Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Rozrząd 3,0 V6

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
HCS1817
Posty: 132
Rejestracja: 12 paź 2015 10:30
Auto: Accord cg2
silnik: J30A1
Lokalizacja: Poznań

Re: Rozrząd 3,0 V6

Post autor: HCS1817 »

Wiadomo, napinacz też warto wymienić i mieć święty spokój. Z takim opisem spotkałem się na Ebay, ciekawe, czy faktycznie jest aż tak żywotny hmmmm ?- Notes! We also have the Hydraulic Tensioner listed here. We strongly recommend testing your current hydraulic tensioner first before ordering. These tensioners are expensive and rarely go bad, even after 250,000 miles. Save yourself a few bucks!
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Rozrząd 3,0 V6

Post autor: wysio »

Napisać sobie mogą. A w razie jego awarii to umyją ręce i zwalą winę na zły montaż, albo na coś innego.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
kajetan99
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2023 21:34
Auto: Accord 98-02
silnik: 3.0

Re: Rozrząd 3,0 V6

Post autor: kajetan99 »

Dzień dobry. ASO Honda na Śląsku podaje cenę 4600 zł za komplet oryginalnych części do wymiany rozrządu w Hondzie z 2000 r. Czy możecie podać inne źródło zamówienia oryginalnych części?
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Rozrząd 3,0 V6

Post autor: wysio »

Najlepiej gdybyś znalazł ogarniętego w tym modelu mechanika. Ja mam takich dwóch - jeden w stolicy, drugi niedaleko miejsca zamieszkania. Gdy robiłem rozrząd, to ten pierwszy kupił w pl wszystko, co było dostępne, resztę ściągnął ze Stanów i nie było żadnych problemów. Ale on rozrząd w tym konkretnym aucie zmienia nie rzadko, więc dobrze wie, co i jak.

Edit: Pytałem się teraz mechanika, to ok 2tyś z robocizną.
ODPOWIEDZ