Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Pokaż nam swojego USDM Accorda 7gen!
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

Uwaga, tak się potoczyło, że Honda będzie na sprzedaż, spokojnie nic się w niej nie dzieje, jest całkowicie sprawna ( względy osobiste ) może ktoś z forum zainteresowany ?
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Prywo »

jaka cena wyjściowa za tego Acc ?
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Radas85
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2014 12:28
Auto: EE9
silnik: b16a

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Radas85 »

Dokładnie ile on ma kosztować? Czy na dach coś spadło czy tylko to była wizja poprzedniego właściciela z tym kolorem?
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: hemicuda »

Co sie robi..u mnie podobnie będzie jak się mój plan ze zmian pracy nie uda ;/
Takie auto to tylko się sprzedaje ze strachu przed zdobyciem tanio czesci blacharskich lub kłopoty finansowe ewentualnie inne auto widzi mi sie ;p tak tylko kminie..szkoda accorda ;(
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

Radas85 pisze:Dokładnie ile on ma kosztować? Czy na dach coś spadło czy tylko to była wizja poprzedniego właściciela z tym kolorem?

wizja poprzednika, naklejona folia, pod spodem oryginalny lakier, cena PW


hemicuda pisze:Co sie robi..u mnie podobnie będzie jak się mój plan ze zmian pracy nie uda ;/
Takie auto to tylko się sprzedaje ze strachu przed zdobyciem tanio czesci blacharskich lub kłopoty finansowe ewentualnie inne auto widzi mi sie ;p tak tylko kminie..szkoda accorda ;(


Spokojnie, ja muszę po prostu poszukać innego auta, mam dużego psa , który ze mną wszędzie jeździ i zbliża się sezon wystawowy, miałam do niedawna jeszcze kombi do użytku, ale już nie mam i wymyśliłam sobie jedno uniwersalne auto, jakiegoś mocnego suwa 4x4. Szkoda hondy żeby stała ( już miałam w życiu taką perełkę w garażu, która tylko stała i nie jeździła, bo szkoda mi było )
Awatar użytkownika
hemicuda
Posty: 212
Rejestracja: 29 maja 2015 23:35
Auto: Accord Coupe 2006
silnik: j30a4 + mt
Lokalizacja: SL

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: hemicuda »

Kumpel kilka lat temu jak kupował e46 zapomniało mu się ,że bedzie woził psa..efekt po roku wszystko w srodku podrapne do wymiany :D
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

no to ogłoszenie poszło, fajnie by było jakby została w rękach kogoś kto wie jaki to fajny model

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-acc ... yMVcB.html
Awatar użytkownika
ramzes
Posty: 67
Rejestracja: 15 lip 2016 20:48
Auto: Accord Coupe
silnik: V6 3.0 6MT
Lokalizacja: Wybrzeże

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: ramzes »

Fajny model to mało powiedziane :)

A bez audio też sprzedajesz?
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: wysio »

Od 2009 w kraju i już trzech właścicieli, gdzie trzeci właściciel chce się go pozbyć... Przypadek?
Na pierwszej stronie jest napisane, że auto kupione od pasjonata, który je miał od 2009 roku ,czyli od początku w Polsce. W ogłoszeniu jest, że był jeszcze jeden po drodze...
Margo5
Posty: 24
Rejestracja: 20 lis 2016 18:41
Auto: CM6 EX V6
silnik: 3.0 V6 Vtec
Lokalizacja: Katowice

Re: Accord CM6 EX, 3.0 V6 Vtec - Margo

Post autor: Margo5 »

wysio pisze:Od 2009 w kraju i już trzech właścicieli, gdzie trzeci właściciel chce się go pozbyć... Przypadek?
Na pierwszej stronie jest napisane, że auto kupione od pasjonata, który je miał od 2009 roku ,czyli od początku w Polsce. W ogłoszeniu jest, że był jeszcze jeden po drodze...


No tak sprowadził je koleś jako swoje w 2008 ( pomyliłam się w ogłoszeniu, dzięki Tobie sprawdziłam teraz w karcie pojazd ) w 2009 odsprzedał koledze, od którego z kolei kupiłam ja. A, że sprzedaję... no cóż... potrzebuję drugiego auta, myślałam, że Acco będzie kompromisem między zabawką, a daily, ale nie będzie. Dla Twojej wiedzy miałam 5 lat Toyotę Celicę SS-III, jedyna sztuka w PL, wersja JDM, 5 lat pieściłam, chuchałam dmuchałam, tylko dwa lata jeździłam na co dzień potem stała w garażu, bo szkoda mi było i jeździłam na co dzień accordem 6 gen. W końcu celicę sprzedałam bo zaczęło mi być szkoda, że stoi, wyciągana raz na 2 mce z garażu. Teraz nie chcę tego samego i generalnie od sprzedazy celicy nie mogę się ogarnąć motoryzacyjnie, kupuję coś, naprawiam, sprzedaję, bo to wszystko dalej nie to samo, ( no jedno auto po drodze mi skradziono, Audi A5 :D ), tyle tej historii, nie szukaj podstępu, bo go nie ma.
ODPOWIEDZ