Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: Trojan »

Używaj EDYCJI postów szczególnie ze piszesz w krótkim odstępie czasu. Kolejne duble będą usuwane.
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: ramzes »

Lusterka były seryjnie z kierunkami też w coupe? Ktoś się orientuje może?

Klamki też fajne, przygarnąłbym ;)

Fura robi się konkretna i spokojnie masz szansę na HAKP ;)
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: hemicuda »

kierunek dobry..moze jakies dokładki? i odważniejsze koło ;>
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: buksiu »

QuicksilveR pisze:
buksiu pisze:
QuicksilveR pisze:Jeszcze trochę i wystawiaj ją na HAKP do konkursu na najładniejsze auto miesiąca. Masz mój głos.
Dzięki za pozytywną opinię. Mam nadzieję, że te zmiany przyniosły same plusy :) . Do tytułu auta miesiąca to jej jeszcze chyba dużo brakuje. Tam są wystawiane chyba o wiele lepsze fury i lepiej utrzymane.
Bez przesady. Po pierwsze, jest oryginalna. Po drugie, w doskonałym stanie i zmiany idą w dobrym kierunku. Ja bym próbował :-)
Może masz i rację przecież nic nie tracę ani niczym nie ryzykuję. Przeglądałem auta miesiąca i może faktycznie byłaby szansa. Założę swój profil i może spróbuję tylko raczej już na auto miesiąca październik bo na wrzesień już raczej jest za późno.
W razie czego dzięki za oddany już głos. Czy na głosy innych forumowiczów również mogę liczyć :?: Mam tylko jedną prośbę, nie oddawajcie sztucznie głosów. Oddajcie głos tylko wtedy jeżeli auto faktycznie Wam się podoba i uważacie, że zasługuje na ten tytuł. Po prostu chcę aby rywalizacja była jak najbardziej uczciwa przynajmniej z mojej strony. Nie lubię nie czystej gry.
A tak na marginesie, czy któryś z naszych forumowiczów próbował już kiedyś szans :?:
hemicuda pisze:kierunek dobry..moze jakies dokładki? i odważniejsze koło ;>
Przeglądałem kiedyś ebay w poszukiwanie jakiś dokładek ale z uwagi na cenę na razie odpuściłem. Wolałem sprowadzić za podobne pieniądze kilka innych małych drobiazgów. Co masz na myśli odnośnie odważniejszego koła, jakieś sugestie :?: Powiem szczerze, że nie brałem na razie pod uwagę zmiany felg, ponieważ te mi się podobają a i na nich wygląda jak typowy USA.
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: hemicuda »

..ceny dokładek

..u `Jarusneta` Jarka przednia z 3 miesięcznym czasem oczekiwania kosztowała mnie ok 670zł pod dom, niestety problem jest z tylnymi dokładkami które są absolutnie rzadkie a z przedliftowego trzeba ciąc przerabiać, ale do ogarnięcia w garażu...ale też są rzadkie :D:D w aso/haparts 1900zł

przednie haloegny 250zł

Jestem też za tym, żebyś autko wystawił na auto miesiaca i myśle ,że sanse są BARDZO duże ;) reprezentant, bo coupe jednak wyglądaja mniej poważnie jakoś i nadaje się tylko do jakiegos `projektu` a biały sedan jednak jakoś ma tę powagę/klasę myślę, bo jezdzi u mnie srebrny ;)

chrom grill, te plastiki na masce,kierunki w lutrach tego w coupe nieuświadczysz ;)

mod na kierunki w lusterkach on Youtube:
" onclick="window.open(this.href);return false;

felgi absolutnie brzydkie ;p jesli chcesz chrom to moze jakies z lekkim rantem? Youtub
" onclick="window.open(this.href);return false;

ktoś pyta co to za `pieroństwo` na masce i wygląda jak bra? bugshield/s i to jest OEM honda ;)
Awatar użytkownika
buksiu
Posty: 212
Rejestracja: 19 mar 2014 00:29
Auto: Coupe 98-02
silnik: 2
Lokalizacja: Będzin

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: buksiu »

Mimo wszystko z felgami się wstrzymam bo te mi się jeszcze podobają, będę myślał o zmianie jak mi już zbrzydną. Dokładki też odłożę na dalszy plan, ponieważ w pierwszej kolejności będę chciał doprowadzić lakier do porządku tzn. dwuwarstwowa polerka lakieru z nałożeniem warstwy ceramicznej. Następnie myślę o zmianie radia na takie, które będzie miało wejście na kartę SD, możliwość odczytu MP4 i z normalnym systemem operacyjnym, żeby można było wrzucić auto mapę. Zimą muszę jeszcze kupić komplet opon letnich bo następnego sezonu już nie doczekają. Także trochę mnie po kieszeni skrobnie i niestety na wszystko nie wystarczy :( . Muszę trochę podreperować budżet.
buksiu - QP '00 2L
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: ramzes »

buksiu pisze:Mimo wszystko z felgami się wstrzymam bo te mi się jeszcze podobają, będę myślał o zmianie jak mi już zbrzydną. Dokładki też odłożę na dalszy plan, ponieważ w pierwszej kolejności będę chciał doprowadzić lakier do porządku tzn. dwuwarstwowa polerka lakieru z nałożeniem warstwy ceramicznej. Następnie myślę o zmianie radia na takie, które będzie miało wejście na kartę SD, możliwość odczytu MP4 i z normalnym systemem operacyjnym, żeby można było wrzucić auto mapę. Zimą muszę jeszcze kupić komplet opon letnich bo następnego sezonu już nie doczekają. Także trochę mnie po kieszeni skrobnie i niestety na wszystko nie wystarczy :( . Muszę trochę podreperować budżet.
Z kartami SD i usb może jakiś xcarlink rozwiąże sprawę?
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: Margo5 »

no powiem Ci, że czyszczenie skóry mega efekt, muszę to szybko u siebie zrobić, a i te halogeny mega mi się podobają. Mam też pytanie, kierunki w lusterkach to seria ?
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: hemicuda »

kierunki w lusterkach mozna tak:

" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Honda Accord Sedan V6 USA Hybrid Navi 2006

Post autor: ramzes »

Ja chciałem dopasować od zwykłego europejczyka, też by dało radę :)
ODPOWIEDZ