Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

TPMS

Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

TPMS

Post autor: MuzykGrzes »

Przerabiał już ktoś temat drugiego zestawu kół do swojego Accorda z czujnikami TPMS? Trzeba przekładać czy da się zakupić czujniki dedykowane lub uniwersalne? Parują się zamienniki z modułem czy trzeba to jakoś przez PCM parować?
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Konicila1
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2020 07:27
Auto: Accord 08
silnik: 2,4

Re: TPMS

Post autor: Konicila1 »

Witam
Mam podobny dylemat kupiłem komplet na Ali, póki co żaden gumiaż nie ma sprzętu, który ogarnia te czujniki. Podobno Honda ogarnia jeden komplet czujników więc wchodzi w grę tylko klonowanie.
Pozdro
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: TPMS

Post autor: MuzykGrzes »

Ja kupiłem na novinky.pl (chińska strona) komplet 42753-SWA-A53 bo takie same miałem na felgach jak zakładałem zimowe opony , ale sprawdzę dopiero na wiosnę jak lato założę.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Konicila1
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2020 07:27
Auto: Accord 08
silnik: 2,4

Re: TPMS

Post autor: Konicila1 »

Daj znać, co i jak udało się z tymi czujnikami mam wrażenie ze będzie jazda.
Może prowincja mieszkam w miejscowości 20000 ludzi zakłady wulkanizacyjne nie maja sprzętu który można to ogarnąć
Pozdro.
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 1998
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: TPMS

Post autor: MuzykGrzes »

W/g katalogów to powinienem mieć do Coupe 42753-SWA-306 a w moich kołach jest 42753-SWA-A53 i działają prawidłowo bez błędu TPMS i wskazują nieprawidłowe ciśnienie kiedy występuje.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
ODPOWIEDZ