Teraz jest 28 mar 2024 21:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
KLuczyk 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): 01 lut 2020 11:23
Posty: 2
Post KLuczyk
Witam wszystkich. Jestem tu nowy z moim Accordem 2.4 z 2011r. Niestety posiadam do niego tylko jeden kluczyk bez pilota i chciałbym dorobić takowy z pilotem. Szukałem już dość intensywnie i owszem znalazłem w serwisie na poziomie ok 1350-1500 zł za sztukę. Niestety przygoda z kluczami z Alliexpres zakończyła się niepowodzeniem gdyż po prostu kluczyk i autko nie współpracują razem. Klucze z wersji europejskiej są dostępne za dość nie duże pieniądze natomiast USA już nie. Bardzo proszę o pomoc!!!!!!!


01 lut 2020 12:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2013 11:20
Posty: 1023
Lokalizacja: SBE / SB
Post Re: KLuczyk
U nas w serwisach kluczyki to jest towar premium :D

Zobrazuj dokładniej co nie działa ze sobą.
Auto nie chce odpalić ? czy alarm nie reaguje na wciskanie klawiszy ? I na ali kupiłeś blanka z modułem immo czy bez ?

Próbowałeś dodać kluczyk do bazy alarmu? Czasami jest dobrze wyczyścić całą pamieć i dodawać od zera. Jak zacznie gadać z alarmem to pozostaje tylko dodanie go do immo. Bo to raczej standard ze randomowy kluczyk nie będzie gadać z autem :P

Jeśli masz surówkę z modułem immo to wystarczy go "dociąć" i dodać do immo (serwis ew możesz zapytac na HAKP użytkownika "Muzyczka" ).
Jak masz sam plastik to do immo raczej nie ma czego dodawać i to nie zadziała.

Są tez firmy, które się zajmują kopiowaniem kluczyków wiec mając w ręce tego chińczyka - może jakoś skopiują immo z aktualnego kluczyka i wkleją pastylkę w nowy kluczyk. Ale to takie na pół złodziejskie działanie wiec ja odpuściłem tę drogę - tanio też nie było ;) ale zapytać możesz. Zawsze tez można zbajpasować pętle immobilisera, ale to takie średnie działanie :P

Najlepiej ściągaj bebechy ze stanów za kilka dolarów, pozostaje tylko cena wysyłki i docięcia w punkcie ślusarskim no i dodanie do immo w serwisie...wyjdzie w sumie znacznie taniej - bo do alarmu sobie sam dodajesz, a extra koszt to tylko akcja szumnie zwanego w serwisie "podpięcia pod komputer" (średnio 200-300 polskich ciężkich złotych) (ew wspomniany powyżej użytkownik HAKP być może ma atrakcyjniejszy cennik;) ).
Wysyłka z hondapartsnow to ok 120-150 PLN.


Mi się ufarciło bo mój bracik miał delegacje do US i kupował do mojego w serwisie, jak sie tam dowiedzieli, że gdzieś tam far far away w Polsce jest fan tego auta to poszło dodatkowe promo ;) także w serwisie surowe kluczyki tam rozdają za pare dolków jak sie dobrze trafi. Jednak amerykański luz to amerykański luz <lol>.
Proponowali też docięcie po VINie za kilka dolców, ale decyzja padła jednak na surówke i docięcie u nas za parenscie zł.

Może jakbyś podzwonił po serwisach to być może jakiś John czy tam Eliot by wziął i wysłał po otrzymaniu płatności kartą. Trochę tak jak u nas jak się trafi na zajawionego typa to da się wszystko ogarnąć - spróbuj z ciekawości, a nóż :D

Obrazek

Ło się rozpisałęm :D mam nadzieje, coś z tego wyciągniesz:D heheh

_________________
Wysłano z Elektrim RWT CB-740

The perfect curves: 90-60-90:
90 km/h, 60 pulse, 90° drift angle


03 lut 2020 13:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL