Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Maglownica, przekładnia kierownicza.

Mechanika, elektryka, naprawy i inne problemy
Awatar użytkownika
Prywo
Loża szyderców
Posty: 1571
Rejestracja: 06 wrz 2010 20:38
Auto: O3FL
silnik: 1.4
Lokalizacja: Warszawa WK / Raszyn WPR

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: Prywo »

też miałem napisać o Łodzi, w IV genie regenerowałem tam. czas około 4-5 godzin i płaciłem 550 zł
pozdrawiam
http://www.ukpkp.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: loot »

ja 700 zł w tym demontaż no i montaż, herbata i fajki (zaznaczam, że nie pale :lol: )
Accord Coupe CG2 3.0 V6
przemas
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2012 01:44
Auto: Accord Coupe 1998
silnik: 3.0 V6

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: przemas »

Regenerowałem w Łodzi na ul.strykowskiej 57, czas operacji 8 godzin,koszt 600 pln, gwarancja na piśmie na 12 m-cy, u mnie ciekło okrutnie, płyn ze zbiorniczka znikał w zastraszającym tempie, stwierdziłem, że lepiej zrobić i mieć spokój niż jeździć i co chwilę dolewać.
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: logicsys »

U mnie cieknie to raz i jak skrece kiera na maxa w ktoras strone to przy koncu jakies stuki slychac, Poza tym czasem mu cos odwali i sciaga mi auto na prawo (Geometria jest ok). To pewnie jakies luzy wieksze sa, no i sobie cieknie. Musi wytrzymac do kwietnia codzienne dojazdy po 120 km. Mam nadzieje ze nic sie nie zjebie mocniej.

Umawiac z nimi sie trzeba wczesniej? Czy poprostu przyjade i sie wezma z to?
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: loot »

umawiac sie
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: logicsys »

Powie mi ktos ile plynu jest w calym ukladzie? Bede regenerowac w szczecinie. Ale montaz demontaz samemu. Mam `1.6 litra Hondowskiego PSA i nie wiem czy to wystarczy czy kupic wiecej, albo moze cos innego?
Awatar użytkownika
STomasz
Posty: 325
Rejestracja: 05 maja 2011 15:41
Auto: Accord coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Olsztyn/Mrągowo

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: STomasz »

Według danych całkowita pojemność układu to 1L (przy wymianie 0.4L) wiec powinno ci wystarczyć 1.6L :)
Accord Coupe 2.0 http://www.usaccord.pl/viewtopic.php?f=9&t=335" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: loot »

nie ma tyle płynu w układzie, już nie pamiętam ile wchodzi, ale chyba z pół litra. u mnie w temacie pisałem o wymianie płynu we wspomaganiu
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
logicsys
Posty: 153
Rejestracja: 22 cze 2010 18:17
Auto: Accord 99 cg2
silnik: v6
Lokalizacja: FG, ZGR

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: logicsys »

Wiec jestem po zabiegu regeneracji. Robilem to w Rzgowie pod Łodzia, w firmie http://autoprzekladnie.com.pl/kontakt" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena 450 PLN, gwarancja na rok. Poki co zrobilem 1000 km i wszystko jest ok. W koncu czuc precyzje i zawieszenie hondzinki. Jazda po zakretach teraz to przyjemnosc.

Wczesniej dosc mocno sie z niej lalo. 0.3 L na 500km.


Szkoda bedzie sie jej pozbywac. Zreszta jak pojdzie za srednia z Allegro to sie zwroci za tegoroczny serwis. MASAKRA :roll:
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Maglownica, przekładnia kierownicza.

Post autor: Trojan »

no to musiałeś zapuścić furę trochę jak nagle zaczęła generować koszta , jak się dba na bieżąco to problemów nie ma, przynajmniej u siebie nie stwierdzam.
ODPOWIEDZ