 2017 23:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lip 2016 20:48
Posty: 67
Lokalizacja: Wybrzeże
Post Re: Accord VII Coupe USA
Fuck.
Nie wiem, co napisać, ale do dzisiaj myslałem, że to ja mam pecha :(

Rozumiem, że definitywnie ze swapa nici?

Ubezpieczalnie trzeba ostro przydusić, ja się chyba z 5x odwoływałem...


29 lip 2017 14:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL