Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

sworzeń wahacza tył

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

sworzeń wahacza tył

Post autor: b0Ls »

Siemano,
gdzie mogę dostać sworznie wahacza na tylnia oś z 555 ew. z CRT? Bo z tego co się dowiedziałem na haparts to sprzedają je w całości z wahaczem (OEM). Cena 1000zł. Trochę niechce mi się wierzyć w to, że nie sprzedają ich odzielnie jak na przednią ośke. Zacząłem się zastanawiać na tym czy te z przedniej osi pasowałyby do tej tylniej, ale może lepiej tego nie próbować. Tak więc jeżeli macie jakiś namiar gdzie dostać sworznie na tylnia ośkę to byłbym dozgonnie wdzięczny za namiar.
Awatar użytkownika
Lebow
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2014 20:59
Auto: QP VI 1999
silnik: 2.0
Lokalizacja: Września--Włodek--43lata

Re: sworzeń wahacza tył

Post autor: Lebow »

Z tyłu jest tylko jeden sworzeń na stronę i niestety jest on osobno niewymienny...
Pozostaje jakiś zamiennik albo używany sztywny oryginał.
Awatar użytkownika
fotografiks
Posty: 1023
Rejestracja: 28 maja 2013 11:20
Auto: Accord Coupe 99 CG3
silnik: 2.3
Lokalizacja: SBE / SB

Re: sworzeń wahacza tył

Post autor: fotografiks »

b0Ls pisze:Siemano,
Zacząłem się zastanawiać na tym czy te z przedniej osi pasowałyby do tej tylniej, ale może lepiej tego nie próbować.
Lepiej nie :shock:

jw tylko kompletny element, a jest tego jak psów, ceny od paru dyszek w góre, wiec nie ma co kombinować.
Z tym może będzie łatwiej szukać: 52390-S84-A01
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle
Awatar użytkownika
b0Ls
Posty: 322
Rejestracja: 10 sty 2018 23:40
Auto: Accord 99
silnik: F20B5

Re: sworzeń wahacza tył

Post autor: b0Ls »

Dzięki za wskazówki:
Ten wydaje się w miarę ok.

https://m.czesciauto24.pl/febi-bilstein/7107899" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ