Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Naprawa Skrzyni

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Abadon1
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2018 18:34
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0

Naprawa Skrzyni

Post autor: Abadon1 »

Cześć Ludziska,

Musze z wami podzielić się pewną informacją dla nie których mega pomocną.

Kto wie to wie, ile walczyłem z skrzynią w swojej cg2. W sumie już brata. Praktycznie rok walki z elektro zaworami, płytami sterującymi itd i w ogóle zdaniem majstrów skrzynia powinna chodzić a szarpała jak po*(***

Różnych "majstrów" odwiedziłem ale większość to goście bez pojęcia i tyle w temacie, nikomu reklamy nie będę robił, więc ich nie wymienię.

Ale musze zrobić reklamę jednemu gościowi mianowicie
AUTOMATY - KUPIMIERZ 20 26-225 Gowarczów.
nr tel: 502482840

Gość ma taka wiedzę i tak łeb do skrzyń z Japońców, że szapoba i tyle w temacie. Gdzie inne majstry w sumie parę miesięcy z nią walczyli, on temat rozkminił w 3 dni, reszta to czekanie na części tutaj dzięki Jot Es za szybką wysyłkę kolejnej skrzyni jako dawcy.

Więc, dla tych którzy chcą naprawić swoje nigdy nie psujące się skrzynie b7xa i baxa. Tylko tam, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wysio
Posty: 776
Rejestracja: 29 lis 2014 09:22
Auto: Accord Coupe 99
silnik: V6 3l
Lokalizacja: Otwock

Re: Naprawa Skrzyni

Post autor: wysio »

Ktoś tu niedawno pisał, że ma taką skrzynię na sprzedaż po remoncie jeszcze na samochodzie, więc można przetestować. W coś takiego bym śmiało poszedł, bo kupowanie jakiejś skrzyni, która niby jest dobra, ale dobrze nie działa, bo olej nie taki, to kupowanie kota w worku. Albo faktycznie naprawisz swoją, albo opcja kupna innej z możliwością przetestowania.

Ps. Dlaczego zmieniłeś zupełnie treść swojego wpisu? Piszesz, że masz zepsutą, a teraz reklamujesz jakiegoś gościa...
Abadon1
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2018 18:34
Auto: Accord 98-02
silnik: 2.0

Re: Naprawa Skrzyni

Post autor: Abadon1 »

Szczerze mówiąc to nie reklamuje żadnego gościa, znaczy mi na tym nie zależy.
Daje namiar na gościa który mi mega pomógł, w szybkim czasie kompleksowo, za nie miliony monet.

Jest to notatka dla Was, czyli tak naprawdę osób, które potencjalnie mogą mieć problemy z tą skrzynią, a ludzi do których możesz zwrócić z rzetelną naprawą jest na palcach jednej ręki.

Myślę, że warto o tym napisać i Was poinformować, ale równocześnie mogę posty usunąć i zatrzymać info dla siebie - a wy sobie poradźcie sami jak ja to zrobiłem.

Robię to z dobroduszności, nie mam nawet 1gr ani rabatu z tego, tyle.
Awatar użytkownika
QuicksilveR
Administrator
Posty: 2091
Rejestracja: 17 cze 2010 12:31
Auto: Honda Accord Coupe
silnik: 3.0 V6
Lokalizacja: Pruszków WPR

Re: Naprawa Skrzyni

Post autor: QuicksilveR »

Abadon1 pisze:Szczerze mówiąc to nie reklamuje żadnego gościa, znaczy mi na tym nie zależy.
Daje namiar na gościa który mi mega pomógł, w szybkim czasie kompleksowo, za nie miliony monet.

Jest to notatka dla Was, czyli tak naprawdę osób, które potencjalnie mogą mieć problemy z tą skrzynią, a ludzi do których możesz zwrócić z rzetelną naprawą jest na palcach jednej ręki.

Myślę, że warto o tym napisać i Was poinformować, ale równocześnie mogę posty usunąć i zatrzymać info dla siebie - a wy sobie poradźcie sami jak ja to zrobiłem.

Robię to z dobroduszności, nie mam nawet 1gr ani rabatu z tego, tyle.
Tomciu, spokojnie.
Info, jak wiem sprawdzone, więc BARDZO dziękuję.
Co prawda najbliżej nie mam i skrzynia jeszcze funkcjonuje, ale w razie W pewnie skorzystam.
Dobrze jest mieć jakąś alternatywę.
Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998 [rozbita, sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 [sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999 [była, ale się spaliła/sprzedana]
Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001
Awatar użytkownika
Air23
Posty: 15
Rejestracja: 25 lip 2019 13:46
Auto: CG2 98-02
silnik: 3.0
Lokalizacja: Skrzeszew

Re: Naprawa Skrzyni

Post autor: Air23 »

byłem u nich, odebrałem auto w zeszłym tygodniu, u mnie okazało się że problemem są pourywane poduszki......wymienili komplet, do skrzyni nie było sensu zaglądać :) ufff
więc polecam bo znaleźli przyczynę, mimo odległości opłacało się do nich pojechać, lokalne (Wawa) spece od skrzyń z roztaczali wizje kosztownych napraw.
pozdrawiam,
Sebastian
ODPOWIEDZ