Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Podnośniki maski do coupe

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: rexio »

Escone, moglbys zlinkowac? Moje juz slabo dzialaja i mysle nad nowymi.

OEM sa dostepne moze? Ktos pytal np. w haparts?
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: escone »

rexio pisze:Escone, moglbys zlinkowac? Moje juz slabo dzialaja i mysle nad nowymi.

OEM sa dostepne moze? Ktos pytal np. w haparts?
Nie zlinkuje niestety :)

Pracuje w Serwisie KIA/Suzuki/Mitsubishi i któregoś razu poprostu przytuliłem teleskopy z rozbitej VENGI która szła na żyletki.
Zaraz podejde do auta i porobie fotki jak to wygląda. Pewnie jest jakiś numer części na nich

edit

Numer ORYGINAŁU 81780-1P000, 81770-1P00 , na 99% są zamienniki w InterCarsie za paredziesiąt zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I filmik jak dźwigają
https://www.youtube.com/watch?v=dUKX3zz ... e=youtu.be

Edit
http://allegro.pl/teleskop-silownik-kla ... 79974.html

Proszę używać edycji i nie pisać posta pod postem.
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: rexio »

Super, bardzo Ci dziekuje. Kupilem wlasnie na tej aukcji. Dam znac jak beda dzialac.

P.s. Fajna jest ta harfa ;) Zawsze mi sie podobaly, szczegolnie 3 drzwiowki. Masz 3 stop ten dlugi przez caly spoiler?
Awatar użytkownika
escone
Posty: 304
Rejestracja: 19 cze 2016 22:46
Auto: CG2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: escone »

Autko, *upowóz żony.
Tak ma metrowy stop na spojlerze ;) Ogólnie autko fajne 4x4 1,6vtec 125KM, ostatni wypust 09.2005r. Powoli jednak przymierzamy się zamienić go na FRV poliftowego z R18, ale to jeszcze nie teraz ;)
http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=3464" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
slepak
Posty: 1636
Rejestracja: 21 lip 2013 21:41
Auto: CL7
silnik: N22A1

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: slepak »

W frv trzeba się przyzwyczaić do specyficznej pozycji, czyli fotel maksymalnie blisko drzwi... Nie każdemu przypadnie to do gustu, chodź lewarek "na desce" wygodna sprawa. Chodź gdy wsiadłem z powrotem do accorda to frv nie chciało mi się już jeździć.
Ale praktyczność i pakowność tego auta rozkłada accorda na łopatki.

Obrazek
-F23A1 CG3
-J30A1 CG2 --> http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=2253" onclick="window.open(this.href);return false;
-N22A1 CN1
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: Krzysiek15255 »

Rexio testuj i daj znać co i jak :D

Ja mam maskę z 3.0 chyba bo ma otwory na siłowniki. Ale tych uchwytów w karoserii w 2.0 to chyba nie ma :/
Awatar użytkownika
rexio
Posty: 815
Rejestracja: 16 sie 2014 13:08
Auto: Accord Coupe 02
silnik: J30A1
Lokalizacja: Slask

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: rexio »

Tak jak slepak pisze, nowa wersja FRV super poza jednym, ta pozycja kierowcy. Dla mnie nie do zaakceptowania :(

Silowniki zamontuje i dam znac. Mam nadzieje ze spasuja ok i nie bedzie zadnych problemow. Ale watpie bo u escone chodza ok.
Awatar użytkownika
Edi
Moderator
Posty: 1395
Rejestracja: 30 lip 2012 22:53
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0
Lokalizacja: Kraków

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: Edi »

Skoro już poznaliśmy częściowo wady i zalety FRV kończymy OT, bo temat jest o podnośnikach maski do coupe. Jeśli istnieje potrzeba kontynuowania - proszę sobie założyć temat w Hyde Parku.
Awatar użytkownika
mati1411
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2017 13:37
Auto: Accord Coupe 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: WLKP

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: mati1411 »

Ja mam już te które podlinkował Quick. Za dwa dałem 85zł jak założe to się pochwalę.
EDIT:
No i powiem szczerze, że troszkę się wkopałem... Mój błąd bo nie sprawdziłem tej długości... Te siłowniki są od RR evoqa i mają 33cm długości... nasze mają 46. Na szczęście ich nie odpakowałem i mogłem oddać. Zamówiłem już też te od vengi zobaczymy jak to przypasuje.
Awatar użytkownika
Krzysiek15255
Posty: 1003
Rejestracja: 01 lut 2017 21:56
Auto: Accord CG4 1998
silnik: F20B7
Lokalizacja: Krzyżówki (kujawsko-pomorskie)

Re: Podnośniki maski do coupe

Post autor: Krzysiek15255 »

Jakby ktoś szukał przeguby to czasem mają w motoryzacyjnych. U mnie w okolicy akurat juz tego nie sprzedają. Ja np. kupiłem w ciągnikowym sklepie.

6,50szt tylko teraz trzeba sprawdzić czy spasują z siłownikiem z kijanki. Kupiłem na razie 1szt. na próbę.

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ