Zapraszamy na VI Zlot USAccord - 30.05-02.06.2024 - Koszelówka k/Gąbina.

Jak co roku, z koleżanką i kolegami Adminami mamy zaszczyt zaprosić członków naszego Forum na zlot w miejscowości Koszelówka (gmina Łąck).
Zaczynamy w czwartek 30 maja (Boże Ciało) i bawić się będziemy do niedzieli 2 czerwca w ośrodku Zacisze BIS.
Pokoje, czy jak kto woli pole namiotowe zamawiamy każdy samodzielnie.
Jeśli będą chętni, to na okolicznościowe koszulki zamówienie zrobimy w osobnym poście.
Drodzy forumowicze!
Oddajemy Wam do dyspozycji forum na nowym silniku. Nie wszystko jeszcze może działać poprawnie, więc uzbrójcie się w odrobinę cierpliwości. Wszystkie zauważone błędy lub uwagi do działania forum, zgłaszajcie do Administracji Forum.
Serdecznie zapraszamy do korzystania.
Administracja Forum

Samochody z ogłoszeń

Wszystko co nie związane z Hondą, Accordem itp
Awatar użytkownika
maxel
Posty: 1085
Rejestracja: 23 lut 2012 14:49
Auto: CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: maxel »

Ogólnie nie tak żebym się czepiał, ale auta mające tyle lat trudno żeby były uchowane w oryginalnej powłoce lakieru, dlatego też nie bardzo sugeruję się sprawdzaniem auta miernikiem, co innego gdyby to było 2-5 letnie auto, ale przez 15 lat to i zadrapań pełno się nabędzie i różnych wgniotów, przez co ja np u siebie też musiałem odświeżyć lakier. W tym konkretnym przypadku faktycznie okazało się auto 'pet'. Ale tak to ogólnie miernik nie jest wyznacznikiem stanu auta itp. Swojego kupowałem bez miernika, dopiero po półtora roku od zakupu przy okazji jak kolega miał dzwona u siebie w aucie to rzeczoznawca z pzu mi też przeleciał auto miernikiem i wszędzie był oem, oprócz zderzaków bo ich oczywiście nie sprawdzimy miernikiem, ale było widać że były malowane.
Awatar użytkownika
Chmura
Posty: 194
Rejestracja: 17 lis 2013 19:37
Auto: CG1
silnik: J30A1
Lokalizacja: Myszków

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: Chmura »

Honda Accord VI 3.0 V-tec zgazem sekwencją atomat
Miejscowość : Poręba (k.Siewierza) woj. Śląskie
Cena: 4,600zł Przebieg:240 000km (z ogłoszenia)
http://otomoto.pl/honda-accord-3-0-v-te ... 29098.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Obrazek

Krótko typowy komis i to marnej rangi (kiedyś pracowałem w jednym, wiem co się robi by było dobrze ale tu to tylko pogorszyło bo zrobione niechlujnie)

Wkład na dzień dobry: Klocki + Tarcze przód tył, opony, akku

Nadkola tył lecą, nie jest źle jeszcze do uratowania (dla nie poznaki pomalowane barankiem) Maska ma bąble na rancie od czoła samochodu. Tylny zderzak pomalowany szprajem który bardziej się rzuca niż był by porysowany. Prawe tylne drzwi obite parkingowo ale do ogarnięcia, listwy w koło auta poobijane. Zderzak przedni pęknięty od strony kierowcy na rogu od dołu.

Wnętrze totalny trzeci świat, brudno, wali fajami, dziury w fotelach po kiepach. kiera obszyta kiedyś tam. W fotelu brak jednego guzika od sterowania. Generalnie środek odpycha strasznie.

Generalnie nie polecam, miałem blisko więc nie żałuję że zobaczyłem. Szybka ocena po obejrzeniu auta w 5min, nie jeździłem bo akku padnięty.

Na plus to lampy wszystkie ori Stanley (tył lewy w klapie zalany :( ), felgi brudne ale w ładnym stanie, szyba czołowa cała, sanki nie pognite. Auto na części fajne ale nie za tą kasę.
on board->> ED4/D16Z6 ED3/D15B2mpfi CG1/J30A1 CM8/J30A4
Awatar użytkownika
loot
Posty: 707
Rejestracja: 05 kwie 2012 12:28
Auto: CG2
silnik: 3.0 V6

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: loot »

No ale czego sie spodziewać za pol ceny
Accord Coupe CG2 3.0 V6
Awatar użytkownika
jacobsen
Posty: 663
Rejestracja: 02 maja 2013 18:29
Auto: Accord Coupe V6
silnik: J30A1
Lokalizacja: Elbląg

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: jacobsen »

Czaję się na takiego accorda w sedanie jako drugie auto zamiast tego co mam teraz. Ale znaleźć w dobrym stanie... w ogóle znaleźć...
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: xdeadly »

Panowie co powiecie o tym Accordeonie ? Pierwsze co mi się rzuca w oczy i nie pasuje to te końcówy i lotka chodz to drugie bym przebolał. Ale jeśli chodzi o reszte wynikającą z opisu to chyba wart swej ceny ? http://allegro.pl/honda-accord-coupe-3- ... 79431.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: MuzykGrzes »

Przebieg jest napisane 170 tyś a podłokietnik wygląda na wiele więcej.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: xdeadly »

W moim acco wyglądał podobnie tylko ze jasna tapicerka no ale i przebieg prawie 100tyś większy :) No ale wszystko da się sprawdzić łącznie z przebiegiem w serwisie skoro jest i książka do samego końca :)
Obrazek
Awatar użytkownika
MuzykGrzes
Moderator
Posty: 2000
Rejestracja: 07 cze 2014 20:54
Auto: Accord Coupe CG4
silnik: F20B5
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: MuzykGrzes »

Obawiam się że jeśli auto przyjechało z niemiec z przekręconym licznikiem to znany jest tylko przebieg z PL (zapisywany w CEPIK) ,ja mam niby 230 kKm a podłokietnik wygląda jakby miał że 300 tysi.
Obrazek
Zbieraj punkty a 24 wymień na rower
Awatar użytkownika
xdeadly
Posty: 156
Rejestracja: 23 cze 2011 10:51
Auto: Accord Coupe 99r
silnik: V6
Lokalizacja: Białystok

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: xdeadly »

W sumie przebieg dla mnie to rzecz względna ale z reguły wiem ze te accordy rzadko kiedy maja powyżej 300 km bo to nie diesel roboczy przecież ;P Na jutro sie umówiłem na oględziny i zobaczymy co w trawie piszczy. Najwazniejszy dla mnie jest stan blach i bezwypadkowość oraz układ jezdny i napędowy w stanie idealnym. Plus wielki za instalacje lpg prinsa bo łykam dużo km w roku :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Trojan
Loża szyderców
Posty: 2407
Rejestracja: 05 maja 2011 14:00
Auto: S3
silnik: 1.8T APY
Lokalizacja: Wawa

Re: Samochody z ogłoszeń

Post autor: Trojan »

kriss coś pisał ,że oglądał tą sztukę i mówił że nie była zła.
ODPOWIEDZ